Kafana Šta trenutno radiš XIX

Pazite sad ovo
Ja zaboravila kesu u studiju sa materijalom za tortu...slag ananas itd...
I reko aj nema veze danas cu je uzeti
Danas je ne nadjem.... Hmmmm
Pitam koleginicu a gde je kesa
Ona pojma nema ...
Kaze ali mi smo sve kese pokupili vratili u dm centralu... Sve bili proizvodi za fotkanje
:rotf:
Izgleda je moj materijal za tortu zavrsio u dm centrali :rotf:
Lujke nisu gledale sta je u kojoj kesi
 
Pazite sad ovo
Ja zaboravila kesu u studiju sa materijalom za tortu...slag ananas itd...
I reko aj nema veze danas cu je uzeti
Danas je ne nadjem.... Hmmmm
Pitam koleginicu a gde je kesa
Ona pojma nema ...
Kaze ali mi smo sve kese pokupili vratili u dm centralu... Sve bili proizvodi za fotkanje
:rotf:
Izgleda je moj materijal za tortu zavrsio u dm centrali :rotf:
Lujke nisu gledale sta je u kojoj kesi
A taman sam mislila na kolače da dodjem.
 
Veliko spremanje 🥴
Izneli smo u dvoriste svu tehniku da je na kompresor izduvamo
Kad su izletele cicojkine dlake iz moje tastature :sad2: ja sam je usisavala milion puta al nista to ne radi, kad udaris kompresorom hbt krokodili izlecu
I tako... sam se rastuzila...nisam ni znala da jos ima njenih dlakica...tj sad ih vise nema :sad2:
Грлим :(
 
Na X-u vec par dana iskace slika neke trudne zene, neke plavuse koja trigeruje zene da je pljuju...ali, nesto mi je bilo zanimljivo.
Zene je kritikuju zasto nakon razvoda nije vratila djevojacko prezime. 'Nosis prezime bivseg muza'.

Kako vi dozivljavate porodicno bracno prezime?
Jel ono muzevo ili je to vase?

Zasto se ocekuje da se uzme nesto ako je prirodno da se zena ne srodi sa njim, nego treba da ga ponisti
 
Na X-u vec par dana iskace slika neke trudne zene, neke plavuse koja trigeruje zene da je pljuju...ali, nesto mi je bilo zanimljivo.
Zene je kritikuju zasto nakon razvoda nije vratila djevojacko prezime. 'Nosis prezime bivseg muza'.

Kako vi dozivljavate porodicno bracno prezime?
Jel ono muzevo ili je to vase?

Zasto se ocekuje da se uzme nesto ako je prirodno da se zena ne srodi sa njim, nego treba da ga ponisti
Ја нисам успела да се сродим до краја и врло често користим прилику да поменем своје девојачко.
Ово ми је као позајмљено, не знам како то да објасним.
И кад бих се развела, истог момента бих вратила своје девојачко.
 
Na X-u vec par dana iskace slika neke trudne zene, neke plavuse koja trigeruje zene da je pljuju...ali, nesto mi je bilo zanimljivo.
Zene je kritikuju zasto nakon razvoda nije vratila djevojacko prezime. 'Nosis prezime bivseg muza'.

Kako vi dozivljavate porodicno bracno prezime?
Jel ono muzevo ili je to vase?

Zasto se ocekuje da se uzme nesto ako je prirodno da se zena ne srodi sa njim, nego treba da ga ponisti
Nzm kako bih ja postupila da se razvedem.
Mamu sam jednom pitala, ako je imala loš brak sa ocem zašto posle razvoda nije promenila tj, vratila svoje devojačko prezime
Njen odgovor je bio da nije htela da imamo različita prezimena.
Što se tiče drugih žena to je individualno i nešto što ta žena odluči.
 

Back
Top