Станимир (74) убијен и мучен, плански?!

Poruka
9.040
Ани Михаљици, још ни деца нису враћена, а Србију потреса НОВИ ЈЕЗИВИ СЛУЧАЈ у коме ОПЕТ галвну улогу играју ДРЖАВНЕ УСТАНОВЕ. Непосредни узвршиоци су ЦИГАНИ, ал су они НЕБИТНИ...да, то је тај случај, овде

https://forum.krstarica.com/threads...a-prijavi-nasilje.996924/page-3#post-48742757

https://forum.krstarica.com/threads...g-bacanja-petardi.997031/page-2#post-48743076

Шта ако није баш све тако како нам се послужује*? да 3 насумично одабрана цигана убију неког ето тек тако?
Да ли су уопште били и насумично одабрани?! ПОЂИМО РЕДОМ!

1. мање више СВЕ злочине у СРБ чине они које се већ одраније познају са МУП-ом, значи ЗНАЈУ СЕ...такорећи, друже се!

2. сад кад је то јасно, идемо даље...колико знате људи који су за петарду завршили у затвору?! ја ниједног а верујем ни ви...
добро, рећи ће неко сад, па могао је да плати казну! да могао је ал није јер јер поносни СРБИН рекао је идем у затвор!
ни сину није рекао да овај не би платио...поносан човек...

3. зашто није понуђена мера ДОБРОТВОРНОГ РАДА или НАНОГИЦА од месец дана?!?!?!

4. зашто је казна од 30 000дин пресуђена човеку коме су месечна примања вероватно 25 000дион?? како је то могуће?!

5. и најбитније, петарда је бачена 31.12~!!! еј замисли да неко зове МУП на нову годину и каже ови бацају петарде!
и МУП у сред новогодишње ноћи излази на терен и хапси деду! за петарду коју је пријавила комшиница!!

6. сад најзанимљивије, одједном се појављују 3 насумична ЦИГАНА за саобраћајне казне која почињу да муче деду!
уместо да блену у ТВ и броје дане до изласка кући, а то је било реда 10-15 до куће они крећу да СИЛИЈУ ДЕДУ!

7. није вам сумњиво?! а није вам сумњиво да ЛЕКАР враћа деду са СЛОМЊЕНИМ РЕБРИМА у ћелију?! ни то вам није сумњиво?


8. нису вам ни сумњиви ЈАУЦИ који су се чули а да су се сви правили да не чују?

9. да нико од ВАСПИТАЧА не приђе човеку и пита ГОСПОДИНЕ КАКО СТЕ? треба ли вам што?

10. а да, није вам сумњиво ни то да деца од 20 година пожеле да казну од 20 000дин одраде у затвору?!
сви имају родбину по италији....и сви су се знали одраније вероватно...

ЕТО ЧИТАВ НИЗ СУМЊИВИХ И НЕВЕРОВАТНИХ ОКОЛНОСТИ
па ви само процените има ли шта овде СУМЊИВО!

Процена је да се очекивало барем 15 -20 000ЕУР да стигне не ВЕСТЕРН ЈУНИОН...
довољно за све....који су учествовали НА БИЛО КОЈИ НАЧИН у СМРТНОМ мучењу деде!
 
Poslednja izmena:
КОМШИНИЦА.....ПОЛИЦАЈЦИ....ТУЖИЛАЦ....СУДИЈА:....ЗАТВОРСКО ОСОБЉЕ....ЦИГАНИ....
видите да ли и вас има у овом низу...


Зашто си накнадно обрисао овај пасус?

дакле, цениш да су у завери учествовали комшика, полицајци, тужилац, судија, затворско особље и цигани?
 
Зашто си накнадно обрисао овај пасус?

дакле, цениш да су у завери учествовали комшика, полицајци, тужилац, судија, затворско особље и цигани?

