Sta radite kad raskinete?

Onda ostanes sam/a sa sobom i dumas glavom sledecih godinu dana: koji je moj problem? I kunes se da nikad vise neces istu gresku da napravis! Jer to je znak da se nisu voleli! A proveli su zajedno MNOOOGO vremena! Neko nije tu ok!
A to sa j...anjem koga stignes ti je jos gore od svega ostalog! Bitno je ko raskida... ako si sutnut/a onda nekako ne mislis isto kao kad sutnes...:) mudro zar ne?:)))
 
NevenaBGD:
Onda ostanes sam/a sa sobom i dumas glavom sledecih godinu dana: koji je moj problem? I kunes se da nikad vise neces istu gresku da napravis! Jer to je znak da se nisu voleli! A proveli su zajedno MNOOOGO vremena! Neko nije tu ok!
A to sa j...anjem koga stignes ti je jos gore od svega ostalog! Bitno je ko raskida... ako si sutnut/a onda nekako ne mislis isto kao kad sutnes...:) mudro zar ne?:)))
a jel stvarno gore ako probas "klin klinom da izbijas" ;)
ovde svi nesto pricase pre tebe da to pomaze ili je to ono kako ko(me)
 
Pa mozda i imas pravo @kupincice kad vratim film i ja sam to radila! Uleces refleksno u neke plitke veze, ali ipak ne bih rekla j...anje:) salim se! jeste ali ti to pomaze samo da prodje vreme ali ne i da resis problem! Mada je jos gore kad odmah posle uletis u JOS jednu dugu vezu koja je opet osudjena na isto.... i tako...
 
Izlazim sa zenskim drustvom, flertujem, trosim pare, uzivam u slobodi.
Boze, ne mogu sebe a zamislim u cvrstoj vezi vise, nista mi o toga ne nedostaje...Budem sa nekim dok sam zaljubljena,ok ima hemije, dok smo jos neozbiljni i dok se smejemo dok jos nije ljubav u pitanju, a cim postane da prolazi zaljubljenost raskinem. Volela bih da najem tipa u kog bi bila zaljubljena ceo zivot eh....Kakav bi morao a bude, lista je dugacka...No, nisam ni ja Andjelina, pa da mogu tolike zahtevne liste da pisem. dzebiga...;)
 
Mannibals:
Na kompu.....setam.....ne znam kako bih se osacao...(((axxaxaxa))) O0000.nisam dygo bio "vezan",,........tako sam hteo!,,,,
----------->>>ne znam da li sam sada sposoban<<<>>>axxaxa :) :)

Ostacu slobodan
Necu se vezati
Vazno je samo dobro se zezati....
:smile: :smile:

Prednost raskida je novi pocetak...Obicno razmisljam tako ili ovako: sve sto je dobro traje, a propada ono sto je lose...
 

Back
Top