Studio B na udaru DSS-a + B92 nije jedina izdajnicka televizija, javlja Liki 007

drbob:
A ko kaže da su ministri,i bivši i sadašnji,fakultetski obrazovani,oni su samo političari,koji su kao i mnogi u Srbiji,fakultete završavali,pa zna se kako.Zašto vas iznenađuju glupost i neznanje nekog političara,pa ima onih koji sede u poslaničkim klupama a završili su škole za umno poremećene,ali to je politika.
Sama izjava člana DSS ne treba da vas iznenađuje,počela je politička kampanja a Studio B je ipak gradska televizija i TV DS.
Moje viđenje te TV stanice, posle B92,jedina stanica koja pljuje po Srbima,što znači da je bivša neobrazovana ministarka ipak u pravu.


Lepo je sto se tvoje misljenje poklapa sa misljenjem neobrazovane ministarke, i sto je ,, kada ste se vas dvoje slozili u misljenjima, nama ostalo samo da konstatujemo da ste u pravu....

Dakle, drbob i neobrazovana ministarka ce umesto svih nas odluciti da li je "Studio B" antisrpska televizija??? :confused:

Mashala...... :roll:
 
Obersturmfuehrer:
inace mislim da tema tipa evolucija VS kreacija u neku ruku zasluzuje da se nadje ovde s ozbirom da mnogi trabunjaju o tome kako kreacionizam treba uvesti u skole, i slicno....rasprava ne bi bila politicka, ali bi mozda zakljucak bio....zasto? pa zato sto su tu crkva i hriscanstvo umesali svoje prste debelo, i normalno koriste to za svoj grosh....
ako su jomini i gvozdeni ok, ja cu da postavim, mada cisto sumnjam :)
Па наравно да треба увести у школе.Ако је силом наметнут дарвинизам,за којег нема ни један једини доказ,онда треба дати шансу и онима који другачије мисле и виде свет.Шта би са "демократијом"?Када су права педера у питању,онда су све "демократе" врло гласне...
http://www.cps.org.yu/index-cps.html
 
drbob:
A ko kaže da su ministri,i bivši i sadašnji,fakultetski obrazovani,oni su samo političari,koji su kao i mnogi u Srbiji,fakultete završavali,pa zna se kako.Zašto vas iznenađuju glupost i neznanje nekog političara,pa ima onih koji sede u poslaničkim klupama a završili su škole za umno poremećene,ali to je politika.
Sama izjava člana DSS ne treba da vas iznenađuje,počela je politička kampanja a Studio B je ipak gradska televizija i TV DS.
Moje viđenje te TV stanice, posle B92,jedina stanica koja pljuje po Srbima,što znači da je bivša neobrazovana ministarka ipak u pravu.
Глупост и незнање увек и изнова треба да изненађују и запањују , јер друго значи пристајање на њих. Не можемо само слегнути раменима и рећи "ето, тако је то", већ се треба против њих борити до последње капи енергије.
А иначе, стварно, где вам је то "антисрпство" на "Студију Б"? Иначе једној од бољих ТВ станица. (А и радио, један од ретких који има читаву фреквенцију посвећену класичној музици).

Узгред, зар није много горе "пљување по Србима", на пример програм ТВ "Пинка", и сличних примитивних. То је, уосталом, пљување по било коме, био он Србин, или не, и вређање сваког здравог и културног разума.
 
urospo:
Dakle ona je zrela za izbacivanje iz stranke i iz politickog zivota.
Апсолутно. Одавно је била. У ствари, одувек.

Sto se tice studija B prica se da se ta tv stanica odavno bavi propagandom Hrvatske.
:-?
Не разумем. Опет, нешто апстрактно. И то, "прича се...". Хм...

Optuzivali su ih i za pristrasnost jer favorizuju pojedine politicare i partije, sto ne smeju po zakonu jer su oni lokalni javni mediji, a ne privatna tv stanica
Ово је већ нешто друго. И вероватно примеренија критика.
 
urospo:
Koliko se secam ono sto radi b92 u vezi proslih ratova, zlocina, krivice, odgovornosti, Hrvatsku u svemu tome najvise pokusavaju da "operu".
Б92 то ради систематски, све је очигледније. Али на "Студију Б" нисам видела ништа ни близу томе. Дакле, Чолићки се стварно нешто привиђа.
 
