STANIVUKOVIĆ javno objavio sve račune koje plaća Grad Banjaluka

Mene te stvari ne inreresuju .. Mene interesuje kako se doticni ponasa prema parama koje građani uplacuju u gradsku kasu I gde te pare odlaze.. Znaci njegov zadatak je pod 1 spreciti kradu i dati sansu onima koji misle da mogu i sve to lepo izbciti da moze da se proveri a I da konkirecija moze da vidi cene .. kasnije cemo da merimo ostalo ..
Prvo te ne zanima pa te onda zanima?
Odluči se...

Informacije od javnog značaja su nešto sasvim normalno ako društvo nije lopovsko
 
Otkud znas da sam pio pivo mozda sam pio spricer ***** te takvog pametnog.Toliki kapital svabo ne moze da stekne za dve generacije sto su Stanivukovici stekli za par godina.
IT moze tj mogao je .. To ako ti ne mozes ili ja nebitno nije nikakvo merilo necijih sposobnosti .. Necemo sistem prema sebi vec prema svima a to sto je neko isplivao a neko ne je nesto sasvim normalno ..
 
IT moze tj mogao je .. To ako ti ne mozes ili ja nebitno nije nikakvo merilo necijih sposobnosti .. Necemo sistem prema sebi vec prema svima a to sto je neko isplivao a neko ne je nesto sasvim normalno ..
Ja zivim posteno zato sam i najebao zbog toga,oko mene lopov do lopova,na vlasti lopov do lopova,u policiji lopov do lopova,u parlamentu lopov do lopova, u vladi lopov do lopova (sem Popovica) nidje postene duse.
 
Ja zivim posteno zato sam i najebao zbog toga,oko mene lopov do lopova,na vlasti lopov do lopova,u policiji lopov do lopova,u parlamentu lopov do lopova, u vladi lopov do lopova (sem Popovica) nidje postene duse.
Srbija ne daje puno sansi to je tako . Ne samo Srbija vec sve te zemlje na Istoku ,zato ljidi I odlaze iz njih .. Ne trebamo da se odupiremo nekome ko razume tržište i ko ide u tom pravcu da ljudima da sansu.... .. Uglavnom kako god jednaka i jasna pravila za sve I utakmica nek krene pa nek pobedi najbolji.. Trange farange ja tebi ti meni to je zlo koje mora da se iskoreni
 
Srbija ne daje puno sansi to je tako . Ne samo Srbija vec sve te zemlje na Istoku ,zato ljidi I odlaze iz njih .. Ne trebamo da se odupiremo nekome ko razume tržište i ko ide u tom pravcu da ljudima da sansu.... .. Uglavnom kako god jednaka i jasna pravila za sve I utakmica nek krene pa nek pobedi najbolji.. Trange farange ja tebi ti meni to je zlo koje mora da se iskoreni
Negativna selekcija,biraju se i zaposljavaju poslusni i dupeuvlakaci zato je Srbija i propala duhovno,moralno,nacionalno,ekonomski.......ma svakako.
 
Vidim sva vlast je kod Dodika a njega žulja mnogo više pa nema nista oko toga a ti i dalje vrtis istu plocu ..
Razmisljam svojom glavom,mucni malo i ti tvojom. Ko drzi Beograd drzi i Srbiju u svakom smislu zar to nije slucaj i sa Banja Lukom?Odgovori mi jel tako ili nije.Zar Beograd nije rak rana Srbije?To ce i Banja Luka postati sa Stanivukovicem za Republiku Srpsku.Ide se na unistavanje svega sto je srpsko kapiras li ti to ili se pravis neobavesten.
 
Razmisljam svojom glavom,mucni malo i ti tvojom. Ko drzi Beograd drzi i Srbiju u svakom smislu zar to nije slucaj i sa Banja Lukom?Odgovori mi jel tako ili nije.Zar Beograd nije rak rana Srbije?To ce i Banja Luka postati sa Stanivukovicem za Republiku Srpsku.Ide se na unistavanje svega sto je srpsko kapiras li ti to ili se pravis neobavesten.
Ne razmisljas ti mutis vodu ..Samo sto on nije došao jučer, vec ga rusi godinama unazad Da vlast ne izbaci nista oko toga cak ni pred izbore u BL a dobro su znali da im je prernja .. malo čudno?
 
Ne odstupam ja od ovog gore ni mm
.. u tome je cela sustina .. ide li on u tom pravcu ako ide ok ako ne onda ide giljotina prosto ko pasulj ..
Nadji ti meni Poštenog i dovedi na Trg Republike u Beogradu, a ja ću da pozovem RTS, N1, Pink, Happy, B92 i TV Jagodina da ga poljubim u golo dupe.

Za Poštenog nije sramota
Svi ljube nepoštene u dupe znaju oni zašto
a ja ću eto kontra...
 

Back
Top