strašno nizak pritisak

Koliko je meni poznato, doktori nizak pritisak ne tretiraju kao opasan, dok je sa visokim druga prica...
Imam jako nizak pritisak...znaci ne pomaze nista...imala sam i lekove za pritisak, razna cuda probivala, izvodila....i onda sam pocela da u vecim kolicinama skoro svaki dan jedem prsut.....:rumenko: :lol: mnogo je slan i ako se dosta pojede, bude pritisak bolji....stoga, opalite po prsutu...:lol:

Voda, voda, voda ..... 2l dnevno...... šetnja, pola sata dnevno, ishrana bogata ribom (skuša), sveže povrće začinjeno maslinovim uljem ...... zaboravite - hleb - kašika - tanjir, a u tanjiru krompir i meso (crveno) + začini

Koliko je meni poznato, doktori nizak pritisak ne tretiraju kao opasan, dok je sa visokim druga prica...
Imam jako nizak pritisak...znaci ne pomaze nista...imala sam i lekove za pritisak, razna cuda probivala, izvodila....i onda sam pocela da u vecim kolicinama skoro svaki dan jedem prsut.....:rumenko: :lol: mnogo je slan i ako se dosta pojede, bude pritisak bolji....stoga, opalite po prsutu...:lol:

:klap: dobar ti je recept , još samo da se doda crno vino i ode pritisak :ok: naravno ako je u blizini suprotan pol posle ovakvog jela i pića :per:

Ja imam 18 godina, a prtisak 90/60.. Merim vec par godina, ali onako iz "fore" kada baba meri.. Ne osetim ovako ni da sam pospana i nista, nadam se da necu. Jedno, kada se npr. u skoli penjem na 2 sprat osetim zujanje u glavi.. No, pokusacu sa vise vode, ponekad slanija jela...i manje belog luka, jer ga unosim u nenormalnim kolicinama! :D I ne pijem kafu.

Tek sada videh da jedeš beli luk :D Pa bih imao par pitanja u vezi toga :)

:klap: dobar ti je recept , još samo da se doda crno vino i ode pritisak :ok: naravno ako je u blizini suprotan pol posle ovakvog jela i pića :per:

JAoooo vinooo...ne spominji...:sad2: rado bih napravila bar gutljaj...:( ni beli luk nije los ako mozes svaki dan da ga jedes...nije losa ni kombinacija prsuta, luka i jos neceg...cini mi se kad jedno od toga konzumiras duze da se na kraju gubi efekat...ko da postanes imun..:lol:

JAoooo vinooo...ne spominji...:sad2: rado bih napravila bar gutljaj...:( ni beli luk nije los ako mozes svaki dan da ga jedes...nije losa ni kombinacija prsuta, luka i jos neceg...cini mi se kad jedno od toga konzumiras duze da se na kraju gubi efekat...ko da postanes imun..:lol:

Slažem se sa tobom :) Sve što se često koristi kasnije gubi efekat, ništa nije zanimljivo , pa ni za naš organizam, ako se ponavlja često. Baš je dobra kombinacija u svakom slučaju tako povremeno ... ;)

Back