Sta radite kad raskinete?

kupina:
ono sto me jos tu golica, a nikad ne znam sta je "pametno", u kakvim odnosima ostati sa tim nekim?
kod mene je bilo tako da jos se ni sa kim nisam rastala tako sto smo jedno drugo poslali u 3 lepe, nego ona fora, ostacemo prijatelji, ovo-ono, sto zapravo i zelis jer ste se svakako, ako je ta veza i na sta licila, prilicno zblizili pa ti prosto zao da sve to u sta si ulozio vreme, trud i emocije tek tako padne u vodu...ALI...
uglavnom je to bolno prolongiranje i uvek postoji neka tenzija kada ste zajedno zbog cega pocnete polako da jedno drugo izbegavate I STA ONDA?
opet ste na NULI :roll:
Pa znas kako, ako te neko sutne time ti je rekao da nisi dovoljno dobar za njega/ nju. Sve ostalo su price za malu decu.
Tesko je tada ostati u nekim prijateljskim odnosima...
Mada zavisi kako je sve teklo u vezi. najgore je kad nekoga zavaravas, potrosis mu/ joj vreme pa onda kao ono 'nadam se da ce mo ostati prijatelji' io ta sranja...
 
Hammerhead:
da... na nuli je lepo receno... hmm sta radim... pa cekam da dodje neka druga koja ce mi se dopasti (to ume debelo da potraje, prosli put 2 godine) ovaj put... ne bih da predvidjam... u svakom slucaju pokusavam da se vratim na staro tj na funkcionisanje solo... ali tesko je, i svaki put sve teze jer svaka kvalitetna veza ti opako obogati zivot... a ti posle se vrati na staro (sa konja na magarca)
bitno je i koliko sebe sacuvas u toj vezi, ako si jak individualac onda je to vracanje na staro lakse. Ako je neko vise u fazonu `mi` onda je gadno. Onda je suplje na sve strane. Mislim da puno pomaze drustvo koje je oko tebe a ostalo vremenom dodje na svoje. I mislim da posle dugih veza prosto treba da prodje neko pristojno vreme da se ``razvezes`` da bi mogao da se dajes nekom drugom.
 
jao, moj decko je skroz u fazonu INDIVIDUE, a ja u fazonu MI...(neko rece u nekom od prethodnih postova)....mene to uvek s*ebe.... :-(

njemu ce biti mnogo lakse da fura dalje...a ja cu da se patim 300 godina, znam :(
i on ima svoje drustvo, aj enmam, a drustvo je tada najnajnajbitnije
 
PuNkKiSs:
Nensi,ti pričaš kao da ste već raskinuli....

....imaš nas, tvoje (skoro pa ''virtualne'') drugare...;) :D
....eeeeeee,nemoj da se bedačiš...
...sad je i meni krivo...:(
pa, jednom sam ja raskinula, pa smo se pomirili.....i mislila sam da cu umreti..JA vise nisam zelela tu vezu, JA vise nista nisam mogla da podnesem..njega....JA sam raskinula...posle nedelju dana sam se osecala kao poslednja na svetu, potpuno sama...i bila sam na moru, i vratila se....a on i njegovi principi, rekao mi je da me isuvise voli i ne moze ni da mi se javi na ulici, nista...lakse ce me preboleti...i onda su mene pocele da sibaju fleske, stalno su mi bili nasi lepi trnuci u glavi....i jednom su mi rekli da je dosao u klub gde sam ja sa novom curom, mislila sam da cu umreti....najteze mi je bilo jer sam JA raskinula...da je on raskinula, bilo bi drugacije...jednostavno, prestao je da me voli i ja tu ne mogu nista..ali sam znala da sam ja bzwz sve to unistila i da sam stoka, osecaj krivice, kajanje...ali, to je bila samo njegova drugarica iz bg-a, ne cura..i to vece smo se pomirili..bili smo i ja i on pijani, plakali smo i...eto.....i sad kazem, da se ne znam sta dogodi, necu ja da raskinem NIKAKO!!!!!uopste ne zelim ponovo kroz to da prolazim!!!
 
Chubbchubb:
E da, evo sta mi je jedan matorac rekao u takvoj prilici
Kao ono ako nosis dovoljno dugo kamen u dzepu koji te zulja i smeta ti, ipak jedan dan kad ostanes bez njega nedostajace ti... A da ne pricamo o zivom bicu.
Mislim da je bio u pravu
Pa naravno da je tesko kad gubis nekoga do koga ti je stalo. Naravno da si povredjen pa cak i ako ti ostavljas.

Dirnuta sam... :cry:
 

Back
Top