Станимир (74) убијен и мучен, плански?!

ne naprotiv zakon je vrlo NEJASAN
KO NARUŠI RED BACANEM,....

Ko paljenjem pirotehničkih proizvoda narušava javni red i mir ili ugrožava sigurnost građana - kazniće se novačnom kaznom od 50.000 do 100.000 dinara ili radom u javnom interesu od 40 do 120 časova.

ti možeš znači da bacasš i ne narušuš red i mir? igra reči...
Zakoni koji se mogu razlicito interpretirati bas odgovaraju talu sudija i advokata
Zasto je uopste priznavano ko je bacio - * nemam pojma*
*nije videla lepo, nisam ja*

Silje onu stvar na sirotinji dok lopuze avanzuju
 
Jezivo ali ono sto je cudno je i to kako niko od ostalih zatvorenika nije reagovao (ako je vec sistem zakazao), kako neki baja tamo nije reko, alo bre klosari ostavite tog matorog na miru , koji vam bre ku....., mislim to su klinci, balavci, dovoljno da im drmnes dva samara da se useru, nisu to sad neki opasni krimosi ili neke mrge od 2 metra i 120,130 kila misica.

ALI NAJSUMNJIVIJE JE TO ŠTO JE DEDA ODNEO
RAZLOGE MUČENJA SA SOBOM U GROB
DEDA SE SAMO NIJE PROBUDIO VIŠE NIJE DAVAO IZJAVE!
A ONI SADA 2 MESECA POSLE ZNAJU ŠTA JE BIO RAZLOG
ZNAČI ZNALI SU I TADA! A ĆUTALI!
 
Cekaj to je bilo pre 2 meseca, taj covek je stradao pre 2 meseca jos ?

Hmmm mislim da onda definitivno tu nesto smrdi i definitivno je nesto sumnjivo, mislim da su se samo neki džiberčići izivljavali nad covekom od 74 godine pa to bi odma ili bilo spreceno ili bi se odma saznalo a ne kao procuri prica posle 2,3 meseca, inace znam da i neki krimosi i bivsi robijasi kazu da su danas zatvorska pravila dosta poostrena i da su ti slabiji i ugrozeniji dosta zasticeniji nego pre i da maltene nista vise ne smes ni da im kazes a kamoli fizicki da ih zlostavljas............i to u Zabeli i dosta opasnijim zatvorima nego sto je Skela gde robijaju oni koji leze za teska krivicna dela i gde se maltene niko ne nalazi zato sto je nesto ukrao (ili fazon nije platio saobracajnu ili prekrsajnu kaznu).
 
Cekaj to je bilo pre 2 meseca, taj covek je stradao pre 2 meseca jos ?

Hmmm mislim da onda definitivno tu nesto smrdi i definitivno je nesto sumnjivo, mislim da su se samo neki džiberčići izivljavali nad covekom od 74 godine pa to bi odma ili bilo spreceno ili bi se odma saznalo a ne kao procuri prica posle 2,3 meseca, inace znam da i neki krimosi i bivsi robijasi kazu da su danas zatvorska pravila dosta poostrena i da su ti slabiji i ugrozeniji dosta zasticeniji nego pre i da maltene nista vise ne smes ni da im kazes a kamoli fizicki da ih zlostavljas............i to u Zabeli i dosta opasnijim zatvorima nego sto je Skela gde robijaju oni koji leze za teska krivicna dela i gde se maltene niko ne nalazi zato sto je nesto ukrao (ili fazon nije platio saobracajnu ili prekrsajnu kaznu).

A KO NAMA TVRDI DA STANIMIR NIJE PRIJAVLJIVAO?!
MRTVA USTA NE GOVORE!
 
теби ја искачем као нотификација?
вероватно га је привукла тема о циганима :lol:

него, зар ниси јуче поводом овог догађаја имао напад другосрбијанштине, да би се сад показало да су у питању калафонци :lol:

аутошовинизам је увек болест


Bitno je, ko su ti cigani?
ко год и шта год да су били, верујем да више неће....
 
вероватно га је привукла тема о циганима :lol:
него, зар ниси јуче поводом овог догађаја имао напад другосрбијанштине, да би се сад показало да су у питању калафонци :lol:
аутошовинизам је увек болест ко год и шта год да су били, верујем да више неће....

rekao sam OVO NIJE MOJ NAROD! ovo nije narod tesla i jove zmaja!
i bio sam u pravu....
pogrešno si protumačio, na prvu....bez ulaženja na drugu!
 
rekao sam OVO NIJE MOJ NAROD! ovo nije narod tesla i jove zmaja!
па и није, ово су ганци

али како год, могао си да претпоставиш да у затворској причи нису типични ликови и да немају нарочито везе са народом
 
па и није, ово су ганци

али како год, могао си да претпоставиш да у затворској причи нису типични ликови и да немају нарочито везе са народом
Baš kao što može da se pretpostavi da su tri padinjačka drugara verovatno već zigovali njihovi novi drugari i to im sleduje do kraja izdržavanja.

Neko bi mogao reći, dokle izdrže.
 
