Star Trek,da li neko prati?

:D He he, ja osim TOS-a trenutno ne stizem nista drugo da gledam.

A Babylon cu da gledam ako mi beba dozvoli... ;)

Sta mislis Kneze pod ovim spojleri? Ne razumem sta si hteo da kazes?

A zar ovo ne bi trebao da bude neki pilot, kad ovoliko traje?
 
>> Knez

Kosava pustala legalno??? Pa to je stvarno za smejanje, mora da se shalio.

>>vegetasupersayian

Vidis, moze da bude, ako bi elaborirao na temu mozda bi se i slozili sa
tobom , ovako...tesko da te razumemo sta hoces da kazes.
 
@Bracko
mislim da se babylon 5 pilot zove the gathering. Sad kad malo razmislim ovaj film što daju third space i nema neke spojlere ali je bezveze, što lepo ne puste seriju, berem zbog Mire Furlan

@leka
to je Nemeček spomenuo u stilu ma ko će da gleda star tek jel znate kako je košava pukla kad je to otkupila. Meni se čini da otkup nekog star trek serijala i nije toliko skup, kao svaka druga starija viskobudzetna serija, problem je u tome što domaće telvizije hoće da prođu beslatno. Uglavnom puštaju samo prvu sezonu, koju strani studiji prodaju po nižoj ceni kao uzorak, što domaće televizije maksimalno iskorišćavaju.

@vegetasupersayian
wow napreduješ, to je skoro rečenica
 
@ Knez Srpski

E pa dal je dobar ili nije (Babylon 5) ne znam, ali uspavao sam se posle 15-tak minuta. :( Nije me nesto bas zainteresovalo.

Svidja mi se tvoj odgovor Vegeti :D :D :D
Najpre sam hteo da ignorisem njegovu provokaciju ali...

Njegov avatar mi lici na Kazon-a. A poznato je da njih ni Borg nece da asimiluje jer nisu vredni toga.

Uopste, nije mi jasno zasto pojedinci svoju destruktivnu energiju moraju svuda da raznose. Dal ce mu biti lepse u zivotu sto je dosao ovde da kaze da je Trek budjav? (Ako je tako oprosticu mu ovo kao obicnu glupost.)

Ako zeli, nek otvori takav therad, a ne ovde da mrsi ....

Uostalom to sto je banovan korisnik sve govori o njemu. Boze sta sve zivi na ovoj nasoj jadnoj planeti :roll:
 
babylon 5 rula što bi rekli hrvati, urađen je kao tv roman, okvirna priča je napisana pre početka serije i polako se odmotava. Ako ga ne puste na hrt-u, kad ti malo dosadi trek, javi se staje na 10 dvd

ima raznih ludaka po forumima, nekim čudim obično zaobilaze ovu temu
 
Ma dobro je decko, iskuliraj, nema ovde niko nameru da se svadja sa tobom a vidi se da nisi za normalan razgovor. Sto se mene dalje tice
ja cu te ignoristi a moderatori ce uraditi svoj posao (bar se nadam).

Eno ti svastara i chat pa se "isprazni" koliko ti volja, slabo ces ovde dobiti ono sto trazis.
 
@vegeta666

Izgleda da si pronasao pogresno mesto da se natezes sa ljudima o kvalitetu serije koju vole.Ovde (bar koliko ja znam) ljudi nevole da se svadjaju i peckaju.Trebalo bi da te iskuliramo,sto cemo verovatno i uraditi. :-) PTAH!!!!
Btw. Imas 666.Svaka cast za tebe !

@knez srpski

Cuo sam za Babylon 5. Vredi pogledati,nisam jos gledao ali me cisto zanima.Mira Furlan je igrala u "Lost"-u.Dobra glumica :-) .Potrudicu se da pogledam koju epizodu.

Pored manjih "Smetnji" na trenutnoj temi,nadam se da ste svi o.k. :-)
Siguran sam da bi "naseg" vegetanca zaobisao i Tal Shiar. :-)
 
Eeee gledao sam i ja juce onaj film. Bas sam se smorio i brzo
prebacio kanal, nije mi se dopao.

Neke scene su mi totalno kretenske npr. kad onaj izjavljuje ljubav u
liftu ribi koja je "zumirana" i ne progovara ni rec. A on, za celih 10 min.
nije je nijednom p9ogledao ni pitao "Jel si dobro??" ili nesto slicno. To mi je bas
onako...nerealno...radnja "na silu".
 
@ Zacin C

Ha-ha-ha kakav petaq. :D :D :D (mozda treba prevod sa Klingonskog???)

+ neznalica. Moj avatar je Akira class starship. Gde on udari ostaju samo olupine. A ja nisam rekao da je tvoj avatar ruzan. Ah kompleksi, kompleksi...

A posto si i sledbenik necastivog :twisted: , evo i ja te stavljam na ignore status.8)

Vegetarijanac (nova Trek vrsta ;) ) odsad moze da truca kolko hoce.

Reci cu ti jos samo ovo Zacinu C: Nek ti dragi Bog koga si se ocigledno odrekao, da pameti i smirenosti da mozes da istrpis konstruktivnu kritiku. Reagujes kao osoba koja oseca strah i ima hrabrosti da se busa dok je anonimna i krije se iza raznih brojeva i zacina, a strah vodi ljutnji (videli smo vec), ljutnja vodi besu i mrznji (to cemo verujem videti u narednim postovima), a mrznja donosi samo patnju... :roll:

Ovo je poslednje sto ces videti od mene. 8)
 
Drugari trekeri,necu vas uznemiravati u vasoj kvalitetnoj diskusiji,samo bih vas zamolio da ako vas ponovo neko ovako grubo prekine,krene sa provokacijama ili pokusa klizeci kao ovaj "zacin" da mi posaljete pp.
Pozdrav od Ćaleta.
 
