Quantcast

šta muškarci žele

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.706
i volite velike sise, zašto bi inače žene ugradjivale sebi veće sise? sigurno to ne rade zbog sebe
to nije tačno, vi volite glupe devojke da biste vi izgledali pametniji
a znamo da zene biraju, pa ispada da brojem grudnjaka biraju losije, tacnije glupe muskarce.
da ne bi sebe potcenile onda to pripisuju svim muskarcima...

Mali Boriss

Obećava
Poruka
56
to nije tačno, vi volite glupe devojke da biste vi izgledali pametniji
ma daj bre hahaha, bas si sigurna u svoje misljenje,hajde zamisli kakav muskarac mora biti taj sto moze da provodi svoje vreme sa glupom ribom, muskarci normalni zele inteligentnije devojke kraj sebe, a i to za sise ti je nidje veze logika, silikone u sise guraju jer pate za balonima, a prica vrlo cesto bude da su zbog partnera ugradile, veruj mi da dobro dupe vadi kompletan fizicki izgled

хероина

Buduća legenda
Poruka
40.709
ma daj bre hahaha, bas si sigurna u svoje misljenje,hajde zamisli kakav muskarac mora biti taj sto moze da provodi svoje vreme sa glupom ribom, muskarci normalni zele inteligentnije devojke kraj sebe, a i to za sise ti je nidje veze logika, silikone u sise guraju jer pate za balonima, a prica vrlo cesto bude da su zbog partnera ugradile, veruj mi da dobro dupe vadi kompletan fizicki izgled
a kakva žena mora biti ta koja provodi vreme s nekim masnim ćelavcem koji je vara/bije/tretira je kao ukras, koji je pun para?
pošto kažete da žene gledaju samo keš, ja dajem sebi za pravo da kažem da vi gledate samo sise

Mali Boriss

Obećava
Poruka
56
a kakva žena mora biti ta koja provodi vreme s nekim masnim ćelavcem koji je vara/bije/tretira je kao ukras, koji je pun para?
pošto kažete da žene gledaju samo keš, ja dajem sebi za pravo da kažem da vi gledate samo sise
muskarac prestaje da bude muskarac onda kada jednom zostavlja zenu, zene takodje vole pored sebe da snaznog izdrzljivog i hrabrog coveka koji ce pruziti zastitu, a ti sto sto vise kao ukras i treba da vise kao ukras

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.