теби ја искачем као нотификација?
не ценим ништа, немам доказе, само износим тврдње...И СУМЊЕ!
све је сумњиво превише зато и качим у теоријама завере
да неко буде УХАПШЕН због бацања петарде на 31.12?! малко превише....
....
него шта сад кажеш кад се деца враћају Ани Михаљици?
дробио си какав је стан њен, а ево сада је и држава потврдила да то није њен стан.
кајеш ли се мало за своје лајање?

Иначе, ти можеш ту да допишеш шта хоћеш и да после кажеш да сам ја дописао, занимљиво...
 
Poslednja izmena:
Ани Михаљици, још ни деца нису враћена, а Србију потреса НОВИ ЈЕЗИВИ СЛУЧАЈ у коме ОПЕТ галвну улогу играју ДРЖАВНЕ УСТАНОВЕ.
Непосредни узвршиоци су ЦИГАНИ, ал су они НЕБИТНИ...
да, то је тај случај, овде

https://forum.krstarica.com/threads...a-prijavi-nasilje.996924/page-3#post-48742757

https://forum.krstarica.com/threads...g-bacanja-petardi.997031/page-2#post-48743076

Шта ако није баш све тако како нам се послужује*? да 3 насумично одабрана цигана убију неког ето тек тако?
Да ли су уопште били и насумично одабрани?! ПОЂИМО РЕДОМ!

1. мање више СВЕ злочине у СРБ чине они које се већ одраније познају са МУП-ом, значи ЗНАЈУ СЕ...

2. сад кад је то јасно, идемо даље...колико знате људи који су за петарду завршили у затвору?! ја ниједног а верујем ни ви...
добро, рећи ће неко сад, па могао ја плати казну! да могао је ал није јер јер поносни СРБИН рекао је идем у затвор!
ни сину није рекао да овај не би платио...поносан човек...

3. зашто није понуђена мера ДОБРОТВОРНОГ РАДА или НАНОГИЦА од месец дана?!?!?!

4. зашто је казна од 30 000дин пресуђена човеку коме су месечна примања вероватно 25 000дион?? како је то могуће?!

5. и најбитније, петарда је бачена 31.12~!!! еј замисли да неко зове МУП на нову годину и каже ови бацају петарде!
и МУП у сред новогодишње ноћи излази на терен и хапси деду! за петарду коју је пријавила комшиница!!

6. сад најзанимљивије, одједном се појављују 3 насумична ЦИГАНА за саобраћајне казне која почињу да муче деду!
уместо да блену у ТВ и броје дане до изласка кући, а то је било реда 10-15 до куће они крећу да СИЛИЈУ ДЕДУ!

7. није вам сумњиво?! а није вам сумњиво да ЛЕКАР враћа деду са СЛОМЊЕНИМ РЕБРИМА у ћелију?! ни то вам није сумњиво?

8. нису вам ни сумњиви ЈАУЦИ који су се чули а да су се сви правили да не чују?

9. да нико од ВАСПИТАЧА не приђе човеку и пита ГОСПОДИНЕ КАКО СТЕ? треба ли вам што?

10. а да, није вам сумњиво ни то да деца од 20 година пожеле да казну од 20 000дин одраде у затвору?!
сви имају родбину по италији....и сви су се знали одраније вероватно...

ЕТО ЧИТАВ НИЗ СУМЊИВИХ И НЕВЕРОВАТНИХ ОКОЛНОСТИ
па ви само процените има ли шта овде СУМЊИВО!

Процена је да се очекивало барем 15 -20 000ЕУР да стигне не ВЕСТЕРН ЈУНИОН...
довољно за све....који су учествовали НА БИЛО КОЈИ НАЧИН у СМРТНОМ мучењу деде!
Bitno je, ko su ti cigani?
 
теби ја искачем као нотификација?
не ценим ништа, немам доказе, само износим тврдње...И СУМЊЕ!
све је сумњиво превише зато и качим у теоријама завере
да неко буде УХАПШЕН због бацања петарде на 31.12?! малко превише....

Комшиница га пријавила.

