Stvarno ne znam šta je sa omladinom 21 veka

Па бре Миро, чудновата си. Ако видиш да се неко тако опходи према теби, одјеби то и настави са животом. Сећам се од пре, када си дошла на форум, ти си млада девојка. Слушај шта ти говоре старији. Траћиш време које после не можеш вратити.

Ево буди са @црна брада . Видиш да се нуди. Можда је ок дечко :mrgreen:
Pa zato i pitam jer mi trebaju mišljenja iskusnih.Ja sam to htela da prekinem jos kad je prvi put rekao da hoce prijateljstvo,ali sam nastavila jer je hteo da se nastavi konverzacija,ali posle ovoga sa tom devojkom koju nije spominjao uopste do jutros izgubila sam skroz želju,zgadio mi se.Pa i ako ti nije stalo poštenije je bilo da se kaže,izvini,našao sam drugu,a ne da me jos prisiljava na prijateljstvo koje nema smisla.Navikla sam da ako ne želimo isti ishod,on vezu i ja vezu,ne bude ništa,šta će mi prijateljstvo?
 
Pa zato i pitam jer mi trebaju mišljenja iskusnih.Ja sam to htela da prekinem jos kad je prvi put rekao da hoce prijateljstvo,ali sam nastavila jer je hteo da se nastavi konverzacija,ali posle ovoga sa tom devojkom koju nije spominjao uopste do jutros izgubila sam skroz želju,zgadio mi se.Pa i ako ti nije stalo poštenije je bilo da se kaže,izvini,našao sam drugu,a ne da me jos prisiljava na prijateljstvo koje nema smisla.Navikla sam da ako ne želimo isti ishod,on vezu i ja vezu,ne bude ništa,šta će mi prijateljstvo?
Треба њему ако га ова откачи. Ти си резервни точак.
 
Треба њему ако га ова откачи. Ти си резервни точак.
To i ja mislim.Ali bas taj rezervni točak neću da budem.Ako je neko zainteresovan za jednu devojku onda neka ostane pri tome,na šta bi licilo da se ja,na primer,kao žensko nabacujem nekome i onda da kažem,pa hoću prijateljstvo,upoznaj,pa odluci,ne tako.Ali nažalost,neki muškarci za jedan seks izgube pravu devojku.
 
Nemaš pojma koliko devojaka i žena radi baš to i nije ih briga ni sramota jer nema razloga za to. Naravno, potrebno ti je još malo vremena i neko iskustvo, jer tvoj problem je samo tradicionalno vaspitanje.
Ali to nije u redu.Odluci ti to na dejtu,a ne pre dejta,ako je i nasao drugu,onda neka prizna.On tvrdi da je nevin ima 24 godine.
 
Мирице, ти си јако забавна девојка јер се понављаш. Кажеш да смо у праву да не зовеш и да прекинеш. И то стално потврђујеш. Па уради то хД .
Pa to cu da uradim.Ne pada mi napamet da izigravam klovna i zovem na dejt lika koji nema dusu.Zapenio od dedembra da budemo prijatelji i ne kapira da neću prijateljstvo.
 
Ne radi se o njemu nego o tebi...Da se cela Srbija ukljuci sta on misli,sta hoce nece ti dati odgovor.
Zanima te nesto -pitas ga,smeta ti nesto-kazes mu.
Ja sam rekla da necu prijateljstvo jer se plasim da se ne zaljubim,a on kaze neces se zaljubiti u mene,antipatican sam devojkama.Najace je kad mi izjavi da me voli kao rugaricu a nismo se ni videli uzivo
 
Ајмо, миро, откачии то биће и продужи даље. Видиш да ти не иде то онлајн дописивање. Мада можда си асоцијална па зато то радиш. НЕ ОСУЂУЈЕМ. Али заиста мораш момку дати знак да ти се допада. А не да ћаскаш ту и тамо. То момку ништа не значи. Ставиш му одмах до знања шта желиш и што више алудирај да се видите. Просто. Можда не може одмах ако живите у другим градовима, али нека му стално буде у подсвести да то желиш што пре.
 
Ko ce covece cekati dinu dana, video da nema vajde od tebe i opalio prvu koja je naisla. Pa nece u celibat cekajuci tebe da se usaglasis koju boju volis i sta volis da jedes. Pamet coek' :D
Prvo on se izjasnio posle 4 meseca da hoce prijateljstvo,a mozda je u pitanju tip koji ne trazi nista ozbiljno,a tako se predstavio i onda se vadi na sitnice kako se ne slazemo oko nekih stvari i kako se ne razumemo,pa logicno je da sa nekim ne mozes 100 posto da se složiš.Jos prica o tome kako je napaljen vrlo cesto,a ja nisam.Deluje kao da mu je svejedno.A da li je stvarno nekome od Vas bitno da li Vasa partnerka voli da jede dupu ili čorbu,za to zaista nema opravdanja,nema meni sta da smeta što on na primer puši cigare,a ja ne.
 

Back
Top