jomini:
Eh, kad se setim tog cirkusa sa Darvinovom teorijom... :roll:
a090.gif
e034.gif

family_walks_on_all_fours.jpg

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
inagadadavida:
da, tacno......biserka :D
Vazno da se drbob potpuno slaze sa njenim misljenjem, to mu dodje kao aksiom......
Ko kaže da se ja slažem sa njom,ti si izgleda potpuni ... ja iznosim svoje viđenje,jer studio B je produžena ruka DS,a ta stranka je protiv one ‚‚druge‚‚ Srbije kojoj i ja kao i većina, pripadamo.Znači, ta stanica prezentira sve ono što joj ‚‚pošteni‚‚ serviraju,a to je sve antisrpsko.
Koje su to RTV kada nemaju objektivno viđenje događaja.Sećam se one budale, koja je bila u Hagu,kao voditelj B92,kada je izjavila da je radila sve što su joj servirali veliki ‚‚prijatelji‚‚ Srbije,Kandićka,Verko i druge NVO.Tako nešto sada radi i studio B.Pa neka prikažu zločine ustaša i balista,filmske arhive su pune tih događaja.
I davide,počni da misliš svojom glavom,jer ona ne služi samo za češljanje.
 
Novinar Teofil Pančić kaže da potez Ljiljane Čolić - bivše DSS-ove ministarke prosvete, koja je najavila da će se, osim izučavanja Darvinove teorije evolucije, u osnovnim školama predavati i kreacionistička teorija - ne iznenađuje.

"Ljiljana Čolić je na Studiju B našla utočište kada su je sklonili iz Ministarstva prosvete, a pošto ta osoba, po prirodi stvari, pravi štetu gde god se pojavi, onda sad pravi štetu tamo", smatra on.

"To ne bi bio problem da DSS ne stoji iza nje i ne deli njene bizarne stavove. Oni se, pretpostavljam, pozicioniraju još više desno nego do sada", kaže on.

"Uostalom, taj izraz da je Studio B antisrpski, to je izraz tipičan za retoriku devedesetih godina. Ja mislim da to jako govori o tome koju će poziciju DSS zauzeti u budućnosti, po svoj prilici, još više štetočinsku nego do sada", kaže on.
 
Ни је не видим по чему је Студио Б антисрпски. Прејака формулација за страначко незадовољство у сваком случају. И да се не лажемо давање муниције противницима. Нико се неће уплашити Чолићке, а претпостављам да се неке белине на овој теми већ радују.

Е сад, кад сте већ толики хуманисти да видим шта мислите о томе што се не једном форуму (претпостављам јавног сервиса) "грађанске Србије" јавно жели смрт лидера једне странке. Пошто то није оданде обрисано, има подршку уређивачке екипе, а брисани су коментари у супротности са таквим болесних мишљењем.
 
Da nije bilo radija B92 vas voljeni Kostunica bi ostao niko i nista, samo su DSS pioniri kratke pameti pa zaboravjaju da se u vreme svog najveceg uspona pred izbore 2000. u "patriotskim" medijima poput RTSa,Politike,Vecernjih Novosti .... Kostunica karakterizirao kao strani placenik,sorosevac,izdajnik,NATO sluga ,perverzni ljubitelj macaka koji je sa njima u XY odnosima,lazni Al Pacino....Dok je edini B92 i jos par lokalnih "izdajnickih" radio stanica davao prostor Kostunici i opoziciji i verno prenosio njihovu kampanju.kao i 10 godina ranije.
 
Padio index je takodje postojao ali je on bio u ranim devedesetim popularniji ,a B92 postoji od 91. kako mi se cini Tada pred izbore 2000. se zvao B292 zato sto je izvorna kuca bila zauzeta od udbaskih mafijasa sa gospodinom Nemanjom piggy koji je tada bio direktor uzurpirane stanice inace erektivno oslonjen na ideologiju drugarice Markovic a danas njegov mili lik mozeo gledati nedeljom na TV Mostu u nekoj verziji utiska .Jasno je da je nacional-socijalistima na vlasti najvise smetao upravo radio B92 jer su ga posle visegodisnje represije i ometanja na razni nacin konacno iskoristili ratno vreme i po starom udbaskom receptu preuzeli i tao postavili gorepomenutog druga Svinju(Struja Antic mu je bio telesni uzor al ga je prevazisao mali Nemke)
 
:x I laicima je jasno da je izborna kampanja uveliko počela. Studio B je prvi naudaru. Poznato je da se pred svake izbore izabere neki "nepodoban"medij, tako je i Studio B došao na red. Optuženi su da su anti-srpska TV. Ako neko radi protiv srpskog naroda, to je sam DSS, koji se, tobože, zalaže za slobodu medija, a već se sapleo na prvom koraku. Sramota za jednu partiju koja u svom nazivu ima odrednicu Demokratska, kako je to licemerno!
 

Back
Top