sta muskarci vole?

...pre svega treba da ste opushtene i da ste chiste same sa sobom,da nemate neke repove zbog kojih ili ne znate shta hocete ili niste sigurne u svoje emocije po pitanju predjashnjih dogadjaja,pa kad dodju nove stvari onda kao "klin se klinom izbija" od chega nema nishta,treba da nam date do znanja da,ukoliko je to sluchaj,da ste dostupne i da zelite da vam pridjemo...vrlo bitno-treba da ste svesne onoga shto radite da bi mi znali shta da radimo i ako radimo da li radimo pravu stvar...a sise,noge,guze...uff,toga cemo da se igramo kasnije:)...
 
unapred se izvinjavam ali nisam mogla da odolim
pitanje za sve one kojima su siseeeee i guuuzaaa nabitniji,duge noge i sve ostalo
koliko vas nudi isto to ili bolje svojim partnerkama?
mislim, koliko vas ima tako dobro telo da moze da trazi i ocekuje ribe sa telom kakvo opisujete :wink:
sa telom na koje cemo mi zene da vicemo uuuufff 8)
 
makimt:
ima li neki hrabar muskarac pa da prizna kakve devojke voli.svi vole otvorene koje znaju sta hoce a ozene opajdare koje ih iskoriste za ono sto im treba ljubav nine osete niti znaju sta je to i sta znaci uzivati u lepom i onome sto volis.ako je devojka slobodna onda je svi izbegavaju ne samo da se plase vec misle kao seljaci ko zna sta je ova prosla a u stvari ona samo zna sta voli a sta ne....

Svaka cast! To sam zelela da cujem.
 
pcelica:
unapred se izvinjavam ali nisam mogla da odolim
pitanje za sve one kojima su siseeeee i guuuzaaa nabitniji,duge noge i sve ostalo
koliko vas nudi isto to ili bolje svojim partnerkama?
mislim, koliko vas ima tako dobro telo da moze da trazi i ocekuje ribe sa telom kakvo opisujete :wink:
sa telom na koje cemo mi zene da vicemo uuuufff 8)

Jel me neko trazio?! 8)
 
pcelica:
unapred se izvinjavam ali nisam mogla da odolim
pitanje za sve one kojima su siseeeee i guuuzaaa nabitniji,duge noge i sve ostalo
koliko vas nudi isto to ili bolje svojim partnerkama?
mislim, koliko vas ima tako dobro telo da moze da trazi i ocekuje ribe sa telom kakvo opisujete :wink:
sa telom na koje cemo mi zene da vicemo uuuufff 8)

Zasto mislis da muskarci ne mogu isto to da ponude???
 
ne mislim da ne mogu, lepo sam se izvinula onima koji to mogu, ali kad prosetam nasim lepim gradom nesto i ne vidim sve te zgodne likove, doduse onaj koji je meni zgodan nekome mozda nije, naime ja ne volim prebildane tipove i kratke frizure
 
mislim da sam se vec izjasnila o tome, ali evo, sto se tice izgleda ne mogu reci striktno sta mi se dopada, ja kad nekoga ugledam i popricam malo mogu reci da li mi se dopada ili ne (za pocetak), to je neka vrsta zenske intuicije, sta da ti kazem. :wink:
nema pravila.
 
:arrow: ...primarno:da mi se devojka fizicki dopada...sekundarno:da,kad prica,zna o cemu prica,da mi ne povladjuje,da ima svoje ja,da je malo otkacenija i opustenija i da voli da se mazi i da me mazi,posebno da me cheshka po rukama i ledjima,a kad je sex u pitanju da zna dokle bi trebalo da se igra igre"ne dam ti se"...izostavio sam josh gomilu stvari jer se nema toliko ni texta ni vremena :wink:
 
da me ne pita svakih pet minuta da li je volim, da me ne zvrcka na mobilni ako odem sa drustvom na pivo, da shvati da i ja imam svoju slobodu, da mi ne da odmah kada ja trazim, da ima malo mistike u tome, da shvati da seks nije samo gimnastika, da se lepo obuce (ako mogu ja moze i ona), da me ne shvati uvek ozbiljno, da na miru mogu da gledam fudbal (sta tu ima lose!?) ... za duge noge i dupe cemo lako, mada za sise i nije tako lako.
 

Back
Top