Ala ste se raspisali dok me nije bilo, jedva iscitah sve :D

Pa svi su je javili na raport kod Bee sem Rubiroze, rekao bih.Nego Lex, kad planiras da nam otkrijes The Great Secret oko tog PT dogadjaja? :)
A sto se tice ozbiljnosti ovog foruma, reci cu samo da bih odavno zbrisao odavde da nema ovog drustva ovde :D
S obzirom da dosta ucestvujes i zanimas se za hardware i software najozbiljniji forum kod nas je My city rekao bih...mislim u okviru nekih opstih foruma, mozda i preteruju sa ozbiljnoscu i strogocom ali zaista su dobri, bar koliko ja laicki mogu da procenim.
I zaista se ne moze desiti da pise sta god ko hoce, ili da brise bezveze.

Ali dosta o tome, da se okrenemo ST tematici, od ponedeljka-utorka planiram da pocnem sa rezanjem, startujem sa DS9, jel hteo jos neko sem Ahila bese, podsetite me molim vas...?
Vidim da se Leka dogovarao sa knezom...mogu i ja da odradim ako je svejedno, knez je vec ucinio svoje dobro delo sa Brackom :D
Bice gotovo u roku 7-10 dana ja se nadam, ako sve bude ok.

Veliki pozdrav za sve, nedostajali ste mi mogu vam reci :D ;)



P.S.
A imali smo i "zacinjenu" posetu, sad sam tek video, propustio sam da otvorim jednu stranicu...ne mogu da kazem da mi je zao sto sam propustio...oh Boze, koliko ima uzaludnih ljudi po ovim forumima... :?

Zahvaljujem se i ja Tata Modu na paznji...malo mi vraca veru u moderatore ovog foruma :D
 
Posle intervencije Caleta, koji nas izgleda samo gleda a nece da se javi i da prizna da je ST fan, :D mozemo da se vratimo redovnim aktivnostima. :-D

Leko stvarno bi mogli da cujemo shta se to desava sa PT.

Evo i Bule se vratio.

Nego shta nam je sa Bee?

Evo dobrog smajlija.

smileyBorg-1.jpg
 
>> Bule

Dobro mislish, na mycity sam se i preselio. Jeste malo sterilan ali je ekstra
dobar, cak cinimi se i bolji od ES. Sto nije ni cudo jer je i zamisljen kao
strogo IT forum. Nick je zauzeo neki spamer ali sam zadrzao ovaj avatar.

Uradio mi je knez DS9, vec smo to obavili.

Ja i knez smo to hiper-brzno odradili za 2-3 dana.

======================================

Pa nemam jos nista da vam kazem, postoje neke ideje, predlozi, mogucnosti...itd.
Ja sam u tome skoro isto koliko ste i svi vi ovde, tu sam da im pomognem ako nesto
mogu.
Tako da nemam jos nista da vam kazem, kad bude recicu, sad je to sve u nekoj fazi
"sta bi bilo-kad bi bilo", bice nesto a sta videcete kad i ja budem video, ne
brinite se nista.

Sad nek svako zamisli sta bi on zeleo da se desi sledece godine pa nek masta o tome...
Shalim se malo , ali takva je situacija otprilike. :)

Da ne filozofiram dalje, mislim da ste me shvatili.

mozda nista ni ne bude od toga, mozda bude za 2 godine, jos se ne zna, bolje reci
ja ne znam.
 
Pozdrav Leko, vidim da si "prisutan".

Narode ja poceo da gledam drugu sezonu TOS-a.

A upalo mi je u oci da se prva zavrsila sa zvezdanim datumom 32XX a ova druga pocinje sa 30XX. Inace pojavio se Pavel Checkov. Joj sto mu je smesna frizura. Nesto ala The Beatles :D
 
Ja jos nisam gledao Tos ni Ent, ne znam ni sta prvo da krenem od to dvoje...ili da lepo pogledam opet Ds9... :D

>>Lex
Pa tako se i radi, a ne da gnjavite kao ja :( ...ali sve nesto cekam da se javi jos neko za ST, a i rezac mi je usijan i pored toga...nista onda, Ds9 cu poceti da rezem polako za Ahila, a ako ce nek Voy nek se javi...mislim sem Ahila.
A ja sam na MC uzeo ime naseg omiljenog kapetana...bar nas dvojice, mislim... :D ...a i avatar je uskladJen sto bi Sojic rekao...mada sam tamo vise medju opustenijim delovima, nego strucnim...sterilan je samo taj strucni deo (sto je vecina), ostalo je malo bolje ipak.

Pozdrav za Bracka koji je na vezi.
 
He-he, pozdrav i tebi Bule :D .

Pa ne znam za tebe ali ja sam tako zeleo da vidim ponovo Kirka i Spoka tako da nije bilo sumnje sta cu gledati.

Jest da su efekti 0 minus, ali TOS je TOS. Tako je sve pocelo.

Mada gledajuci ovo imam utisak da Gene i kompanija nisu ni imali pojma koliko ce ovo da ode daleko, jer ima nekih epizoda zbog kojih se stice takav utisak (npr. kad su naisli na planetu koja u potpunosti izgleda kao Zemlja (ajd kazite koja je verovatnoca za to)) ;)

A Klingonci bez naboranih cela??? Al dobro apsolvirali smo to odavno na forumu.
 

Back
Top