Quantcast

strašno nizak pritisak

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Koliko je meni poznato, doktori nizak pritisak ne tretiraju kao opasan, dok je sa visokim druga prica...
Imam jako nizak pritisak...znaci ne pomaze nista...imala sam i lekove za pritisak, razna cuda probivala, izvodila....i onda sam pocela da u vecim kolicinama skoro svaki dan jedem prsut.....:rumenko: :lol: mnogo je slan i ako se dosta pojede, bude pritisak bolji....stoga, opalite po prsutu...:lol:

Nancy011

Veoma poznat
Poruka
14.119
Voda, voda, voda ..... 2l dnevno...... šetnja, pola sata dnevno, ishrana bogata ribom (skuša), sveže povrće začinjeno maslinovim uljem ...... zaboravite - hleb - kašika - tanjir, a u tanjiru krompir i meso (crveno) + začini

zoran4u

Poznat
Poruka
7.410
Koliko je meni poznato, doktori nizak pritisak ne tretiraju kao opasan, dok je sa visokim druga prica...
Imam jako nizak pritisak...znaci ne pomaze nista...imala sam i lekove za pritisak, razna cuda probivala, izvodila....i onda sam pocela da u vecim kolicinama skoro svaki dan jedem prsut.....:rumenko: :lol: mnogo je slan i ako se dosta pojede, bude pritisak bolji....stoga, opalite po prsutu...:lol:

:klap: dobar ti je recept , još samo da se doda crno vino i ode pritisak :ok: naravno ako je u blizini suprotan pol posle ovakvog jela i pića :per:

zoran4u

Poznat
Poruka
7.410
Ja imam 18 godina, a prtisak 90/60.. Merim vec par godina, ali onako iz "fore" kada baba meri.. Ne osetim ovako ni da sam pospana i nista, nadam se da necu. Jedno, kada se npr. u skoli penjem na 2 sprat osetim zujanje u glavi.. No, pokusacu sa vise vode, ponekad slanija jela...i manje belog luka, jer ga unosim u nenormalnim kolicinama! :D I ne pijem kafu.

Tek sada videh da jedeš beli luk :D Pa bih imao par pitanja u vezi toga :)

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
:klap: dobar ti je recept , još samo da se doda crno vino i ode pritisak :ok: naravno ako je u blizini suprotan pol posle ovakvog jela i pića :per:

JAoooo vinooo...ne spominji...:sad2: rado bih napravila bar gutljaj...:( ni beli luk nije los ako mozes svaki dan da ga jedes...nije losa ni kombinacija prsuta, luka i jos neceg...cini mi se kad jedno od toga konzumiras duze da se na kraju gubi efekat...ko da postanes imun..:lol:

zoran4u

Poznat
Poruka
7.410
JAoooo vinooo...ne spominji...:sad2: rado bih napravila bar gutljaj...:( ni beli luk nije los ako mozes svaki dan da ga jedes...nije losa ni kombinacija prsuta, luka i jos neceg...cini mi se kad jedno od toga konzumiras duze da se na kraju gubi efekat...ko da postanes imun..:lol:

Slažem se sa tobom :) Sve što se često koristi kasnije gubi efekat, ništa nije zanimljivo , pa ni za naš organizam, ako se ponavlja često. Baš je dobra kombinacija u svakom slučaju tako povremeno ... ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.