Stefanović: "Crna ruka" preti Vučiću smrću zbog Počuče

janko

Ocigledno se tim ljudima premijer nasao na putu, jer Srbija postaje uredjenija zemlja, gde kriminal polako odlazi u proslost, a to ocigledno nekima ne odgovara. Detaljnija i brza istraga po ovom pitanju i premijeru bolja zastita.

marija magdalena


Konačno je Srbija dobila premijera koji ju vodi u budućnost i eto odmah ima neprijatelje.

Dusan

Cim neko preuzme inicijativu i vodi ovu drzavu ka boljoj buducnosti odmah dobije neprijatelje, umesto podrsku.

zabrinut

Vucic ima snage i volju da se izbori sa svakom pretnjom tako da ovaj kriminalni klan nece uspeti u svom naumu!!!

Mailša

Ja na sve ove pretnje upućene premijeru Vučiću, gledam kao na pretnje upućene građanima Srbije. Mora se podići obezbeđenje na najviši nivo!

Fiat-125

Prosto je neverovatno da cim malo Srbiji krene na bolje odmah se nadju neke tzv patriote koje zele da to zaustave!

Strahinja

Ja svetlu budućnost Srbije vidim samo sa Vučićem na čelu tako da je ovoj državi prvi prioritet bezbednost Premijera.

Dejan

Ne daj boze da se nesto desi Vucicu,mogli bi svi kolektivno da se iselimo iz Srbije.

DraganR

Ako smo ozbiljno društvo moramo osuditi ove pretnje.
Smeta im Vučić zato što hoće da Srbiju izvuče iz blata.
 
Lik je stvaran, zanimljivo je to da "najveci srbski patrijota" kao i mnoge slicne patrijote i rusofili poput njega ne zivi godinama u Srbiji ili Rusiji vec na zlom zapadu kojeg mrzi iz dna duse.


"https://www.youtube.com/watch?v=Nb-uGLLts-g OBAVESTENJE: Upravo su me zvali iz policije Maxglan (dio Salzburga gde zivim) i obavestili me da je protiv mene podneta KRIVICNA PRIJAVA (nije mi receno od koga)!!! Dogovorili smo termin za sutra u 08h da dodjem na razgovor!!! Poruka Vucicu i Stefanovicu koji i dalje trazi moju IP adresu mozete samo da prihvatite da mi popusite moj Srbski ku***!"
https://www.facebook.com/jimmyborac
 
e'o ga i vuk maniti se javio ...
yebo ga prmijer

SPO: Ne potcenjivati pretnje upućene premijeru


Beta | sreda, 25.03.2015. | 14:30

Srpski pokret obnove (SPO) upozorio je danas da se ne smeju ignorisati, ni potcenjivati javne pretnje smrću upućene premijeru Aleksandru Vučiću

"Mnogo je tragičnih primera koji dokazuju da reči-kuršumi podstiču
i najavljuju zločine. Zbog toga je neophodno i da osuda verbalnog
terorizma bude masovna, javna i odlučna", saopštio je SPO.

U toj stranci su ocenili i da se javne pretnje smrću premijeru
poklapaju se sa "plimom antievropskih strasti u Srbiji" i "agresivnom
ofanzivom" svih koji u dramatičnom pogoršanju odnosa Rusije i Zapada
vide priliku da Srbiju vrate u tragične devedesete godine minulog
stoleća.

Organizacija "Crna ruka" objavila je juče na Fejsbuku preteće
obaveštenje, uz uvrede na račun premijera, da "je u svrhu njegove
fizičke likvidacije mobilisano svo ljudstvo i sredstva koje stoje na
raspolaganju toj organizaciji".

Kao razlog su naveli hapšenje Radomira Počuče, bivšeg voditelja i
portparola Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije, koji se, iako
zakon to zabranjuje, borio na strani proruskih pobunjenika u Ukrajini.

http://www.akter.co.rs/29-bezbednost/122510-spo-ne-potcenjivati-pretnje-upu-ene-premijeru.html
 
Lik je stvaran, zanimljivo je to da "najveci srbski patrijota" kao i mnoge slicne patrijote i rusofili poput njega ne zivi godinama u Srbiji ili Rusiji vec na zlom zapadu kojeg mrzi iz dna duse.


"https://www.youtube.com/watch?v=Nb-uGLLts-g OBAVESTENJE: Upravo su me zvali iz policije Maxglan (dio Salzburga gde zivim) i obavestili me da je protiv mene podneta KRIVICNA PRIJAVA (nije mi receno od koga)!!! Dogovorili smo termin za sutra u 08h da dodjem na razgovor!!! Poruka Vucicu i Stefanovicu koji i dalje trazi moju IP adresu mozete samo da prihvatite da mi popusite moj Srbski ku***!"
https://www.facebook.com/jimmyborac

Šta se ti buniš kad tvrdiš da živiš u Srbiji, a mrziš je iz dna duše?
 
Lik je stvaran, zanimljivo je to da "najveci srbski patrijota" kao i mnoge slicne patrijote i rusofili poput njega ne zivi godinama u Srbiji ili Rusiji vec na zlom zapadu kojeg mrzi iz dna duse.


"https://www.youtube.com/watch?v=Nb-uGLLts-g OBAVESTENJE: Upravo su me zvali iz policije Maxglan (dio Salzburga gde zivim) i obavestili me da je protiv mene podneta KRIVICNA PRIJAVA (nije mi receno od koga)!!! Dogovorili smo termin za sutra u 08h da dodjem na razgovor!!! Poruka Vucicu i Stefanovicu koji i dalje trazi moju IP adresu mozete samo da prihvatite da mi popusite moj Srbski ku***!"
https://www.facebook.com/jimmyborac

Jesi li ti odslušao klip? Opet troluješ glupostima.

