Da li ste gledali "Ljubavno pismo", predstavu koja 30 godina zasmejava Beograđane?

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.094
Predstava „Ljubavno pismo“ proslaviće 25. marta 30. rođendan pred publikom „Ateljea 212“.
U ovom beogradskom pozorišta kažu da je „Ljubavno pismo“ do sada videlo više od 300.000 gledalaca,
kao i da je sve ove godine jedna od njihovih najtraženijih predstava.

„Ljubavno pismo“ je komedija o mentalitetu, porodici, komšijama i svim onim običnim stvarima koje čine
naš život... To je duhovita i beskrajno topla priča o nama i porodičnim odnosima, o iskrenosti, laži, ljubavi
i svakodnevici. Komično, beskrajno zabavno, opuštajuće, sa sjajnom glumačkom ekipom koja stvara
vrhunsku zabavu.

Screenshot_23.png


U predstavi glume:

Miodrag Krstović,
Tatjana Bošković,
Dubravka Mijatović,
Branislav Zeremski,
Gorica Popović,
Gordan Kičić,
Dragana Đukić
i Nenad Ćirić.

To je priča o dve kumovske porodice i zabuni koja nastane zbog jednog pisma, priča o našem mentalitetu,
navikama, s mnogo humora.

Screenshot_32.png


To je pravcata komedija u kojoj se smeju i glumci na sceni i sama publika. Zato se njeno trajanje nikada ne
zna, jer zavisi od toga koliko se publika smeje...Zbog čestih aplauza i smeha, dešava se da predstava koja
je u originalu trajala dva sata i 15 minuta, sada traje i do tri sata.

Screenshot_28.png


Poslednjih godina, kaže Gorica Popović, i ona i njene kolege se pitaju „da li će publika poverovati u ljubavne
zavrzlame koje im predstavljamo, s obzirom da smo svi mi 30 godina stariji od naših likova.
Međutim, izgleda da ni predstavi a ni publici to ne smeta.“


Fin-DSC_6214_1.jpg

Gordan Kičić

Publika se poistovećuje sa pričom i njenim likovima, ali joj očigledno prijaju i „štosovi iz prošlog
veka i humor na nivou vodvilja i burleske, humor pre svega, kao kratkotrajno rasterećenje od
današnjice.
Uostalom, to i jeste jedna od namera pozorišta.

Screenshot_33.png


Čestitamo jubilej i pozorištu i glumcima!

:cvet: :vatromet::vatromet::vatromet::heart2::heart2::heart2:
 
Predstava „Ljubavno pismo“ proslaviće 25. marta 30. rođendan pred publikom „Ateljea 212“.
U ovom beogradskom pozorišta kažu da je „Ljubavno pismo“ do sada videlo više od 300.000 gledalaca,
kao i da je sve ove godine jedna od njihovih najtraženijih predstava.

„Ljubavno pismo“ je komedija o mentalitetu, porodici, komšijama i svim onim običnim stvarima koje čine
naš život... To je duhovita i beskrajno topla priča o nama i porodičnim odnosima, o iskrenosti, laži, ljubavi
i svakodnevici. Komično, beskrajno zabavno, opuštajuće, sa sjajnom glumačkom ekipom koja stvara
vrhunsku zabavu.

Pogledajte prilog 1520521

U predstavi glume:

Miodrag Krstović,
Tatjana Bošković,
Dubravka Mijatović,
Branislav Zeremski,
Gorica Popović,
Gordan Kičić,
Dragana Đukić
i Nenad Ćirić.

To je priča o dve kumovske porodice i zabuni koja nastane zbog jednog pisma, priča o našem mentalitetu,
navikama, s mnogo humora.

Pogledajte prilog 1520528

To je pravcata komedija u kojoj se smeju i glumci na sceni i sama publika. Zato se njeno trajanje nikada ne
zna, jer zavisi od toga koliko se publika smeje...Zbog čestih aplauza i smeha, dešava se da predstava koja
je u originalu trajala dva sata i 15 minuta, sada traje i do tri sata.

Pogledajte prilog 1520527

Poslednjih godina, kaže Gorica Popović, i ona i njene kolege se pitaju „da li će publika poverovati u ljubavne
zavrzlame koje im predstavljamo, s obzirom da smo svi mi 30 godina stariji od naših likova.
Međutim, izgleda da ni predstavi a ni publici to ne smeta.“


Fin-DSC_6214_1.jpg

Gordan Kičić

Publika se poistovećuje sa pričom i njenim likovima, ali joj očigledno prijaju i „štosovi iz prošlog
veka i humor na nivou vodvilja i burleske, humor pre svega, kao kratkotrajno rasterećenje od
današnjice.
Uostalom, to i jeste jedna od namera pozorišta.

Pogledajte prilog 1520529

Čestitamo jubilej i pozorištu i glumcima!

:cvet: :vatromet::vatromet::vatromet::heart2::heart2::heart2:
Gledao sam je ranije sa drugim glumcima,a mogao bih opet,jer je dobra.
 
Ne znam kako je u drugim pozorištima, ali Jugoslovensko dramsko u jednom danu rasproda karte za sledeći mesec...
To su redovi široki i dugački do SKC-a...

Interesovanje za predstave je baš poraslo...
Najčešće sam u Madlenianumu. Pre par nedelja sam gledala Crnu udovicu, pre toga Koferče, Nanu...

U Vuku sam pre nekog vremena, ne tako skoro, gledala "Kad je Niče plakao" i baš sam dugo bila pod utiskom.

Lenja sam. Ne znam zašto ne idem češće.
 

Back
Top