Šta ubija brak ?

...velika ljubav prije braka
tj. kad zavrsi brakom
osudjena je na paljevinu
tj...krah...
Ja mislim da emotivno izkalkulisani brakovi duže traju, ne mislim tim ništa loše, već da se udje u brak sa definisanim osećanjima.

Nemam iskustva sa ovim sto ti tvrdis, možda si u pravu, moje velike ljubavi nisu nikad došle to tog levela .

Off the record, Svaki brak je osuđen na propast, na ovaj ili onaj način.


Ma koga zene vole osim sebe?

Pa zaljube se ponekad sa strane :mrgreen:

sinke, valda ti imaš sa tim iskustva, ili grijesim?

:mrgreen:
 
Ne treba probleme gurati pod tepih
ne treba u svađi vređati
ne treba dozvoliti da talas hladnoće zbog nekog ružnog događaja dugo "ostane među zidovima"
mada, sve je lako ako je srce toplo još uvek

Važno kod svađanja, davno pročitala i zapamtila: u svađi nikad ne kritikujte osobu nego postupak te osobe.
inače, dobra je ovo tema
 
Ne treba probleme gurati pod tepih
ne treba u svađi vređati
ne treba dozvoliti da talas hladnoće zbog nekog ružnog događaja dugo "ostane među zidovima"
mada, sve je lako ako je srce toplo još uvek

Važno kod svađanja, davno pročitala i zapamtila: u svađi nikad ne kritikujte osobu nego postupak te osobe.
inače, dobra je ovo tema
Uvek treba biti iskren, u bilo kom odnosu sa ljudima, a naročito sa partenerima, ništa ne prećutkivati, tolerisati druge manire i drugačije mišljenje, imati poverenje, dati drugom ono što sam želiš i za sebe i, naravno, živeti bez ikakvih strahova, tabua i svega onoga što opterećuje jedan normalan ljudski odnos … Pozitivna energija, uvek i na svakom mestu, je najčešće ono što je osnov duge veze …
 
nema veze sa ovim što sam napisala, al nema veze
tonem svakako, nemam više inspiracije
Učinulo mi se da si napisala sunce, imao sam naporan i predug dan i jedva vidim šta piše na monitoru, no i to što sam dodao je romantika i ona pozitivna nijansa koja nikada neće da dovede do monotonije … :hahaha: Laku i slatku noćku ti želim, draga prijateljice ! :heart:
 
560610
 
Zanimljivi stavovi... Delim svoj zivot napola. Do 30.-puno ljubavi, prvi sex, brak sa "oduzimacem nevinosti" i ubedjenost da uzivam u sexu sa njim onda-zatim, od 30.- doba promiskuiteta, skidanje ruzicastih naocari, trezveno gledanje u buducnost i stvaarno dobar sex. Eeee, muke su to bile... Da prezivim dodir koji nije njegov... A onda... Doziveh orgazam!
 
Zanimljivi stavovi... Delim svoj zivot napola. Do 30.-puno ljubavi, prvi sex, brak sa "oduzimacem nevinosti" i ubedjenost da uzivam u sexu sa njim onda-zatim, od 30.- doba promiskuiteta, skidanje ruzicastih naocari, trezveno gledanje u buducnost i stvaarno dobar sex. Eeee, muke su to bile... Da prezivim dodir koji nije njegov... A onda... Doziveh orgazam!
Sve je lepo kad se lepo svrši i ni jedno rebarce ne skrši … :hahaha:
 

Back
Top