Šta trenutno razmišljaš ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Није ни на разгледници...
Ебо је онај ко је волЕ, жели и нада јој се.


Hm... jedna gospodja koju sam upoznala prilikom zadnje posjete Sloveniji zamolila me za razglednicu grada. Obecala sam i planirala poslati. Kupila sam i neki suvenir (da uzvratim za majicu i sal koje mi je poklonila), ali - izgubila sam adresu. Sad sam, vidjevsi ova dva posta, isla jos dodatno pogledati, ali nema je. U slucaju da mozda poznajes tu gospodju, molim te izvini joj se u moje ime. Vjerovatno do tog ne bi doslo da sam je poslala odmah po povratku, ali vratila sam se bolesna i zavrsila u krevetu, tako da nisam izlazila i pitanje razglednice se prolongiralo, a nakon sto sam se nakon bolesti koja se bas bila razduzila vratila kao nekom funkcioniranju izgubila sam adresu.
 
Можда има неки утицај, али да је за 4 реда величине јаче од хемотерапије нема изгледа.
С друге стране је безазлено по питању штетности, ништа те не кошта да пробаш.
Само ћу ти рећи, не знам тачне цене, да сам од једног који користи соду бикарбону чуо да је килограм кухињске соде бикарбоне за прехрамбену употребу јевтинији од паковања с 10 таблетица медицинске соде бикарбоне.
 
Poslednja izmena:
Можда има неки утицај, али да је за 4 реда величине јаче од хемотерапије нема изгледа.
С друге стране је безазлено по питању штетности, ништа те не кошта да пробаш.
Само ћу ти рећи, не знам тачне цене, да сам од једног који користи соду бикарбону чуо да је килограм кухињске соде бикарбоне за прехрамбену употребу јевтинији од паковања с 10 таблетица медицинске соде бикарбоне.

....nije ni ova medicinska nesto skupa,100g je 126 dinara tako nesto smesno....a traje....i nije u tabletama neko u normalnom praskastom stanju....jes to je ta logika, moze da pomogne mozda,
a odmoci nece....samo sto kad krenem tom logikom imam celi dan da ubacujem u sebe po nesto sto ce mozda pomoci.....e toga me isto strah, pa nekad moj zeludac i moja creva bi trebalo
i da se odmaraju...a kad ce, ako budem samo ubacivala u njih od zore do mraka nesto zdravo sto ce mozda pomoci....:think:

- - - - - - - - - -

..ja srecom ni nemam hemio terapiju samo zrecnu pa mi je tu kao malo laksa situacija....
 
O pismima preporuke....koja je to svinjarija :lol: Ne znas ko koga vise farba....dal ovi sto pisu, dal ovi sto uzimaju a ni ne citaju realno, traze forme radi
Citam neke primere koji je ono kic krenulo mi gadjene....brate kako ih ne vredja da traze to i da citaju....pa ono je prosipanje fraza da umres od smeha....koje je to zadovoljstvo da citas ono i znas da laze, da je nakitio ko barokni pesnik, veze nema sa realnoscu....
Za koj moj se to trazi nije mi jasno, vredja inteligenciju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top