Sta raditi u Beogradu kada si sam

Pa, prvo ti... Pretpostavljam da covek nije upisao to na vreme, nego sada, sto je ok, sto da ne, ako hoce nesto da zavrsi, nije kasno ni u 30-oj...
I Nesto... Pa, ybg, ljudi cesto rade zbrda z dola, narocito kad su ocajni, i to moze lepo da se objasni, ne sa toliko cinizma i osude...
Kao da svi mi znamo u svakom trenutku sta radimo i kako...
Osuđujem gamad jer mi je takvih pun q.
 
Sta on ima od samo prijateljstva? 8) Prijateljstvo jeste ok i lepa stvar ali ipak ta m/z prijateljstva tesko mogu da zive pogotovo ako bar jedno zeli nesto vise od toga... budimo realni.
Šta bre šta ima? Prvo napiše da je patetičan i da nema nijednog prijatelja, situacija koju vrlo dobro razumem i pozdravljam (razumeo je svako od nas bar ponekad), a onda napiše da su "fejsbuk ribe sve uobražene i svaka hoće - samo prijateljstvo" :shock:
A zamisli sad da ga je neka pozvala na kafu i rekla - prijateljski..... a on odamh - sa ženetinom da se družim?! :roll: gde nestade sav onaj očaj odjednom?!
 
kuckaj neko vreme ovde... godinicu ili dve... pa će da se naviknu na tebe... a dotle će da bude neko okupljanje 4umaša... a ondaK ćeš da upoznaš puno novih drugara
ne moraš ni da se prenikuješ, svakao se zaboravi šta si pisao
 
Poslednja izmena:
A kako misliš da je mislio?

Ničega se više ne grozim od onih što ti glume drugara, uđu ti pod kožu, znaju da si sama i to samo rade zato da bi te odvukli u krevet... ili da izromantizujem situaciju, da bi imali vezu, te stoga i redovan seks.....

Ali je poenta da ti glumi drugara godinu dana i posle toga da ne govori s tobom i predstavlja te kao đubre i nabija ti krivicu. Sita sam takvih krelaca. Nekada je postojalo MŽ prijateljstvo i baš mi niko nije mogao reći da je moje dupe važnije od glave, a onda mi je poraslo dupe. Pa je sada veće od glave i eto, valjda je to u pitanju, ušla sam u samu srž problema :rolleyes:
 
Osuđujem gamad jer mi je takvih pun q.

Šta bre šta ima? Prvo napiše da je patetičan i da nema nijednog prijatelja, situacija koju vrlo dobro razumem i pozdravljam (razumeo je svako od nas bar ponekad), a onda napiše da su "fejsbuk ribe sve uobražene i svaka hoće - samo prijateljstvo" :shock:
A zamisli sad da ga je neka pozvala na kafu i rekla - prijateljski..... a on odamh - sa ženetinom da se družim?! :roll: gde nestade sav onaj očaj odjednom?!

Kakva? Da posmatram muškarce kao pokretne penise? Pa možda počnem... izgleda da i nemam puno izbora.

To ti pricam, covek sigurno nije tako mislio (posmatrao zenske kao pokretne pice)... Samo se tako izrazio... A ti osula paljbu...
A pokretni penisi... Paaa... Danas... I nije ideja za bacanje...

ko sad ovde ima kitu..???
muskarac se radja sa penisom..mozda je vreme i da upoznas koji
 
Šta bre šta ima? Prvo napiše da je patetičan i da nema nijednog prijatelja, situacija koju vrlo dobro razumem i pozdravljam (razumeo je svako od nas bar ponekad), a onda napiše da su "fejsbuk ribe sve uobražene i svaka hoće - samo prijateljstvo" :shock:
A zamisli sad da ga je neka pozvala na kafu i rekla - prijateljski..... a on odamh - sa ženetinom da se družim?! :roll: gde nestade sav onaj očaj odjednom?!

Ma prvo uopste ne verujem da devojke zele samo prijateljstvo... bar iz mog okruzenja to skoro nijedna nije htela. I ne mislim ja da su one ugrozene i da zele samo ****, cak sta vise vecina ih zeli neke veze i brak ali nijedna nije zelela prijateljstvo. I ne mislim ja da je to nesto nenormalno jer sve one imaju neke svoje krugove prijateljica i sta cu joj ja kao prijatelj, da izlazi sa mnom i da onda ne moze da muva nesto drugo jer ce svi misliti da je moja riba... ili ne daj boze da muva nesto drugo, a ja da mislim vid meni prosipa fore o prijateljstvu a ovamo se sa drugima muva. Neh, ne verujem u m/z prijateljstva. Jedino verujem da neka moze da zeli da se bolje upozna sa mnom i da zali da postanemo prijatelji za pocetak, a kasnije ako se poklopimo da ce mozda biti nesto vise od toga. Takva zvaka mi je ok i tad nemam problema sa m/z prijateljstvom.
 
A kako misliš da je mislio?

Ničega se više ne grozim od onih što ti glume drugara, uđu ti pod kožu, znaju da si sama i to samo rade zato da bi te odvukli u krevet... ili da izromantizujem situaciju, da bi imali vezu, te stoga i redovan seks.....

