Kafana Šta trenutno radiš 18

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Draga moja brza i ažurna bundeva.
Trick Or Treat Dance GIF by DOMCAKE
 
Ja sam trenutno beskrajno tuzna. Zivim sa starijima nazalost,i grozni su prema meni i prema drugim ukucanima.Tako nekad znaju da uvrede,da tome premca nema. Bas mi je zao nekad,ali navikla sam se ali cak i onda,kad bi bila tema o starijima na tu bih temu pisala :=) Pozdrav tabe od Raise :=)
 
Popila premedikaciju i legla, samo jos da zaspim posle onoliko spavanja danas, ali bilo mi je potrebno, da nije ne bih. Da izgura sutrašnji dan i da se vratim kući, bice super.

Nego jel kupujete li klincima ove trenerke iz Lidla? Nisam do sada ni obraćala pažnju na tu odeću za njih, a bar na reklami izgleda pristojno, a I cene su im pristupacne. Isplati li se to kupiti ili traju do prvog pranja, kakva su vasa iskustva sa tim?
 
Popila premedikaciju i legla, samo jos da zaspim posle onoliko spavanja danas, ali bilo mi je potrebno, da nije ne bih. Da izgura sutrašnji dan i da se vratim kući, bice super.

Nego jel kupujete li klincima ove trenerke iz Lidla? Nisam do sada ni obraćala pažnju na tu odeću za njih, a bar na reklami izgleda pristojno, a I cene su im pristupacne. Isplati li se to kupiti ili traju do prvog pranja, kakva su vasa iskustva sa tim?
Ja sam neke druge stvari kupovala i nije loše za tu cijenu. Neke pamučne majice i nosila dva ljeta.
 
Popila premedikaciju i legla, samo jos da zaspim posle onoliko spavanja danas, ali bilo mi je potrebno, da nije ne bih. Da izgura sutrašnji dan i da se vratim kući, bice super.

Nego jel kupujete li klincima ove trenerke iz Lidla? Nisam do sada ni obraćala pažnju na tu odeću za njih, a bar na reklami izgleda pristojno, a I cene su im pristupacne. Isplati li se to kupiti ili traju do prvog pranja, kakva su vasa iskustva sa tim?
kupujem
djecija odjeca im je super
a kupujem i sebi
pidzame
farke, terenerke, sorceve, sportske topove od mikrofibera i carape
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top