Sta on zeli

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.494
Davno sam cula....
Ne pocinji ono sto ne zelis da zavrsis.
Ima ona jedna pricica...
Koku juri pevac. Svidja joj se, ali trci, otima se... Hamletovska dilema je muci... Ona bi da je petao "kljucne", a opet ne bi da ispadne laka. Doseti se koka resenja: znam, saplescu se "slucajno"!

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.810
Ma svesna sam ja da nisam jedina koju on muva i kojoj pise, ali verujem da sam i jedina koja mu nije dala odmah sve sto pozeli i koja ga malo kulira, pa eto rekoh mozda ga bas to i privuce 😄

Kukuuuuu pa ti bi da ga osvojiš?
Znaš kako? Ovako…

Može ako imaš brdo para ili neke sjajne perspektive jer takvi likovi se žene isključivo iz lične koristi, a i onda se dopisuju i pokušavaju da pohebu sve što naleti uz put.

canavaro

Aktivan član
Poruka
1.182
Malo mi je glupo to da ga pitam, a i sigurno mi ne bi odgovorio iskreno, kao ono hocu samo da te izj... tako da mislim da nema svrhe.. Nego jel postoji nekakva sansa da i ako je do sada hteo samo to da se ipak zainteresuje za neku vezu i nesto ozbiljnije?
ne razumem sto je ne po*ebeš sa njim, pa ćeš videti posle toga na čemu si!? ocigledno je da te privlaci i sa bi mu rado dala, al se plasis sa ce posle toga nestati.
a i da se na kraju svede sve smo na sex, pa valjda si i ti tu nesto dobila?! zene isto mogu da uzivaju u sexu, zar ne? a posto te on mesecima zove i ti na kraju pristanes da se vidis i po'vataš sa njim, reklo bi se da si slobodna, pa pretpostavljam da ti ni sexualni zivot nije nesto previse aktivan? ne verujem da bi ti smetala jedna dobra *ebačina, a? :per:

Poslednja izmena:

pivosok

Buduća legenda
Poruka
26.290
ne razumem sto je ne po*ebeš sa njim, pa ćeš videti posle toga na čemu si!? ocigledno je da te privlaci i sa bi mu rado dala, al se plasis sa ce posle toga nestati.
a i da se na kraju svede sve smo na sex, pa valjda si i ti tu nesto dobila?! zene isto mogu da uzivaju u sexu, zar ne? a posto te on mesecima zove i ti na kraju pristanes da se vidis sa njim, reklo bi se da si slobodna, pa pretpostavljam da ti ni sexualni zivot nije nesto previse aktivan? ne verujem da bi ti smetala jedna dobra *ebačina, a? :per:
pa vidis da je devojka iz nekog manjeg mesta, procuce se, a oce da bude nevinasce. zato treba da ide do bg na masovno trpanje, kao prosecna studentkinja.,

Bzvze

Početnik
Poruka
27
Ma ljudi ne kazem ja da sam neko nevinasce, svima su nam se desavale veze na noc, ali ovaj mi se bas previse svidja i zelim ga za duze i za ozbiljno a ne verujem da cu u tome uspeti ako mu dam prvo drugo vece, zato znaci ili sve ili nista

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
i da mu ne daš i da mu daš isto ćeš se provesti.
ovo je tamni vilajet i ako ti se baš svidja moj ti je savet da se više uopšte ne upecaš na njegov poziv za vatanje u kolima.
verovatno ga je te večeri ispalila ekipa….

Poslednja izmena:

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.494
zaposlen u maminoj firmi kao noćni čuvar?
Devojka zna sta zeli, sad mi jasno, ali ne zna kako da dodje do toga, pa lupa glavu o taktike, koje treba primeniti.
On je njen ukus, ne treba diskutovati na tu temu.
Nikada nisam volela da me iko zove u po noci, jer je to vid nepostovanja. Zelim da spavam nocu, jer ujutru treba uciti, ici na predavnja, raditi..sta god. Kakav god neizdrz neko imao, bolje da mu slucajno ne pada ideja na pamet da me budi! Ja hitna pomoc nisam, ali sam student, radnik... sta god.
Ali eto, vidis koliko se svi razlikujemo, kad ona to zivkanje dozivljava kao bliskost i kompliment.
Ne volim te taktike niti volim ni natezanje.
Ako nekom nisi interesantna, kad-tad ce otici, "dala" mu, sad ili posle ili ne "dala" uopste ( mrzim ovaj glagol u ovom kontekstu).

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.