Starije teme na ljisu

Jesi čitala "Dine"?
Kako je bogocar gurnuo, namerno, iako je bio sve videći, univerzum u totalni haos - 10k godinica...
Ej!
Kako bi se decentrlizovao, i kako bi nove snage, odvojene od centralustičkog mišljenja ojačele i suprotstavili se imperiju i caru!

Ne koristim, imam averziju prema ljudima koji se drogiraju, smatram ih slabicima
Ah, da - ti samo zdrav život.
Pravila i norme ponašanja.
A, onda, svaki iskorak mora i da je ekstrem...
Jel?
 
Jesi čitala "Dine"?
Kako je bogocar gurnuo, namerno, iako je bio sve videći, univerzum u totalni haos - 10k godinica...
Ej!
Kako bi se decentrlizovao, i kako bi nove snage, odvojene od centralustičkog mišljenja ojačele i suprotstavili se imperiju i caru!


Ah, da - ti samo zdrav život.
Pravila i norme ponašanja.
A, onda, svaki iskorak mora i da je ekstrem...
Jel?
Ne
Nije poenta u zdravom zivotu i normama
Vec u bolesti.
Ljudi uniste svoj a pored svog i zivote svih oko sebe, droga, kocka, kako god...
Neke stvari se prerastu kao decije bolesti.
Neki ostanu zaglavljeni u vrtlogu niskog samopostovanja i nemanja svog Ja, i onda dobijemo kao produkt odrasle nedorasle ljude koji su 'bolesni' ali misle da su kul
 
Dockan je...
A
Ne
Nije poenta u zdravom zivotu i normama
Vec u bolesti.
Ljudi uniste svoj a pored svog i zivote svih oko sebe, droga, kocka, kako god...
Neke stvari se prerastu kao decije bolesti.
Neki ostanu zaglavljeni u vrtlogu niskog samopostovanja i nemanja svog Ja, i onda dobijemo kao produkt odrasle nedorasle ljude koji su 'bolesni' ali misle da su kul
Jel?
A teretana nije zavisnost?
Ono - mozak ti ne luči ništa kada vežbaš?
Određenog dana, u određeno vreme?
To nije navika?
 
Umrecemo svakako.
Nije poenta ziveti kao kornjaca sa galapagosa.
Uopste ne kapiras sta pricam
Kornjača sa galapagosa?
Ne kontaš.
Ili, imaš pogrešnu sliku o meni
Znaš:
Imao sam druga koji mi je iskreno rekao, a trenirao je godinama, da se navukao.
***** li ga: testesteron, adrenalin...
Hvatao bi sebe, kada je prestao da trenira, jer je skurcao sa zdravljem, baš zbog toga, da u isto vreme kada mu je obično bio trening, nesvesno podiže sto nogama...
 

Back
Top