Quantcast

sta muskarci vole?

pcelica

Primećen član
Poruka
589
sasha:
:arrow: ...primarno:da mi se devojka fizicki dopada...sekundarno:da,kad prica,zna o cemu prica,da mi ne povladjuje,da ima svoje ja,da je malo otkacenija i opustenija i da voli da se mazi i da me mazi,posebno da me cheshka po rukama i ledjima,a kad je sex u pitanju da zna dokle bi trebalo da se igra igre"ne dam ti se"...izostavio sam josh gomilu stvari jer se nema toliko ni texta ni vremena :wink:
vrlo lepo razmisljanje za decka tvoje godiste, bas mi je drago da medju mladjim generacijama ima ovakvih stavova.
bravo :wink:

K

Kaca

Gost
:roll:
Postoji jedno najkvalitetnije objasnjenje muskaraca za koje sam ja cula. Kao kojih 10 stvari muskarci znaju o zenama:
1. imaju devojku
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. a da i siseee!!
To je jedino sta oni zele!!

B

Beowulf011

Gost
Svaka zena ima svoje chari..samo je umetnost znati kako videti te stvari.Ni jedna zena nije ista,svaka je prica za sebe,sada samo zavisi od nas muskaraca koliko nas ta prica interesuje.
Vidim da ovde mnogi pricaju o guzama, dugim nogama itd.....s vremenom svi ti aduti odu,kao i u ostalom i sa muskarcima....koliko dugo mislite da ce te ostati "Tarzani"?{ako u opste i jeste}.Najvaznije je to da kada pogledate u osobu do sebe....i znate da ta osoba ce biti sa vama i kada postanete krezavi starac....da ni vreme...ni starost nece spreciti tu zenu da vas voli.Ko nadje takvu ljubav srecniji je i od coveka koji pogodi lutriju....jer su i novac,zdravlje i izgled prolazne stvari.....
Pozdrav Beowulf,

G

guzolizac ženski

Gost
Kaca:
Postoji jedno najkvalitetnije objasnjenje muskaraca za koje sam ja cula. Kao kojih 10 stvari muskarci znaju o zenama:
1. imaju devojku
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. a da i siseee!!

Kad si toliko načitana, nije mi jasno kako to da ne znaš da pojedini muškarci obožavaju da im se oliže guza... :P

sasha

Zainteresovan član
Poruka
147
:arrow: ...kaca,totalno losh trip,ne znam odakle si izvukla takav kontekst,ali imam jedan jedini razlog do kojeg mogu sad da dodjem,a to je da si iz nekog razloga ogorchena na muski rod,jer ti je ovaj post sa ovih 10 mesta onako nabijen nekom agresivnoscu...bar sam ja stekao takav utisak :roll:
...u svakom slucaju,i za vas se moze sastaviti top ten na potpuno isti nacin,ali to nije fer...

G

ghost23

Gost
guzolizac ženski:
Kaca:
1. imaju devojku
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. a da i siseee!!

Kad si toliko načitana, nije mi jasno kako to da ne znaš da pojedini muškarci obožavaju da im se oliže guza... :P
Ima jedna izreka shto kaze :"Zene misle jednu star,govore drugu,a rade trecu"

Gost
Beowulf011:
Svaka zena ima svoje chari..samo je umetnost znati kako videti te stvari.Ni jedna zena nije ista,svaka je prica za sebe,sada samo zavisi od nas muskaraca koliko nas ta prica interesuje.
Vidim da ovde mnogi pricaju o guzama, dugim nogama itd.....s vremenom svi ti aduti odu,kao i u ostalom i sa muskarcima....koliko dugo mislite da ce te ostati "Tarzani"?{ako u opste i jeste}.Najvaznije je to da kada pogledate u osobu do sebe....i znate da ta osoba ce biti sa vama i kada postanete krezavi starac....da ni vreme...ni starost nece spreciti tu zenu da vas voli.Ko nadje takvu ljubav srecniji je i od coveka koji pogodi lutriju....jer su i novac,zdravlje i izgled prolazne stvari.....
Pozdrav Beowulf,

:arrow: Ovo je jako lijepo rečeno, a velika je istina, samo što je mnogi zaboravljaju nošeni talasima današnjeg brzog i modernog života, gdje se primat daje trenutnim zadovoljstvima a ne trajnim vrijednostima kakva je i ljubav (u najdubljem smislu tog pojma)!!!

devojcica_20

Primećen član
Poruka
505
Ma da! volite lepe, uspesne, mudre, nacitane...aktivne, odgovorne, da zna o cemu da prica...a vi? je l imaju muskarci sve to? ili im je drugo pitanje (u "srecnim okolnostima" i prvo "hajde kod mene da se "opustimo" malo!" :evil:
nemam ja nista protiv sexa i zezanja tog tipa....
mene samo izludjuje sto gospoda trazi ono sto ne pruza....i mi bismo volele kulturne pre svega a pored toga jos i obrazovane,oDGOVORNE, normalne ....decake
:D

hazard

Zainteresovan član
Poruka
205
Simpaticno ovo izvlacenje teme iz praistorije. Al ide leto, pa je verovatno tema aktuelna. Ne podnosim muškarce koji gledaju samo velicinu grudi , nogu , dupeta i ostatka tela. U poslednjih par godina upoznajem samo takve.Kao fol svi bi oni hteli i pametne ali im je fizicki izgled presudan. To podrazumeva i da svi bez obzira koliko su stari jure devojke do maximum 23 godine. Isto tako, posto putujem dosta po svetu, mogu reci da smo mi ovde prvaci u isticanju fizickog izgleda kao jedinog atributa. Vole i oni Pamelu Anderson al se ne bi s njom zabavljali.

gdzd968

Primećen član
Poruka
942
sanja:
da li muskarci zaista vole devojke koje znaju sta hoce? ne. a zasto? zato sto tad imaju frku da nisu dovoljno dobri. gube hrabrost i postaju tako nesigurni da je prosto tuzno. a tu se krug zatvara...
definitivno vole devojke koje se prenemazu, naivno trepcu i uzdisu.
i tako... bg "macani" bivaju uhvaceni u mreze curica iz okoline. za njih je bmw samo jedan, nema veze ako je iz '74. bitno je uspeti u zivotu!

E, pa nisi u pravu. Ja bas volim takve, ali na zalost nikako da ih pronadjem. Cak i ako na pocetku odglume da su bas takve, kasnije se ispostavi da je to bila laz. Ako mislis da si drugacija, javi se.

wet look

Primećen član
Poruka
801
mnogo se druzim sa muskim svetom(znaci ne pricam samo o "mojim" muskima) i zaista koliko sam shvatila svi zele samo jedno, DA IM JE LEPO ... a sta i cini sretnima krajnje je individualna stvar...neko voli "kres" varijante,pa vise paznje posvecuju fizickom izgledu,oni romantici zele da ih devojka ceznjivo gleda dok joj na mesecini recituje pesmice,drugi pak zele da u devojci iznad svega imaju ortaka,a neki (oni doduse najredji)zele da u devojci koja ih na prvi pogled fizicki privuce(jer priznali mi to ili ne,to je ono sto prvo primetimo),vide osobu sa kojom se "kapiraju", koja ih podrzava i razume,koja ih zasmejava i cini namejanim i sa kojom im je,kao sto vec rekoh,LEPO

ali,kad malo bolje pogledamo,zar ne zelimo u sustini svi(i m i z) isto?! :roll: :roll: :roll:

Armagedon

Zainteresovan član
Poruka
469
Najiskrenije:sex!
126.gif

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.