Šta vas naročito nervira u saobraćaju?

Ето вечерас код гараже, кад сам ишао да сликам Стефану оној Форд што је у међувремену испарио, лик са сељачким БМЊ 5 са почетка 90-их стоји поред ГС-а, оног за делове што стоји напољу, иначе ту стално паркира. Кад, пошто су ми циганска ђубрад дрпила цираду, имам шта да видим - са возачеве стране тамно зелени траг и улубљена врата. Погледам ћошак БМЊ-а, кад на бранику бела фарба. Е ту ти ја не будем лењ, већ лепо откључам гаражу, узмем шило и по предњем крилу уметничко дело нацртам - пар шара у стилу постмодерне. ***** ли му материна.
 
uh,,odakle da krenem....
1.idioti koji zauzmu dva mesta kad se parkiraju
2.pesaci koji se vuku ili pretrcavaju na autoputu
3.smotani vozaci koji zacas naprave haos
4.duga svetla ne gasi,iako mu idem u susret
5.vozaci gradskog prevoza
6.taksisti
7.kad vozi 30 u krajnje levoj traci, i nema nameru da se pomeri
8.nedavanje migavca
9.krateri na putu odn.rupe (tolike su da nekad prokomentarisem da u njima moze da se sakrije i ratko mladic)
10.guzva
eto,toliko od mene....
 
Au, da - duga svetla sam zaboravio :twisted:
Sto volim kad mu naidjem kamionom u susret, i blicnem fino a frajer ih ne ugasi... - oslepim ga sa svih sest farova! Kunem vam se - vidjao sam neka kola u retrovizoru osalamucena kako sevrdaju po traci posle mene!

Koji si ti kralj,tako je moj cale liku upalio jaka svetla i deblji kraj je izvukao biciklista koji se skotrljao u kanal.Sva sreca pa ga cale poznaje jer je bio u selu,malo mesto pa se svi znaju :)
 
Ma bre, imas debila na tone!
A sto mrzim saobracajno neobrazovane ljude, koji nikad volan nisu uhvatili a glume neke magacionere i tome sl., pa me navedu na neko usko stovariste/magacin/halu/prolaz/blato/itd...
Uhhhh... Dodje mi da mu glavu odvrnem na svako njegovo "Pa mislim da moze da prodje, prolazili su tu kamioni..." - "Koji bre kamioni?!" - slusaj sad, ovo je najcesci odgovor "Pa kamioni, 5 do 10 tona..."
Kad tako jednu dileju nisam odrobijao u Zenici...
 
Evo jedne situacije:
Danas vozim na gradskom putu sa dve trake u istom smeru (tu ne vazi pravilo preticanja samo sa leve strane), i vozim ja tako desnom stranom, a ispred mene na 10 - 15 metara neki Hjundai u levoj traci, i nailazi krivina u desno. Ja naravno nisam kocio pred krivinu, dok je majstor u levoj traci lepo nagazio kocnicu (da se ne prevrne):lol:! Obzirom da se moj auto kretao i dalje istom brzinom, polako sam poceo da mu se priblizavam i pred samu krivinu sam mu usao u mrtav ugao!
Papak je poceo da sece krivinu i da prelazi u moju traku!!!! Tako sam mu lepo "svirnuo" da je covek cimnuo volanom i zamalo da izleti na kontra stranu:lol:!! Malo je falilo da sutradan idem kod limara!!

Mrzim te idiotske situacije gde ljudi nisu svesni ostalih ucesnika u saobracaju!!!
Par puta sam sa starim Volvom u tim situacijama imao bocnih cukanja sa sominama!!!
 
Uf,kod nas su neki likovi napravili zesce sranje jednom kamiondziji.Pitao ih je za neke magacine a oni ga uputili prema Djavoljoj Jazbini kako mi to u Vrscu zovemo.A to je mesto gde se stize asfaltnim putem sirine taman da prodje kamion i to knap.Kad izadjes gore sa leve strane je provalija obrasla sibljem a sa desne stene i uspon da se ne vidi vrh brda.A lik se zavukao sa kamionom i prikolicom.3 dana je kamion ostao gore dok ga nisu okrenuli.Pa tacno da odrobijas te idiote
 
Uf,kod nas su neki likovi napravili zesce sranje jednom kamiondziji.Pitao ih je za neke magacine a oni ga uputili prema Djavoljoj Jazbini kako mi to u Vrscu zovemo.A to je mesto gde se stize asfaltnim putem sirine taman da prodje kamion i to knap.Kad izadjes gore sa leve strane je provalija obrasla sibljem a sa desne stene i uspon da se ne vidi vrh brda.A lik se zavukao sa kamionom i prikolicom.3 dana je kamion ostao gore dok ga nisu okrenuli.Pa tacno da odrobijas te idiote

Sad sam se najezio... Poslao bi ja njih u Djavolovu jazbinu, ali onu pravu!
 
