Kafana Šta trenutno radiš XIX

Pa prvo se razvedes onda nadjes devojku
A ne prvo svalerka onda razvod
Niko se ne razvodi zbog izgleda... ok je da im ne ide i da se rastanu...ali nije ok imati svalerku (ako je tacna info)
Ne mislim da se on razveo zbog izgleda,u stvari,uopšte ne mislim o njima :mrgreen: ali smatram da neko ko se tako unakazio kao ona ima neki veći problem.
 
Raspravljam se sa svekrvom...dala smećarima litru gorkog lista da bi pokupili orezane grane(i vezane po propisu) kao da ne plaćam to odnošenje smeća i to debelo, po m2.
Jel zna neko koliku platu imaju ti što rade na kamionima ?
Ona je ubeđena da su jadnici, a ja mislim da imaju bolje plate od većine u gradu.
 
Raspravljam se sa svekrvom...dala smećarima litru gorkog lista da bi pokupili orezane grane(i vezane po propisu) kao da ne plaćam to odnošenje smeća i to debelo, po m2.
Jel zna neko koliku platu imaju ti što rade na kamionima ?
Ona je ubeđena da su jadnici, a ja mislim da imaju bolje plate od većine u gradu.
siguran sam da imaju više od minimalca, recimo 65-70 hiljada
 
Raspravljam se sa svekrvom...dala smećarima litru gorkog lista da bi pokupili orezane grane(i vezane po propisu) kao da ne plaćam to odnošenje smeća i to debelo, po m2.
Jel zna neko koliku platu imaju ti što rade na kamionima ?
Ona je ubeđena da su jadnici, a ja mislim da imaju bolje plate od većine u gradu.
Не знам, али они и заслужују баш велике плате. И ја волим да их почастим пивом кад сам ту. Крвав је то лебац.
Али, Горки лист је мало превише, признајем :lol:
 
Не знам, али они и заслужују баш велике плате. И ја волим да их почастим пивом кад сам ту. Крвав је то лебац.
Али, Горки лист је мало превише, признајем :lol:
Pogotovo kad je iz moje kolekcije, a ja plaćam sve račune pa i to odnošenje smeća.
 
I treba da budu plaćeni. Smrad u kome provode 8 sati i više treba podneti.
Ko od nas bi pristao da radi taj posao?
Ja bi pristala, mislim da su dobro plaćeni,bezveze mi da pitam, ali imam jednog komšiju koji to radi i čini mi se da ne oskudeva niučemu.
A kola koja sam kupila pre par meseci sam kupila od čoveka koji radi baš taj posao. Platili smo mu 6200 jer hoće da kupi noviji i bolji auto.
 
Дакле, не. Јела сам: рибљу чорбу, ораду, ђувеч са морским плодовима, домаћи хлеб, белолучану паприку укисељену са краставцима, баклаву и брдарицу.
Шта ти мислиш, да ли има места за сладолед :rida:
Кажем није измишљена машина која овог трута може да помери...
 
Дакле, не. Јела сам: рибљу чорбу, ораду, ђувеч са морским плодовима, домаћи хлеб, белолучану паприку укисељену са краставцима, баклаву и брдарицу.
Шта ти мислиш, да ли има места за сладолед :rida:
Кажем није измишљена машина која овог трута може да помери...
Za sladoled se uvek nadje mesta :lol:
 

Back
Top