Kafana Šta trenutno radiš 18

Mene na svu sreću u petak ne kači taj kraj grada. Osim uveče, ali dotle će da se raziđu.
E al kad se razilaze i koliko ce im trebati da izadju iz grada kad navale autobusi?

Nas u celoj prici najvis brine da vucic ne organizuje neku makljazu namestenu negde, pa da bude "napadnuti mirni gradjani za podrsku vucicu od strane lesinara i hijena boraca za srbiju bez nasilja" ... Iz tog razloga mi se taj dan ne ide nigde!
Realno moze da se ide sa jednog kraja grada na drugi vozovima... Ali nesto mi se ne svidja da se ostatak puta peske ide kroz centar pa da se popije neki src u glavu

Štrudla je sranije u skupštinskom, ne naručuje je .
Metla - klipa, asocijacija : )
Ma necu da zderem nista, znam, cudo jedno, ali stvarno necu :rotf:
Idem da opalim direktora nisa kratko i bezim nazad u studio

Kad smo kod zdranja na terenu, gledaj jucerasnju perverziju u hiltonu 😍
Jedva sam se zaustavila da ne pojedem sveeeeee

Screenshot_20230524_100032_edit_567156369976770.jpg

Išla u Metalac, u DM i Tehnomediju...jedino sam u Metalcu kupila sve ne planirano...sta cu kad nisu imali ono za šta sam došla :lol: imaju na akciji mnogi lepe tepsije (pekace) od arkopala, bas povoljne.
Ležim i čekam da padne kiša pa da spavam.

Onda tako vrv ne može...

Ne postoje (zakonske) rupe za invalide?
Kao npr jeftinija registracija ako si lice sa posebnim potrebama... koliko si "nezdrava"?
Ja samo hocu da poslodavac ne uplacuje moje zdravstveno smrdljivoj drzavi, nego da ja uzmem taj novac i odem privatno na terapije.
Ne postoji svrha uplate zdravstvenig, jer ga ja ne koristim, ja bih ga koristila, ali kad je kicma u pitanju boli ih uvo.
Suština kod socijalnog davanja nije pojedinac. Samo kod socijalnog primanja. Zakon određuje tako. Celo društvo zavisi od naše moći davanja, doprinos je po pojedincu...

Back