Sta on zeli

cime se ti bavis, imas 24 godine
1667045123855.png
 
Pa dobro, pod izlaske ne podrazumevam samo nocne izlaske, moze i neki dnevni izlazak na ručak u restoran, u bioskop, bilo sta cisto da vidim ako nije spreman da me upoznaje sa svojima znači da definitivno ne zeli nista ozbiljno i da mi ne treba.
 
Pa dobro, pod izlaske ne podrazumevam samo nocne izlaske, moze i neki dnevni izlazak na ručak u restoran, u bioskop, bilo sta cisto da vidim ako nije spreman da me upoznaje sa svojima znači da definitivno ne zeli nista ozbiljno i da mi ne treba.
A sta ako je siroce ili mu matorci zive na novom zelandu
 
Malo mi je glupo to da ga pitam, a i sigurno mi ne bi odgovorio iskreno, kao ono hocu samo da te izj... tako da mislim da nema svrhe.. Nego jel postoji nekakva sansa da i ako je do sada hteo samo to da se ipak zainteresuje za neku vezu i nesto ozbiljnije?
To ga ti matiraš tvojim šarmom...zavedeš.
Ali ako je još nezreo više štete nego koristi možeš da imaš od takve veze...
 
Pa ovako generalno ne bih rekla da je nezreo ali sto se tice devojaka i veza tu ne znam kakav je, ali verovatno ili misli da mu je jos rano da se vezuje ili je imao neka losa iskustva.. Meni je najgore sto mi ne kaze otvoreno sta hoce, imala sam ranije isto jednog tako muvali smo se dugo ali on mi je otvoreno rekao da ne zeli vezu trenutno, da je samo za kombinacije, ja odbila ali ako nista drugo znala sam na cemu sam..
 
Pa ovako generalno ne bih rekla da je nezreo ali sto se tice devojaka i veza tu ne znam kakav je, ali verovatno ili misli da mu je jos rano da se vezuje ili je imao neka losa iskustva.. Meni je najgore sto mi ne kaze otvoreno sta hoce, imala sam ranije isto jednog tako muvali smo se dugo ali on mi je otvoreno rekao da ne zeli vezu trenutno, da je samo za kombinacije, ja odbila ali ako nista drugo znala sam na cemu sam..
Toliko je nacina da ti neko pokaze sta zeli. Ne mora da kaze. Covek svasta kaze. Bitni je sta pokaze.
 
Pa ovako generalno ne bih rekla da je nezreo ali sto se tice devojaka i veza tu ne znam kakav je, ali verovatno ili misli da mu je jos rano da se vezuje ili je imao neka losa iskustva.. Meni je najgore sto mi ne kaze otvoreno sta hoce, imala sam ranije isto jednog tako muvali smo se dugo ali on mi je otvoreno rekao da ne zeli vezu trenutno, da je samo za kombinacije, ja odbila ali ako nista drugo znala sam na cemu sam..
Pa rekli smo ti, pitaj ga šta voli, da li ste uopšte tipovi koji idu u muzej, na koncerrte , pomenula sam zoo vrt, šta god, preko dana mislim. Ukoliko želi biti sa tobom i provoditi vreme sa tobom to ćeš osetiti. Nije valjda toliko teško videti da li se nekome sviđamo nezavisno od sexa. Jer ti si rekla da znaš šta želiš, ne želiš sex kombinaciju, onda ne pristaj na to ako si sigurna šta hoćeš.
 
Kad izvise lepi, zgodni, sposobni, sa kolima, koji ti se bas svidjaju, cemu onda mi nesposobni invalidi da se nadamo... Eh...

svima su nam se desavale veze na noc
Ne... Nisu... Ni za noc, ni...ikada... 😥
...ako mu dam...
Sta da mu das?!


A sto ti ne napravis kompromis sa samom sobom i popusis mu?

Zasluzio je, i tebi ce biti lepo, a mozda se ispostavi da mu je mala kita, pa ces ga preboleti, koliko, vec sutra.
 
Pa ovako generalno ne bih rekla da je nezreo ali sto se tice devojaka i veza tu ne znam kakav je, ali verovatno ili misli da mu je jos rano da se vezuje ili je imao neka losa iskustva.. Meni je najgore sto mi ne kaze otvoreno sta hoce, imala sam ranije isto jednog tako muvali smo se dugo ali on mi je otvoreno rekao da ne zeli vezu trenutno, da je samo za kombinacije, ja odbila ali ako nista drugo znala sam na cemu sam..
A sta kao tesko je da te slaze kaze ocu ozbiljno i kate kresne papa
 
Malo mi je glupo to da ga pitam, a i sigurno mi ne bi odgovorio iskreno, kao ono hocu samo da te izj... tako da mislim da nema svrhe.. Nego jel postoji nekakva sansa da i ako je do sada hteo samo to da se ipak zainteresuje za neku vezu i nesto ozbiljnije?
...Боље њега да питаш него овде да напишеш сто тема...
..."zainteresuje za neku vezu i nesto ozbiljnije" ти њега као молиш да се он заинтересује за тебе...
 
Mene zanima sta se desilo da on promeni misljenje. Ljubili smo se i odjednom mi poslao poruku da cemo napraviti neko sranje....
Prekinuo i sada smo na cao, zdravo...
Da li da saljem poruku za NG ili da cekam da on prvi...
Moze meni savet...Hvala
 

Back
Top