Šta vas više vređa?

lillymoon:
tvoja pitanja lice na ono 'pipkas,stipkas,probas meso.........',ispitujes 'trziste'?
_____Moram da priznam da može i tako da se protumači. Za pipkanje ipak imam daleko suptilnija pitanja, koja je mnogo teže provaliti i na koja se žene mnogo lakše primaju. Ovo pitanje je samo nastavak edukacije (rata) započete na temi ''101 razlog zasto volim biti sa ozenjenim muskarcem '' (strana 26, post 382), a čijij je cilj shvatanje značenja reči moral.
_____Interesantno je da čak i na ovako vulgarno pitanje može da se dobije jedan vrlo smiren i emocijama nenabijen odgovor, koji odražava apsolutnu psihičku stabilnost.

''Nikad mi niko nije rekao bilo sta od nabrojanog, ali bi me ovo drugo sigurno mnogo vise uvredilo....''
 
Zaratrustra... to sto ti nalazis da je apsolutna psihicka stabilnost je u mom tumacenju indiferentnost i distanciranost.
Mozda to u tvom istocnjackom konceptu pije vodu, ali mi ne zivimo u tom svetu.

osim toga, apsolutna psihicka stabilnost je nedostizna i hvala Bogu sto je tako!
 
етотако:
Zaratrustra... to sto ti nalazis da je apsolutna psihicka stabilnost je u mom tumacenju indiferentnost i distanciranost.
Mozda to u tvom istocnjackom konceptu pije vodu, ali mi ne zivimo u tom svetu.

osim toga, apsolutna psihicka stabilnost je nedostizna i hvala Bogu sto je tako!
_____E ja vidš u jednoj tako laganoj rečenici ne vidim ni indiferentnost, ni distanciranost ni tupavost, ni frustraciju; vidim srtašno stabilan i verovatno argumentovan stav.
_____Mislim da je tebe neko pogrešno naučio da su gralotost, drskost i vulgarnost odraz jasno definisanog stava.
_____Slažem se sa tobom da živimo u dva potpuno različita sveta, s tim što si ti u moj svet uvek dobrodošla.
 
Zaratrustra:
_____E ja vidš u jednoj tako laganoj rečenici ne vidim ni indiferentnost, ni distanciranost ni tupavost, ni frustraciju; vidim srtašno stabilan i verovatno argumentovan stav.
_____Mislim da je tebe neko pogrešno naučio da su gralotost, drskost i vulgarnost odraz jasno definisanog stava.
_____Slažem se sa tobom da živimo u dva potpuno različita sveta, s tim što si ti u moj svet uvek dobrodošla.
Nisam govorila o tvom i mom, nego i istocnjackom i zapadnjackom konceptu.
Btw, lako je biti stabilan i argumentovan u jednoj recenici, ali stavi je ti u kontekst pa cemo da dobijemo realnu sliku.
 
Zaratrustra:
_____Moram da priznam da može i tako da se protumači. Za pipkanje ipak imam daleko suptilnija pitanja, koja je mnogo teže provaliti i na koja se žene mnogo lakše primaju. Ovo pitanje je samo nastavak edukacije (rata) započete na temi ''101 razlog zasto volim biti sa ozenjenim muskarcem '' (strana 26, post 382), a čijij je cilj shvatanje značenja reči moral.
_____Interesantno je da čak i na ovako vulgarno pitanje može da se dobije jedan vrlo smiren i emocijama nenabijen odgovor, koji odražava apsolutnu psihičku stabilnost.
ne znam da li sam sve dobro shvatila,pa bi mozda trebala da se distanciram od svega ovoga....................no,suvise sam radoznala...............kad vec tamo na onoj temi,na str.26,postu 383 spominjesvujakliju da te pitam:'postoji li tamo objasnjenje reci 'primati'?'. zasto smo svi mi ovde na forumu? zasto gubimo dragoceno vreme? da ne zelimo mozda svi da se primamo bar na momenat iako glumimo neku psi- stabilnost?
Zaratrustra:
_____''Nikad mi niko nije rekao bilo sta od nabrojanog, ali bi me ovo drugo sigurno mnogo vise uvredilo....''
ako si ovo meni namenio,izvini -nisam imala nameru da vredjam. a i ta recenica ne mora da oslikava stabilnost,vec moze biti odraz blage nezainteresovanosti i povrsnosti,nedostatka vremena i jos cega
OBOZAVAM EMOCIJE ;) !!!
 
aj onda da se malo 'primam'
Zaratrustra:
_____ ... verovatno argumentovan stav.
obrati paznju,navedeno 'nikad' dovoljno govori koliko je argumentovan..........

Zaratrustra:
_____Mislim da je tebe neko pogrešno naučio da su gralotost, drskost i vulgarnost odraz jasno definisanog stava.
_____Slažem se sa tobom da živimo u dva potpuno različita sveta, s tim što si ti u moj svet uvek dobrodošla.
bas je slatko ako mislis da si ti taj muskarac iz tvoje teme 'Privlaci ili plasi?'! kad to postanes,obozavacu te. do sad si mi samo mnogo zanimljiv ;)
 
Tasha_BG:
Nikad mi niko nije rekao bilo sta od nabrojanog, ali bi me ovo drugo sigurno mnogo vise uvredilo.... :mad:

Interesantno je da čak i na ovako vulgarno pitanje može da se dobije jedan vrlo smiren i emocijama nenabijen odgovor, koji odražava apsolutnu psihičku stabilnost.

Zaratrustra... to sto ti nalazis da je apsolutna psihicka stabilnost je u mom tumacenju indiferentnost i distanciranost.

E ja vidš u jednoj tako laganoj rečenici ne vidim ni indiferentnost, ni distanciranost ni tupavost, ni frustraciju; vidim srtašno stabilan i verovatno argumentovan stav.

lako je biti stabilan i argumentovan u jednoj recenici, ali stavi je ti u kontekst pa cemo da dobijemo realnu sliku.

a i ta recenica ne mora da oslikava stabilnost,vec moze biti odraz blage nezainteresovanosti i povrsnosti,nedostatka vremena i jos cega

Auuuu :shock: :? Zanimljiva diskusija..... :p ;)
 

Back
Top