Sta radite kad raskinete?

...`bem ga....
...ne znam...
...videcu....
....znam, kad smo napravili "pauzu-dramu-ne mozzemo zajedno-ne vidjamo se" od pet dana da sam htela da legnem i vichem "`oj da mrem, `oj da mrem!"....
...sada ne bih tako.... nisam u toj fazi. verovato bih rekla "`bem ga."
 
Pa bude mi tesko par dana , budem tuzna, placna, i bzvz, a onda se ponovo vratim sebi i izlazim i provodim se na mrtvo ime, nalazim neki hobi ,posvetim se nekim drugim stvarima, sjetim se samo da postoji ONAJ neko ko je uvijek to za moje seksualne malverzacije, i sve je opet diiivnooo...
 
kupina:
a koliko vam treba da "prebolite"? vremena... ;)


U principu dok ne nađem novog lika,
što može biti...do... sutradan...xexe..

...ali,jednom mi je trebalo više od godinu dana da se ''osvestim''...
..u svakoj vezi posle tog čoveka
osećala sam se emotivno prazno...
..počela sam da verujem da nikada više neću moći da nekoga zavolim...

..ali UVEK se pojavi neko posle... :wink: :roll:
...
 
E da, evo sta mi je jedan matorac rekao u takvoj prilici
Kao ono ako nosis dovoljno dugo kamen u dzepu koji te zulja i smeta ti, ipak jedan dan kad ostanes bez njega nedostajace ti... A da ne pricamo o zivom bicu.
Mislim da je bio u pravu
Pa naravno da je tesko kad gubis nekoga do koga ti je stalo. Naravno da si povredjen pa cak i ako ti ostavljas.
 
ono sto me jos tu golica, a nikad ne znam sta je "pametno", u kakvim odnosima ostati sa tim nekim?
kod mene je bilo tako da jos se ni sa kim nisam rastala tako sto smo jedno drugo poslali u 3 lepe, nego ona fora, ostacemo prijatelji, ovo-ono, sto zapravo i zelis jer ste se svakako, ako je ta veza i na sta licila, prilicno zblizili pa ti prosto zao da sve to u sta si ulozio vreme, trud i emocije tek tako padne u vodu...ALI...
uglavnom je to bolno prolongiranje i uvek postoji neka tenzija kada ste zajedno zbog cega pocnete polako da jedno drugo izbegavate I STA ONDA?
opet ste na NULI :roll:
 
da... na nuli je lepo receno... hmm sta radim... pa cekam da dodje neka druga koja ce mi se dopasti (to ume debelo da potraje, prosli put 2 godine) ovaj put... ne bih da predvidjam... u svakom slucaju pokusavam da se vratim na staro tj na funkcionisanje solo... ali tesko je, i svaki put sve teze jer svaka kvalitetna veza ti opako obogati zivot... a ti posle se vrati na staro (sa konja na magarca)
 
Svi ste neke face a po vasim odgovorima se da zakljucit da ste vi ti koji ste bili pedalirani. hahahahaha
Nije vazno ko je koga pedalirao vazno je da se zavrsilo nesto sto ne valja.

A za one koji ne mogu iskulirat, najbolja fora je da sednu na bicikl i voze se po gradu i pljescu zene po guzici. Opusta ko trava pankere.

A za zene je da pred svima izvade dildo lupe se u celo i kazu od danas sam samo s njim.
 
sinnke:
Svi ste neke face a po vasim odgovorima se da zakljucit da ste vi ti koji ste bili pedalirani. hahahahaha
Nije vazno ko je koga pedalirao vazno je da se zavrsilo nesto sto ne valja.

A za one koji ne mogu iskulirat, najbolja fora je da sednu na bicikl i voze se po gradu i pljescu zene po guzici. Opusta ko trava pankere.

A za zene je da pred svima izvade dildo lupe se u celo i kazu od danas sam samo s njim.


nekad je lakse biti pedaliran sinnke da znas 8)
 
kupina:
ono sto me jos tu golica, a nikad ne znam sta je "pametno", u kakvim odnosima ostati sa tim nekim?
kod mene je bilo tako da jos se ni sa kim nisam rastala tako sto smo jedno drugo poslali u 3 lepe, nego ona fora, ostacemo prijatelji, ovo-ono, sto zapravo i zelis jer ste se svakako, ako je ta veza i na sta licila, prilicno zblizili pa ti prosto zao da sve to u sta si ulozio vreme, trud i emocije tek tako padne u vodu...ALI...
uglavnom je to bolno prolongiranje i uvek postoji neka tenzija kada ste zajedno zbog cega pocnete polako da jedno drugo izbegavate I STA ONDA?
opet ste na NULI :roll:
I ja sam nekad tako razmisljala. Sada razmisljam potpuno drugacije. Corava su to posla. Mislim kakvi ste vi prijatelji posle veze..
 
kupina:
nekad je lakse biti pedaliran sinnke da znas 8)
oo da :-D nekad molis Boga za to.
A kad si pedaliran,a nisi molio Boga za to, je*iga, pao si, iskukas se, pravis sranja, prodjes kroz "proces preboljavanja" (jesam ja to izmislila novu rec :lol: ) i elem ustanes. Nekad to ume da napravi novu osobu od tebe. Vazno je da opet nadjes put, i vratis se sebi.
 

Back
Top