Au, da - duga svetla sam zaboravio :twisted:
Sto volim kad mu naidjem kamionom u susret, i blicnem fino a frajer ih ne ugasi... - oslepim ga sa svih sest farova! Kunem vam se - vidjao sam neka kola u retrovizoru osalamucena kako sevrdaju po traci posle mene!

moj ujak ima sistem: Upali duga i ako može prebaci se u njegovu traku! I samo se cimne nazad... Jedan lik je otišao u kanal zbog toga, jedan je bio user pa potrefio put u njive, al njega boli dupe... Ponekad mi se javi iz Nemačke, kaže raj na zemlji, nema balkanoida, koji gledaju da zavuku bližnjem svom...
 
T A X I S T I jer staju gde hoce. Upale 4 migavca i mislili resili stvar. Jednom upekla neka vrucina i na semaforu 10ak auta i ispred mene taxista smradina, i svi ovi ispred krenuli, i ja cekam taxistu i svirnem jednom kratko, i on upali 4 migavca bez problema i vraca kusur nekoj zeni. Znaci treba das e vracam u rikverc i opet da krecem...znaci goveda. chast izuzecima, ako gi ima :D
 
sve me nervira...zato u posljednje vrijeme cesto prosetam.
takodje sam primetio da,posto zivim 10-15minuta pesaka od suvog centra, da pre stignem biciklom do centra nego kolima. Ali bukvalno. Guzva ovo ono, jos ja ne mogu da vozim bajk sporo,nego stalno brzo i onda za nekih 4 minuta sam u gradu, jer je sve nizbrdo...
nekad stvarno ne treba voziti auto, bolje peske ili bajk. Niko ti ne smeta, obidjes, levo desno, malo se iscimas i eto...
OFF topic: ovih dana treba sredim bike. Da ga plastificiram i sredim lepo i otvaram sezonu (:
 
takodje sam primetio da,posto zivim 10-15minuta pesaka od suvog centra, da pre stignem biciklom do centra nego kolima. Ali bukvalno. Guzva ovo ono, jos ja ne mogu da vozim bajk sporo,nego stalno brzo i onda za nekih 4 minuta sam u gradu, jer je sve nizbrdo...
nekad stvarno ne treba voziti auto, bolje peske ili bajk. Niko ti ne smeta, obidjes, levo desno, malo se iscimas i eto...
OFF topic: ovih dana treba sredim bike. Da ga plastificiram i sredim lepo i otvaram sezonu (:

Isti slucaj,do centra mi pesaka treba 15 minuta i u zadnje vreme vise volim da prosetam.Pogotovo ako vodim psa sa ortakom :)
 
T A X I S T I jer staju gde hoce. Upale 4 migavca i mislili resili stvar. Jednom upekla neka vrucina i na semaforu 10ak auta i ispred mene taxista smradina, i svi ovi ispred krenuli, i ja cekam taxistu i svirnem jednom kratko, i on upali 4 migavca bez problema i vraca kusur nekoj zeni. Znaci treba das e vracam u rikverc i opet da krecem...znaci goveda. chast izuzecima, ako gi ima :D

Ја сам се тако два пута вратио и сада увек станем довољно далека да могу да скренем без враћања у рикверц :D
 
Mene nerviraju klinci sa skuterima.Ide njih 10 odjednom i zauzmu celu traku.Tako nisu hteli ortaku da se sklone a on je malo lud,odma vadi sekiru.Obidje ih on,izleti napolje i sve do jednog(a bilo ih je 15-ak) izabada da su se preturili sa skuterima.U sred centra,kad su videli kako izlece sa sekirom svi su prebledeli.
A on je poznat po takvim situacijama.Zimus mu jedan lik pokazao iz auta srednji prst,audi neki besan a unutra mamin i tatin sin.Ovaj mu prepreci put sa Citroenom,izvuce ga kroz prozor i udri.
 
Ovaj lik je kralj,ne zanima ga ko su ti cale i keva nego odma bije.Tako je izlemao pola grada.
Jedno vece mi u diskoteci,i sad ortak i ja krenemo u wc i kako ima hodnik da se priceka,ulazi on sav izgreban po licu.Mi kao sta je bilo.Kaze on tukao sam se sa kosarkasima pa sam ih jurio sekirom po trgu.Dobio uslovnu i 200 000 dinara da plati odstetu
 
Mene nerviraju klinci sa skuterima.Ide njih 10 odjednom i zauzmu celu traku.Tako nisu hteli ortaku da se sklone a on je malo lud,odma vadi sekiru.Obidje ih on,izleti napolje i sve do jednog(a bilo ih je 15-ak) izabada da su se preturili sa skuterima.U sred centra,kad su videli kako izlece sa sekirom svi su prebledeli.
A on je poznat po takvim situacijama.Zimus mu jedan lik pokazao iz auta srednji prst,audi neki besan a unutra mamin i tatin sin.Ovaj mu prepreci put sa Citroenom,izvuce ga kroz prozor i udri.

Којим?:D
 

Back
Top