Ali je poenta da ti glumi drugara godinu dana i posle toga da ne govori s tobom i predstavlja te kao đubre i nabija ti krivicu. Sita sam takvih krelaca. Nekada je postojalo MŽ prijateljstvo i baš mi niko nije mogao reći da je moje dupe važnije od glave, a onda mi je poraslo dupe. Pa je sada veće od glave i eto, valjda je to u pitanju, ušla sam u samu srž problema :rolleyes:

Bre, Lekso, pa ti nisi valjda od onih koje mogu da zavaravaju ni mesec, a kamoli godinu dana? :neutral:
 
Imam 30 godina i doselio sam se iz Crne Gore u Beogradu pre nekoliko meseci. Trenutno sam na drugoj godini na jednim od fakulteta za informatiku. Moram priznati da su sve kolege mladje od mene po 10 i vise godina i ni sa kim od njih nisam blizak, kao ni sa koleginicama. Oni se medjusobno druze, pozivaju se na zajednicke rodjendane, zurke, izlaske. Mene niko od njih ne zove. Ne mogu da ih krivim zbog toga jer razlika u godinama medju nama je ipak ne tako mala a oni misle da su za mene klinci. Ja ovde u Beogradu nemam nikog od prijatelja i nemam sa kim da izadjem ni preko dana a da ne govorimo uvece. U naselju u kome sam se doselio nisam jos uspostavio nikakve kontakte a ni u ulazu u kome zivim nisam se ni sa kim zblizio jer su sve stariji ljudi. Poceo sam da koristim i Facebook da bih upoznao neku devojku ali vidim da uvek kada hoces da uspostavis nesto vise od prijateljstva sa nekom od njih one to izbegavaju, sve bi one nesto da se samo zezaju preko Facebook-a i izigravaju nedostupnost. One koje najbolje izgledaju nisu nikad dostupne na chat. Muka mi je vise od tog Facebook-a i laznog morala. Osecam se usamljeno i ne znam sta da radim. Ako neko od vas ima resenje neka kaze.:cry:

koji drkadzija..Crnogorac bez ijekavice...smrdi jako ovaj lik
 
A kako misliš da je mislio?

Ničega se više ne grozim od onih što ti glume drugara, uđu ti pod kožu, znaju da si sama i to samo rade zato da bi te odvukli u krevet... ili da izromantizujem situaciju, da bi imali vezu, te stoga i redovan seks.....

Ali je poenta da ti glumi drugara godinu dana i posle toga da ne govori s tobom i predstavlja te kao đubre i nabija ti krivicu. Sita sam takvih krelaca. Nekada je postojalo MŽ prijateljstvo i baš mi niko nije mogao reći da je moje dupe važnije od glave, a onda mi je poraslo dupe. Pa je sada veće od glave i eto, valjda je to u pitanju, ušla sam u samu srž problema :rolleyes:

Od kad nisam cula ovaj izraz... :lol:
 
Ničega se više ne grozim od onih što ti glume drugara, uđu ti pod kožu, znaju da si sama i to samo rade zato da bi te odvukli u krevet... ili da izromantizujem situaciju, da bi imali vezu, te stoga i redovan seks.....

Ali je poenta da ti glumi drugara godinu dana i posle toga da ne govori s tobom i predstavlja te kao đubre i nabija ti krivicu. Sita sam takvih krelaca. Nekada je postojalo MŽ prijateljstvo i baš mi niko nije mogao reći da je moje dupe važnije od glave, a onda mi je poraslo dupe. Pa je sada veće od glave i eto, valjda je to u pitanju, ušla sam u samu srž problema :rolleyes:

Ne treba nikog nista lagati, folirati i zavlaciti. Prema svima se treba ponasati jednako fer i korektno.
Ti moras shvatiti da je zena muskarcu sexualni objekat, predmet zelje (slicno vazi i obrnuto) i kako neko moze biti samo prijatelj sa tobom. I nemoj sad da mislis neko musko kretensko razmisljanje jer nije, to je tako prirodno, a ti budi srecna sto si u takvoj poziciji, a ne da pljujes po tome zasto je to tako. Nemoj da gledas extremne situacije.
 
ha to je zato sto si levoruk!zato ja nigde ne idem bez mape i stalno smaram ljude na ulici i trepcem i pitam ih gde se sta nalazi...mozda bi trebalo i kompas da razmotrim :lol:

Esi polagala za voznju? Kaze moj instruktor da to nije nista cudno, da zenske ne znaju sta je levo a sta je desno, ja mu kazem da kod mene to nije standardno, a on kaze da se tripujem, pa mi lakse, iako mu ne verujem.
Inace, moj kofer ima mali kompas. : )

Idemo na sever, Mars. : )
 
A kako misliš da je mislio?

Ničega se više ne grozim od onih što ti glume drugara, uđu ti pod kožu, znaju da si sama i to samo rade zato da bi te odvukli u krevet... ili da izromantizujem situaciju, da bi imali vezu, te stoga i redovan seks.....

Ali je poenta da ti glumi drugara godinu dana i posle toga da ne govori s tobom i predstavlja te kao đubre i nabija ti krivicu. Sita sam takvih krelaca. Nekada je postojalo MŽ prijateljstvo i baš mi niko nije mogao reći da je moje dupe važnije od glave, a onda mi je poraslo dupe. Pa je sada veće od glave i eto, valjda je to u pitanju, ušla sam u samu srž problema :rolleyes:

:D
Pre ti je glava bila veća od dupeta?
:super:
Zato su te prozvali "nešto"?
:D
 

Back
Top