Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam četvrti put odnela štampač u servis u poslednjih mesec dana. Isti kvar, reklamacija. Već mi gazda nudi novac da vrati od popravke, al, ne može. Rekao je da će ga popraviti, uzeo je pare...popravi ga i on radi dan-dva pa iz početka. Mislim da bi najviše voleo da se posvađa sa mnom i otkači me, a meni je izazov da vidim koliko lepim razgovorom može da se postigne. U stvari, mislim da me se pomalo i plaši, možda misli da sam neka kontrola rada...tako se ponaša, sve delove i papirologiju mi daje na uvid.

mislim da te zajebava i da je prevarant
 
mislim da te zajebava i da je prevarant
Pa ne znam...ovlašćeni servis. Zaglavljivao se papir. Prvo su ga softverski očistili. Pa zamenili foliju, pa naručili i ugradili original toner (a sve to osim prvog dela mi nisu naplatili). I nudi da vrati pare. A samo taj toner je 3000 dinara plus pdv. A meni je bitan baš taj štampač zbog otiska na pausu, ne mogu oni kućni, jeftini to da odrade.
 
A kad će da prođe pa da odem po štampač...treba mi za posao.
10. marta
moja cerka je pre deset odvezla auto na servis jer je gubio snagu kod prebacivanja brzine
auto je u garanciji
u ovlascenom servisu joj kazu da auto mora da ostane kod njih dok im za sedam do deset dana ne stigne deo
i da ce da je pozovu da dodje po zamenski auto
ona ih zove juce posle dve nedelje i kazu joj, a ne niste dobro razumeli..deo stize u sloveniju za sedam dana, a kod nas za mesec, mesec i po
:lol:
koga bre zezate..od slovenije do srbije mesec dana??
la posto je retrogradni merkur pd 17/2/ do 10/3 ne nervira se
moze iz koze da iskoci, nista nece da se promeni
pomirila se da ce auto tek tada da dobije
 
Poslednja izmena:
Bolje sam komunicirati, al nije možno...moja mama je triput vraćala neke sudo i tuš baterije..ono, rat piči sve u 16, raspala se država, žena vodi poslovnu prepisku sa armalom, oni ljubazno šalju nove baterije...i tako..ona vraća ponovo, oni ponovo šalju...al rešila je i to je najvažnije ..


Poslao sam omladinu u Rakovicu..kad sam išao sam, izujedali me kučići po budžacima...ozb
 
ako hoces da uradis dobro sebi, idi u star fitnes
vlasnik je tamara ratkovic, najstrucnija osoba za pilates na prostoru balkana
a pilates je program vezbanja osmisljen za resavanje problema kicmenog stuba
tu ne mozes da pogresis, a od pilatesa ces da imas samo benefit

Vojvode Dobrnjca 50A, Čarli Čaplina 39, 11000 Beograd
065/2327-827
gde je onda nas cika doca pogresio pa shebo vrat na pilatesu
 
Pa ne znam...ovlašćeni servis. Zaglavljivao se papir. Prvo su ga softverski očistili. Pa zamenili foliju, pa naručili i ugradili original toner (a sve to osim prvog dela mi nisu naplatili). I nudi da vrati pare. A samo taj toner je 3000 dinara plus pdv. A meni je bitan baš taj štampač zbog otiska na pausu, ne mogu oni kućni, jeftini to da odrade.
Da nije epsonov?
Da citiram zmaja: "najveci investicioni promasaj zivota mi je ovaj epson" :lol:
 
Imam Epson i isto mislim. Svaki čas fali neka boja. Štampam crno-bijelo, a on neće jer nema žute.
Moje saucesce
Ja da je moj ja bih ga zafrljacila kroz prozor
Nama je na servisu cesto, ili ga zmaj sam servisira ono sto moze....
Glava non stop zajebava, boje da poludis....

Ako mozes sebi da priustis kupi canon, super radi...al ima manu cenu i cenu za tonere
 
Moje saucesce
Ja da je moj ja bih ga zafrljacila kroz prozor
Nama je na servisu cesto, ili ga zmaj sam servisira ono sto moze....
Glava non stop zajebava, boje da poludis....

Ako mozes sebi da priustis kupi canon, super radi...al ima manu cenu i cenu za tonere
Pa i boje za Epson su skupe, svako malo 45 EUR jer fali jedna boja, a ne mogu naći samo tu boju, pa moram set da kupim, a što je najgore i ne štampam u boji.
Moraću da ga mijenjam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top