Kafana Šta trenutno radiš 18

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
94.754
Draga moja brza i ažurna bundeva.
Trick Or Treat Dance GIF by DOMCAKE

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.910
Popila premedikaciju i legla, samo jos da zaspim posle onoliko spavanja danas, ali bilo mi je potrebno, da nije ne bih. Da izgura sutrašnji dan i da se vratim kući, bice super.

Nego jel kupujete li klincima ove trenerke iz Lidla? Nisam do sada ni obraćala pažnju na tu odeću za njih, a bar na reklami izgleda pristojno, a I cene su im pristupacne. Isplati li se to kupiti ili traju do prvog pranja, kakva su vasa iskustva sa tim?

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.431
Popila premedikaciju i legla, samo jos da zaspim posle onoliko spavanja danas, ali bilo mi je potrebno, da nije ne bih. Da izgura sutrašnji dan i da se vratim kući, bice super.

Nego jel kupujete li klincima ove trenerke iz Lidla? Nisam do sada ni obraćala pažnju na tu odeću za njih, a bar na reklami izgleda pristojno, a I cene su im pristupacne. Isplati li se to kupiti ili traju do prvog pranja, kakva su vasa iskustva sa tim?
Ja sam neke druge stvari kupovala i nije loše za tu cijenu. Neke pamučne majice i nosila dva ljeta.

Poruka
24.662

kupujem
djecija odjeca im je super
a kupujem i sebi
pidzame
farke, terenerke, sorceve, sportske topove od mikrofibera i carape

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.