Šta sve žene ne znaju ( moderne ), o nama ( muškarcima ) 1

tema je--sta sve zene ne znaju o nama...muskarcima.
zensko si,jel tako. ja jesam.
evo ti savet-besplatan,dobronameran.
ne znam koliko imas godina...kad budes trudna,pripazi malo na "potrebe' svog muskarca itd.
ako budes na odrzavanju trudnoce,npr. j.b.g
njima je to "zeleno svetlo" jer pobogu,nece valjda da "trpe"
Много више од тебе то је бар очигледно.
И не смеш да дозволиш да ти једно лоше искуство сруши цео живот.
Нико није вредан тога. ;)
 
muskarci su s.v.i.n.j.e, a one sto to rade sa ozenjenim muskarcima su k.u.c.h.k.e ...
i te k.u.c.h.k.e ako se udaju za s.v.i.n.j.e =>k.u.c.h.k.e ostaju k.u.c.h.k.e, a s.v.i.n.j.e ostaju s.v.i.n.j.e a oni glupaci misle da ce im ona biti bolja:rotf:pa ne prodje ni godinu dana a one nadju drugu s.v.i.n.j.u i isto to rade njima iza ledja:rotf:( uvek je tako):hahaha:
naravno ima i normalnog sveta :hvala: koji razmislja mozgom

to je nesto sto zene znaju o vama muskarcima sto bi i vi jednom trebali da ukapirate:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
muskarci su s.v.i.n.j.e, a one sto to rade sa ozenjenim muskarcima su k.u.c.h.k.e ...
i te k.u.c.h.k.e ako se udaju za s.v.i.n.j.e =>k.u.c.h.k.e ostaju k.u.c.h.k.e, a s.v.i.n.j.e ostaju s.v.i.n.j.e a oni glupaci misle da ce im ona biti bolja:rotf:pa ne prodje ni godinu dana a one nadju drugu s.v.i.n.j.u i isto to rade njima iza ledja:rotf:( uvek je tako):hahaha:
naravno ima i normalnog sveta :hvala: koji razmislja mozgom

to je nesto sto zene znaju o vama muskarcima sto bi i vi jednom trebali da ukapirate:hahaha::hahaha::hahaha:

jel ti živiš na farmi, možda ?
 
muskarci su s.v.i.n.j.e, a one sto to rade sa ozenjenim muskarcima su k.u.c.h.k.e ...
i te k.u.c.h.k.e ako se udaju za s.v.i.n.j.e =>k.u.c.h.k.e ostaju k.u.c.h.k.e, a s.v.i.n.j.e ostaju s.v.i.n.j.e a oni glupaci misle da ce im ona biti bolja:rotf:pa ne prodje ni godinu dana a one nadju drugu s.v.i.n.j.u i isto to rade njima iza ledja:rotf:( uvek je tako):hahaha:
naravno ima i normalnog sveta :hvala: koji razmislja mozgom

to je nesto sto zene znaju o vama muskarcima sto bi i vi jednom trebali da ukapirate:hahaha::hahaha::hahaha:

Ti bas volis prasetinu
 
ja sam zensko ali reci cu-----da li znate da vas varamo na sve strane kad ste trudne,ponekad pokusamo i sa vasom najboljom drugaricom,jer znamo koliko vas voli pa ce da cuti da vas ne izgubi zbog nas s.k.o.t.o.v.a,da li znate da volimo da dovedemo ribu u nas bracni ili momacki krevet dok ste vi odsutne,i ne promenimo posteljinu posle,a i ako je promenimo ostavimo istu vama da je operete i mislite--boze,kako je dobar,cak je i posteljinu promenio... i tako dalje...:D

kakav dar za dramu :mrgreen:
 
FUNNY-2-1.jpg
 

Back
Top