Sta mislite o mrsavim devojkama ?

  • Začetnik teme Hmmmmmmmmm
  • Datum pokretanja
blackground:
Ma koliko da je devojka mrsava, ako ima ok grudi, to se nece ni primetiti... :wink:
Mislim stvaaaaaaaaaarno :roll:
Jelena Karleuša?
Sad se malo podgojila, a i sike je spustila u smeru teže za nekoliko centimetara, pa izgleda malo pristojnije. Ali ono ranije je da se zdrav čovek ispegla.
Ubedljivo mi je najodvratnije da vidim devojku ekstremno mršavu, a sa sikama do nebesa. Iz prostog razloga što su to SILIKONI.
Dakle, ne može mršava devojka imati bogzna kolike grudi, to je fizički nemoguće. :x
 
Lexa:
blackground:
Ma koliko da je devojka mrsava, ako ima ok grudi, to se nece ni primetiti... :wink:
Mislim stvaaaaaaaaaarno :roll:
Jelena Karleuša?
Sad se malo podgojila, a i sike je spustila u smeru teže za nekoliko centimetara, pa izgleda malo pristojnije. Ali ono ranije je da se zdrav čovek ispegla.
Ubedljivo mi je najodvratnije da vidim devojku ekstremno mršavu, a sa sikama do nebesa. Iz prostog razloga što su to SILIKONI.
Dakle, ne može mršava devojka imati bogzna kolike grudi, to je fizički nemoguće. :x

nisi bas upucen!!!!!!
naravno da je moguce!!!
retko da ali i moguce!!
 
Lexa:
blackground:
Ma koliko da je devojka mrsava, ako ima ok grudi, to se nece ni primetiti... :wink:
Mislim stvaaaaaaaaaarno :roll:
Jelena Karleuša?
Sad se malo podgojila, a i sike je spustila u smeru teže za nekoliko centimetara, pa izgleda malo pristojnije. Ali ono ranije je da se zdrav čovek ispegla.
Ubedljivo mi je najodvratnije da vidim devojku ekstremno mršavu, a sa sikama do nebesa. Iz prostog razloga što su to SILIKONI.
Dakle, ne može mršava devojka imati bogzna kolike grudi, to je fizički nemoguće. :x



bogznakolike kao lolo ferari ne moze,al velike moze.
veruj mi na rec
 
Ma ajde ljudi sta vise prozivate mrsave devojke.
Ja bas vise volim kad su malo mrsavije nego kad su malo punije, naravno u odredjenim granicama.
Drugo, bas mrzim one ribe koje su malo punije i mrzi ih da skinu koje kilo nego se tu utezu, cobanke bre, a tacno malo da smrsaju ostalo bi im tacno gde treba i bile bi bas super, nego njih mrzi da potrce!
 
FICA_TDI:
Ma ajde ljudi sta vise prozivate mrsave devojke.
Ja bas vise volim kad su malo mrsavije nego kad su malo punije, naravno u odredjenim granicama.
Drugo, bas mrzim one ribe koje su malo punije i mrzi ih da skinu koje kilo nego se tu utezu, cobanke bre, a tacno malo da smrsaju ostalo bi im tacno gde treba i bile bi bas super, nego njih mrzi da potrce!
osim ovog, ni jedan normalan odgovor nisam procitala.
sta sad, hajde da ih mrzimo zato sto su mrsave?!
Priznajem, ponekad je bas ruzno videti extremno mrsavu devojku, ali ste stvarno preterali!
jeste stvar ukusa i ja vise volim kada je mrsavica nego kada ima "kozu kao pomorandzinu koru".
 
UreMakingMeSick:
FICA_TDI:
Ma ajde ljudi sta vise prozivate mrsave devojke.
Ja bas vise volim kad su malo mrsavije nego kad su malo punije, naravno u odredjenim granicama.
Drugo, bas mrzim one ribe koje su malo punije i mrzi ih da skinu koje kilo nego se tu utezu, cobanke bre, a tacno malo da smrsaju ostalo bi im tacno gde treba i bile bi bas super, nego njih mrzi da potrce!
osim ovog, ni jedan normalan odgovor nisam procitala.
sta sad, hajde da ih mrzimo zato sto su mrsave?!
Priznajem, ponekad je bas ruzno videti extremno mrsavu devojku, ali ste stvarno preterali!
jeste stvar ukusa i ja vise volim kada je mrsavica nego kada ima "kozu kao pomorandzinu koru".
Znachi, ovo je nevidjena odvala. Najchesce mrshavice i imaju "kozu kao pomorandzinu koru"...
Ja vishe volim da je devojka mrshavija nego deblja. Ne znam zashto... :?
 
Mozak je najjaci afrodizijak... I debela, i mrsava dama sa odgovarajucim kognitivnim aparatom moze da stvori utisak takav kakav ni cuveni muski san o plavusi sa oblinama 90-60-90 ne bi mogao...

Sve je u glavi... kilogrami se lako dodaju ili gube, al' glava uvek ostaje ista...
 
mozak...bitan...za kafic...za stolom...u krevetu...manje bitan...oci...mnogo bitne...za razgovor...zato sto ne mozes da je gledas u dupe dok pricas s njom...dupe...vrlo bitno...za otpozadi...zato sto ne mozes da je gledas u oci dok.....grudi...kako god okrenes najbitnije...ili gledas...ili drzis...sa koje hoces strane...tako da je sustina svega...neka je i mrsava ali da ima privlacne grudi...
 
Nemam nista protiv mrsavih devojaka ali ima i onih koje su preterale ali bas jakooo. Ne znam,..ja vise volim devojke koje su kao Merlyn Monro 90-60-90. Ali ukusi su razliciti..
Tako da je ona sada po ovim kriterijumima debela,..ali je zato jos uvek na prvom mestu playboya a Pamela na 4. :P
Pa vi vidite... 8)
 
Samantha Jouns:
Nemam nista protiv mrsavih devojaka ali ima i onih koje su preterale ali bas jakooo. Ne znam,..ja vise volim devojke koje su kao Merlyn Monro 90-60-90. Ali ukusi su razliciti..
Tako da je ona sada po ovim kriterijumima debela,..ali je zato jos uvek na prvom mestu playboya a Pamela na 4. :P
Pa vi vidite... 8)
nemas ti pojma sta je 90-60-90 sinko :(
 
majcheki:
ma da, s tim što je izgleda takvo vreme da se i vitki ljudi svrstavaju u koš mršavih - dok stvarno mršavih ima 99% manje nego debelih.

odlichno zapazhanje! Najvazhnije je da je chovek zdrav i da pritom svojim dupetom ne zauzima pola susednog sedi$ta u BUSu. Podgojila se Srbija opasno! Zhdere se... gledaju se $panske serije i fudbal + intrnet, chat i razni forumi. Epidemija!

Volim kad od zami$ljene sredine bezobrazni jezichak skrece ka mr$avosti, mada opra$tam i koje kilo vi$e slatki$ima :)
 

Back
Top