Onaj jedan put kad se muškarac preračunao...

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.360
Draga ženo,

Pišem ti ovo pismo da ti kažem da te zauvek napuštam. Bio sam dobar čovek prema tebi u naših 7 godina braka a nisam dobio ništa za uzvrat.

Ove poslednje 2 nedelje su bile teške za mene. Tvoj šef me je obavestio da si danas dala otkaz jer je to bilo previše za više.

Prošle nedelje si došla kući i nisi ni primetila da sam se ošišao, skuvao tvoj omiljeni obrok i čak nosio potpuno nove svilene bokserice.

Pojela si hranu za 2 minuta i odmah zaspala nakon što si odgledala sve svoje sapunice. Ne govoriš mi više da me voliš; ne želiš seks ili bilo šta što nas povezuje kao muža i ženu.

Ili me varaš ili me više ne voliš; u svakom slučaju, gotovo je i ja odlazim.

Tvoj bivši muž

P.S. ne pokušavaj da me nađeš. Tvoja SESTRA i ja se selimo zajedno u drugu državu. Ugodan život ti želim!

1712696109152.png

ona mu odgovara...

Dragi bivši mužu,

Veruj mi, ništa mi nije ulepšalo dan više od tvog pisma. Definitivno je tačno da smo ti i ja u braku poslednjih 7 godina, iako je dobar čovek daleko od onoga što si bio.

Toliko gledam svoje TV emisije jer one prigušuju tvoje stalno kukane i zakeranje, iako izgleda da to ne funkcioniše.

Definitivno sam primetila tvoju frizuru prošle nedelje, ali prvo što mi je palo na pamet je 'Izgledaš baš kao devojčica!'. I pošto me je majka vaspitala da ne kažem ništa ako ne mogu da kažem nešto lepo, odlučila sam da ne komentarišem.

A kada si skuvao moje omiljeno jelo, mora da si me pobrkao sa MOJOM SESTROM, jer sam prestala da jedem svinjetinu pre 7 godina.

O tim novim svilenim boksericama: odvratile su me od tebe jer je na njima još uvek bila cena od 49,99 dolara, i molila sam se da je slučajnost što je moja sestra tog jutra upravo pozajmila 50 dolara od mene.

Posle svega ovoga, i dalje sam te volela i osećala sam da možemo da uspemo. Dakle, kada sam dobila na lotou 10 miliona dolara, dala sam otkaz i kupila nam 2 karte za Jamajku. Ali kada sam stigla kući tebe nije bilo.

Sve se dešava sa razlogom, pretpostavljam. Nadam se da ćeš imati ispunjen život kakav si oduvek želeo. Moj advokat je rekao da pismo koje si napisao garantuje da nećeš dobiti ni novčića od mene. Zato čuvajte se.

Tvoja bivša žena,
Puna ko brod i slobodna!

P.S. Ne znam da li sam ti to ikada rekla, ali moja sestra Karla je rođena kao Karl. Nadam se da to nije problem!

Мујо, пијан и весео, улази у кућу и с врата се дере:
– Фато! Ооо, бона Фатооооо!
– Шта се дерњаш, хајвану пјани?!
– Како се нећу дерат кад су ми извукли ЛОТО седмицу! Хај бона, пакуј се!
– Да се пакујем? А гдје то путујемо, најдражи мој Мујо?
– Ја вала нигдје!
:mrgreen:

Fora je idealna da je cita Maric u svojoj emisiji dok mu je gosca Jeremicka i onda oboje krenu da se smeju i grokcu.

Maric:
Vidis kako ima pametnih zena danas.
A je wi, Jewemicko? Jew bi ti meni dawa ovako kad bih dobio sedmicu na wotou?

Jeremija:
Ah Maritjou, mis smo ti zene ovako pametneu, dala bih ti al ti mozda ne bih dalau.

Grok grok haha grok

Back