МУП није после пријаве имао шта друго, већ да поднесе прекршајну пријаву.

Тужилац даље није имао шта него да спроведе поступак и покрене поступак пред прекршајним судом.

Казна је 30 000 динара. Новчана. Као што су новчану казну добили и Аида Ћоровић и Драган Вучићевић.


Аида и Драган из ината нису хтели да плате, па је после Драгану "платила" жена, а Аида скупља прилоге да плати.

Можда деда није имао, а можда се инатио са државом.

Нема завере.

Ово је огроман пропуст затворског система и ко зна колико има таквих случајева где се затвореници малтретирају.


Ако измишљамо завере, нећемо наћи центар проблема, а то је затворски систем, а ако не нађемо центар проблема, исти нећемо ни решити.
 
Зашто си накнадно обрисао овај пасус?

дакле, цениш да су у завери учествовали комшика, полицајци, тужилац, судија, затворско особље и цигани?

ево мењао сам опет мало, дорађујем, улепшавам...ај сад опет ме нешто питај...

Bitno je, ko su ti cigani?

истоветно то, али сам се питао и ја...како су доспели ту уопште?
видиш неког први пут у животу и радиш такве ствари?
хм?
 
Комшиница га пријавила. МУП није после пријаве имао шта друго, већ да поднесе прекршајну пријаву.
Тужилац даље није имао шта него да спроведе поступак и покрене поступак пред прекршајним судом.
Казна је 30 000 динара. Новчана. Као што су новчану казну добили и Аида Ћоровић и Драган Вучићевић.
Аида и Драган из ината нису хтели да плате, па је после Драгану "платила" жена, а Аида скупља прилоге да плати.
Можда деда није имао, а можда се инатио са државом. Нема завере. Ово је огроман пропуст затворског система и ко зна колико има таквих случајева где се затвореници малтретирају. Ако измишљамо завере, нећемо наћи центар проблема, а то је затворски систем, а ако не нађемо центар проблема, исти нећемо ни решити.

за петарде се не иду у затвор, побратиме, већ се одреди друштвени рад или наногица
ко је икада добио пресуду за бацање петарди?!
друго, ОСОБЉЕ ЈЕ МОРАЛО ЗНАТИ ПРЕКРШАЈНО ДЕЛО и посебну пажњу посветити овом затворенику.
слати некога у затвор са 74 године?! вотафак?!
 
за петарде се не иду у затвор, побратиме, већ се одреди друштвени рад или наногица
ко је икада добио пресуду за бацање петарди?!
друго, ОСОБЉЕ ЈЕ МОРАЛО ЗНАТИ ПРЕКРШАЈНО ДЕЛО и посебну пажњу посветити овом затворенику.
слати некога у затвор са 74 године?! вотафак?!

Не иде се у затвор ни за оно што је Аида требала да иде у затвор, ни за оно што је Вучићевић требао да иде у затвор.

У СВА ТРИ СЛУЧАЈА је досуђена новчана казна.

А новчана казна се плати.

А ко неће или нема да плати, новчана казна се мења казном затвора.

Ко плати, не иде у затвор. Да Аида не би ишла у затвор, скупили људи са твитера, да Вучићевић не би ишао у затвор, тих пар десетина хиљада уплатила његова жена (јер су се обоје инатили како неће да плате, већ ће да иду под кључ).
 
Не иде се у затвор ни за оно што је Аида требала да иде у затвор, ни за оно што је Вучићевић требао да иде у затвор.

У СВА ТРИ СЛУЧАЈА је досуђена новчана казна.

А новчана казна се плати.

А ко неће или нема да плати, новчана казна се мења казном затвора.

Ко плати, не иде у затвор. Да Аида не би ишла у затвор, скупили људи са твитера, да Вучићевић не би ишао у затвор, тих пар десетина хиљада уплатила његова жена (јер су се обоје инатили како неће да плате, већ ће да иду под кључ).

колико има правоснажних пресуда за бацање петарди на 31.12 новогодишњу ноћ?