Jezivo ali ono sto je cudno je i to kako niko od ostalih zatvorenika nije reagovao (ako je vec sistem zakazao), kako neki baja tamo nije reko, alo bre klosari ostavite tog matorog na miru , koji vam bre ku....., mislim to su klinci, balavci, dovoljno da im drmnes dva samara da se useru, nisu to sad neki opasni krimosi ili neke mrge od 2 metra i 120,130 kila misica.
Otkud znaš da je u sobi uopšte bilo drugih zatvorenika
 
Комшиница га пријавила.

МУП није после пријаве имао шта друго, већ да поднесе прекршајну пријаву.

Тужилац даље није имао шта него да спроведе поступак и покрене поступак пред прекршајним судом.

Казна је 30 000 динара. Новчана. Као што су новчану казну добили и Аида Ћоровић и Драган Вучићевић.


Аида и Драган из ината нису хтели да плате, па је после Драгану "платила" жена, а Аида скупља прилоге да плати.

Можда деда није имао, а можда се инатио са државом.

Нема завере.

Ово је огроман пропуст затворског система и ко зна колико има таквих случајева где се затвореници малтретирају.


Ако измишљамо завере, нећемо наћи центар проблема, а то је затворски систем, а ако не нађемо центар проблема, исти нећемо ни решити.
zna se de je centar.
u ovom slucaju ciganija.

kada njima ocepis 10 god robije minimum resavas ostale probleme...kao onaj moguci sto neko rece ko ga je znao u komntima, da je napusio qurzzem sns agitatore koji su mu na vrata dolazili i nudili testeninu za glas.

dal je istina ili ne, ko zna. ali znam da kad su kalajzic i onaj profesor isto uradili sns jehovama, jedan je bio u murdelju a drugi se ne zna de je. a zvali policiju zbog uznemiravanja od strane agitatora.
 
Insisitiram za to sto kad idem da vadim licnu kartu, idem u SUP a ne u MUP.
Ako se desi neki problem prijavi se u stanici SUP-a a ne ovima u Beogradu.
Ne postoji više SUP. Na primer, glavni grad Otadžbine je Policijska uprava za grad Beograd, a po BG opštinama su Policijske stanice. U okviru PS imaš PO. Na primer, u okviru PS Zemun imaš Policijsko odeljenje Batajnica.
 
Mislim da se ovde radi o delu počinjenom iz nacionalne, rasne i verske mržnje. Čoveka su maltretirali i ponižavali samo zato što je beli Srbin. Imao sam posla sa takvim tipom Cigića, koji naprave neki proboj u svoj zajednici pa onda moraju da se dokažu nadrkavajući se nad običnim Srbima. Tad sve zavisi na koga nalete, ja sam imao podršku prijatelja a i sam sam bio fizički jači od njih pa su podvili rep i pobegli, ali mogu da zamislim kako je onima koji je nemaju. Mi se smejemo Amerikancima i njihovim problemima sa migrantima ali i mi gubimo bitku za naše ulice.

Na žalost, bojim se da će sve biti zataškano a da će se cigići izvuči sa pet do sedam godina. Tuga.
 
Шансе да је ово само сплет несретних околности су равне нули.

UBICE SU BILE DRUGARI! znači TRI DRUGARA služe u istoj ćeliji tako odjednom i tako odjednom ubiju čoveka
koji ima sina koji bi verovatno da silne novce da mu ne muče oca više....a možda TRI DRUGARA bi trebala dati i POREZ nekome?

https://www.kurir.rs/crna-hronika/4...i-uhapsenih-silovatelja-penzionera-iz-zatvora

POSTALI SU SVE GORI I GORI... DA TAKO MUČE ČOVEKA, TO JE VAN PAMETI": Prijatelji osumnjičenih silovatelja iz Padinjaka ZGROŽENI​

Autor: Kurir Hronika
CRNA HRONIKA - 21.03.2024. 21:01h
Novinar Kurira juče je razgovarao sa prijateljima trojice mladića, Srećka Stefanovića (20), Saše Stankovića (20) i Delibora Petrovića (22), osumnjičenih da su u zatvoru Padisnka skela do smrti silovali cimera Stanimira Brajkovića (74).
Naši sagovornici kažu da je ceo Lazarevac u šoku i da su svi zgroženi krivičnim delom za koje se sumnjiće Srećko, Saša i Dalibor. Prema njihovim rečima, oni poznaju svu trojicu.

Mislim da se ovde radi o delu počinjenom iz nacionalne, rasne i verske mržnje. Čoveka su maltretirali i ponižavali samo zato što je beli Srbin. Imao sam posla sa takvim tipom Cigića, koji naprave neki proboj u svoj zajednici pa onda moraju da se dokažu nadrkavajući se nad običnim Srbima. Tad sve zavisi na koga nalete, ja sam imao podršku prijatelja a i sam sam bio fizički jači od njih pa su podvili rep i pobegli, ali mogu da zamislim kako je onima koji je nemaju. Mi se smejemo Amerikancima i njihovim problemima sa migrantima ali i mi gubimo bitku za naše ulice.

Na žalost, bojim se da će sve biti zataškano a da će se cigići izvuči sa pet do sedam godina. Tuga.

ne boj se, neće...svakako je potrebna teška mržnja za ovako nešto....
 

Back
Top