Šta trenutno radiš? 16

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kvinsić, ako je to namesten stan A kategorije, a 99,99% da jeste, jer bi morali da naznace ako nije tako, trebalo bi da imas sve osim posudja, servisa i pribora za jelo.
Jedino ako su to bas stanovi predvidjeni za radnike iz inostranstva, pa vec imaju takve stvar. To bi ti za prvo vreme svakako olaksalo mnogo toga.
Kako napreduje pakovanje?
 
Inace, krenula sam kod zubara. Napokon se i magla digla.
Drugi zub kojem reaguje zivac, a nema karijesa, nicega, i pre dve godine je bilo slicno sa jednim drugim zubom. Mislim da sam karijes poslednji put imala u osnovnoj skoli. Ali stvarno ne znam koji je djavo (bio) ovom zub. Odjednom je poceo da reaguje na toplo i hladno.
 
Kvinsić, ako je to namesten stan A kategorije, a 99,99% da jeste, jer bi morali da naznace ako nije tako, trebalo bi da imas sve osim posudja, servisa i pribora za jelo.
Jedino ako su to bas stanovi predvidjeni za radnike iz inostranstva, pa vec imaju takve stvar. To bi ti za prvo vreme svakako olaksalo mnogo toga.
Kako napreduje pakovanje?

jos kontempliram :malav:
drugim recima, nisam pocela :lol:
 
jutros sam zvala veta da mi da instrukcije kako da kali saniram sto brze promene na kozi
i rekla mi je da kupim granu gel i naizmenicno posle jodiranja stavljam ili gentamicin ili granu gel
odem do apoteke, zadrzim se 2 min, izlazim a tamo dve nesrece u uniformi komunalaca - stanio i olio
kad je video da daljinskim otkljucavam ja auto, iako sam jos bila ispred ulaza u apoteku viknuo je neartikulisano - alooooooo bree gospodjoooooo
a olio koji je kopirana slika naseg ministra finansija, sa sitnim zlim ocima i pakosnim izrazom lica, podigao aparat kojim slika u visini svoje glave i podlo zamahao
pa zar ne mogu u apoteku ni po lekove, a da ne budem kaznjena?
nasmejali su se onako samozadovoljno, kao da su uradili delo od kojeg zavisi opstanak planete i nastavili dalje
nemir mi nije dao da nastavim, pa sam otvorila prozor i onako u hodu ih upitala - izvinite, samo nesto da vas pitam, da li vas je makar malo sramota zbog toga sto radite i vaseg ponasanja?
nije mi do kazne, lek ce umesto 715, da me kosta 3215din
nego mi je do uniformisanog zla kojim smo okruzeni
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top