знаш шта ми је драго, и са михаљицом је почело на исти начин, као сад са дедом
и ту си испао будала и сада ћеш...више немој....молим те!
 
МУП није после пријаве имао шта друго, већ да поднесе прекршајну пријаву.

Тужилац даље није имао шта него да спроведе поступак и покрене поступак пред прекршајним судом.
Nije MUP nego SUP pokrece postupak, vidim da se stalno to mesa na forumu.
Sekretarijat Unutrasnjih Poslova..
 
колико има правоснажних пресуда за бацање петарди на 31.12 новогодишњу ноћ?

знаш шта ми је драго, и са михаљицом је почело на исти начин, као сад са дедом
и ту си испао будала и сада ћеш...више немој....молим те!

Како је почело?

Почело је што сте писали да су деца већ у Швецкој, а деца сво време у Сигурној кући.

Сећаш се?

Сто пута си питао где су деца, а ја ти неколико пута рекао да су у Сигурној кући.

Што се тог случаја тиче, не верујем да ће она у довољној мери да се унормали у скорије време.

А овде не постоји завера. Затворски систем не ваља и то ће морати да се мења.
 
Nije MUP nego SUP pokrece postupak, vidim da se stalno to mesa na forumu.
Sekretarijat Unutrasnjih Poslova..

Не знам зашто стално инстистираш на тој разлици између МУП и СУП.




3.Ko je nadležan da održava javni red i mir?

Član 2. već citiranog Zakona o javnom redu i miru kaže, organi nadležni za održavanje javnog reda i mira su MUP, komunalna policija, inspekcijski organi i drugi nadležni organi u skladu sa zakonom utvrđenim delokrugom.
https://www.pravniportal.com/ko-je-nadlezan-za-buku-u-stambenim-zonama/
 
теби ја искачем као нотификација?
не ценим ништа, немам доказе, само износим тврдње...И СУМЊЕ!
све је сумњиво превише зато и качим у теоријама завере
да неко буде УХАПШЕН због бацања петарде на 31.12?! малко превише....
....
него шта сад кажеш кад се деца враћају Ани Михаљици?
дробио си какав је стан њен, а ево сада је и држава потврдила да то није њен стан.
кајеш ли се мало за своје лајање?

Иначе, ти можеш ту да допишеш шта хоћеш и да после кажеш да сам ја дописао, занимљиво...
Чини се сви искачу као нотификација ахаха
 
Не знам зашто стално инстистираш на тој разлици између МУП и СУП.




3.Ko je nadležan da održava javni red i mir?

Član 2. već citiranog Zakona o javnom redu i miru kaže, organi nadležni za održavanje javnog reda i mira su MUP, komunalna policija, inspekcijski organi i drugi nadležni organi u skladu sa zakonom utvrđenim delokrugom.
https://www.pravniportal.com/ko-je-nadlezan-za-buku-u-stambenim-zonama/
Insisitiram za to sto kad idem da vadim licnu kartu, idem u SUP a ne u MUP.
Ako se desi neki problem prijavi se u stanici SUP-a a ne ovima u Beogradu.
 
Insisitiram za to sto kad idem da vadim licnu kartu, idem u SUP a ne u MUP.
Ako se desi neki problem prijavi se u stanici SUP-a a ne ovima u Beogradu.

идеш у секретаријат МИНИСТАРСТВА.

Министарство је институција, а секретаријат је филијала те ИНСТИТУЦИЈЕ.
 
To sam i rekao idem u sekretarijat ne idem u ministarstvo policije.

идеш у секретаријат институције чије је име МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА.

Кад узмеш кредит од банке, ниси узео кредит од филијале банке, већ си узео кредит од ИНСТИТУЦИЈЕ која је банка, а не од филијале те банке (ти јеси ушао у филијалу банке, али ти је кредит дала банка као институција.

Секретаријат је филијала институције о којој говоримо.
 

Back
Top