Ovaj njofra podmeće nekakve gluposti o sudskom sporu, porodičnom nasilju, ma svašta nešto i t sve snimljeno 08. juna 2011-e godine.

Geheime Tonaufnahme vom Landesgericht Salzburg von der Verhandlung am 08.Juni 2011
 
Kao sto znamo, Vucic je najvise vremena proveo u stranci koja je skoro sve svoje protivnike proglasavala za izdajnike i strane placenike i jos uvek to cini. Zato se neke njegove reakcije mogu tumaciti i navikom. Mene vise cudi sto mu to spocitavaju oni koji su ga tome i naucili.

Da ali isti takvi ljudi ti daju instrukcije da brišeš postove i teme, koje im se ne svidjaju!
 
Da si citao ti knjigu ili gledao taj film, shvatio bi koliko nema veze s temom, nego sa siromasnim gradjanima u krizi.

Ма иди бегај,да ми ти ниси рекла не бих знао.
Вучић је својом погубном политиком у Србији створио толику кризу да неће ни бити чудо да се ускоро организују плесни маратони у форми ријалити програма.
 
Jesi li ti odslušao klip? Opet troluješ glupostima.

Ovaj njofra podmeće nekakve gluposti o sudskom sporu, porodičnom nasilju, ma svašta nešto i t sve snimljeno 08. juna 2011-e godine.

Geheime Tonaufnahme vom Landesgericht Salzburg von der Verhandlung am 08.Juni 2011

Nisi u toku. Juce je lik na tom istom profilu na kojem se i preti Vucicu napisao da je vec ranije ocudjivan u Austriji zbog pretnje smrcu na 8 meseci zatvora i 3 godine uslovno. A danas je u odogovoru na pokretanje novog postupka postavio i snimak tog predhodnog sudjena. Dali je sad jasnije?
Dovoljno je poslusati taj snimak pa videti da je to jedna te ista osoba, isti nacin izrazavanja.

U ostalnom samo malo treba procitati sta pise na svom profilu https://www.facebook.com/jimmyborac
 
Ма иди бегај,да ми ти ниси рекла не бих знао.
Вучић је својом погубном политиком у Србији створио толику кризу да неће ни бити чудо да се ускоро организују плесни маратони у форми ријалити програма.

Pa izgleda da nisi znao, jer knjiga (film) je o teskoj socijali i nema veze s vlascu nego s krizom '29-'33.

I odlicna je.

A slazem se da je odavno aktuelna i kod nas, samo kakve veze ima s temom?
 
Pa izgleda da nisi znao, jer knjiga (film) je o teskoj socijali i nema veze s vlascu nego s krizom '29-'33.

I odlicna je.

A slazem se da je odavno aktuelna i kod nas, samo kakve veze ima s temom?

Слику сам ставио због наслова.Ал није ни битно,не можеш ти то да разумеш.За разлику од тебе која се образујеш путем филмова,ја сам гледао представу прошлог месеца.
Ако већ не знаш какве везе криза има са темом покушаћу да ти објасним.
Пошто је Вучић потпуно девастирао државу потребни су му константни медијски спектакли,нарочито оног типа како је тобож угрожен због своје даноноћне борбе за спас Србије.У том спину константо фигурира један страшни тајкун који милионе и милоне троши не би ли га уклонио са власти и изазвао хаос у земљи.У те малоумне приче могу да поверују само полуинтелигентни ботови који по сајтовима дневних новина остављају још малоумније коментаре.
 
Слику сам ставио због наслова.Ал није ни битно,не можеш ти то да разумеш.За разлику од тебе која се образујеш путем филмова,ја сам гледао представу прошлог месеца.
Ако већ не знаш какве везе криза има са темом покушаћу да ти објасним.
Пошто је Вучић потпуно девастирао државу потребни су му константни медијски спектакли,нарочито оног типа како је тобож угрожен због своје даноноћне борбе за спас Србије.У том спину константо фигурира један страшни тајкун који милионе и милоне троши не би ли га уклонио са власти и изазвао хаос у земљи.У те малоумне приче могу да поверују само полуинтелигентни ботови који по сајтовима дневних новина остављају још малоумније коментаре.

Pa opet, kakve veze ima s temom i ovo tvoje "objasnjenje"?

Dzaba si gledao predstavu kad ne umes da objasnis ni sustinu onoga sto si postavio.

Ili se mozda prepoznajes u nekoj imenici sa slike, pa si "zapeo" bas sa tim iako nema veze s temom?

To je jedna prica o narodu, a ne o vlastima, nego si mislio da ces da ispadnes "pametan" ako "spomenes" konja.
 
Da ali isti takvi ljudi ti daju instrukcije da brišeš postove i teme, koje im se ne svidjaju!

Slepi, nemi i gluvi poslušnici su u svakoj stranci poželjni,
a u SNS čak i "cenjeni" .....

- - - - - - - - - -

Da si citao ti knjigu ili gledao taj film, shvatio bi koliko nema veze s temom, nego sa siromasnim gradjanima u krizi.

Nisi shvatila paralelu ...
I konje ubijaju, ne samo magarce ....
 
Slepi, nemi i gluvi poslušnici su u svakoj stranci poželjni,
a u SNS čak i "cenjeni" .....

- - - - - - - - - -



Nisi shvatila paralelu ...
I konje ubijaju, ne samo magarce ....

A i ti mislis da ces da ispadnes pametna sa ovim?

Pa vi se prvi zalite kako su hteli da ubiju Seselja u Hagu i kako su ubili Slobodana, vi takvi, "radikalni"...
 

Back
Top