Kafana Šta trenutno radiš XIX

Kitten Sleeping GIF

Ona je bila na toj crkvenoj sluzbi istjerivanja djavola.Kaze da je bilo ljudi iz njihivog autobusa koju su vristali i ispustali neke krike.
Znaci,oni nisu dosli specijalno sa tom namjerom,nego je prosto ta sluzba tako djelovala na njih.Ja sam je pitala da li se ona plasila,kaze da nije,jednostavno ne obracas paznju.

Ima naučno dokumentovanih slučajeva, gde su činu prisustvovali lekari i psihijatri i to ne neki šalabajzeri. Obrade su vršili ugledni sveštenici.
E sad, da li je i to bio vid šizofrenije (nje imaš različitivh vrsta), samo što su reakcije zaposednute (bolesne) osobe bile ekstremne, ili tu stvarno ima nečega niko ne sme sa sigurnošću da tvrdi.
Imaš film "Isterivanje đavola iz Emili Rouz", to je po istinitom događaju rađeno, gde se svešteniku sudilo zbog egzorcizma, ali na kraju i jeste i nije osuđen jer ni jedna strana nije imala ubedljive argumente.
Ja jesam protiv šarlatana i prodavača magle i njih bih na lomači spalila.

Ima naučno dokumentovanih slučajeva, gde su činu prisustvovali lekari i psihijatri i to ne neki šalabajzeri. Obrade su vršili ugledni sveštenici.
E sad, da li je i to bio vid šizofrenije (nje imaš različitivh vrsta), samo što su reakcije zaposednute (bolesne) osobe bile ekstremne, ili tu stvarno ima nečega niko ne sme sa sigurnošću da tvrdi.
Imaš film "Isterivanje đavola iz Emili Rouz", to je po istinitom događaju rađeno, gde se svešteniku sudilo zbog egzorcizma, ali na kraju i jeste i nije osuđen jer ni jedna strana nije imala ubedljive argumente.
Da,to da neke nazovimo "cudne"pojave postoje,mislim da postoje.
Ali mislim takodje i da na osnovu njih daleko vise postoji prevaranata raznih vrsta,tako da tome treba prilaziti sa oprezom,ali ne i sa iskljucivoscu.

Meni se pod Ostrogom nesto jako neobično dogodilo,ne bih bas javno sad da pišem o tome,ali mi je ucvrstilo vjeru da postoji i neki drugi nama nevidljivi i nezeljen svijet.

Prosle nedelje kupim novu torbu, evo pukla gajka :histericna:
Sad cu da dam komsijama snajderima da mi to usiju na masini
И сад морам да те подсетим. Рекла сам ти да скокнеш у Рим по Луја док не стигне овде...не слушаш ништа.

Back