Sta mislite o Bebi Popovicu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Врло сличан Чедомиру, значи, патолошки користољубиви грамзиви лажов и дрипац. И заиста ми је чудно да је покојни ЗЂ са великим "визијама" и жељом да влада Србијом ОДАБРАО ТАКВЕ НИШТАРИЈЕ ОД ЉУДИ ЗА СВОЈЕ НАЈБЛИЖЕ САРАДНИКЕ... ту бих убројао и оног шабачког мангупа буљавог Петровића и још неке... све су то људи нељуди.......и оног Весића или Весковића исто један мрак...
 
Врло сличан Чедомиру, значи, патолошки користољубиви грамзиви лажов и дрипац. И заиста ми је чудно да је покојни ЗЂ са великим "визијама" и жељом да влада Србијом ОДАБРАО ТАКВЕ НИШТАРИЈЕ ОД ЉУДИ ЗА СВОЈЕ НАЈБЛИЖЕ САРАДНИКЕ... ту бих убројао и оног шабачког мангупа буљавог Петровића и још неке... све су то људи нељуди.......и оног Весића или Весковића исто један мрак...

Potipisujem i NE MISLIM o gmazu. Zašto bih kada neće ni oni koji su plaćeni da takve kao on počiste metlom sa srpske političke scene jednom za svagda?
 
Sta mislite o Bebi Popovicu?
Све најбоље.
Том човеку једино замерам што је на супротној страни. Мада ... хмм ... рекао би више би пасовало да жалим што је на супротној страни и што моју страну нажалост представљају слине од људи попут Александра Вучића.
 
Све најбоље.
Том човеку једино замерам што је на супротној страни. Мада ... хмм ... рекао би више би пасовало да жалим што је на супротној страни и што моју страну нажалост представљају слине од људи попут Александра Вучића.

Па ништа ти не преостаје него да пређеш на супротну страну!
,,Када брдо неће Мухамеду, мораће Мухамед ...''.
 

Тема глупа, али од постављача више и нисам очекивао ....

Par pravila za postavljanje tema



- Kada otvorite temu, bez obzira da li je ona iz novinskog članka ili vaša zamisao, jasna argumentacija i postavjanje teme diskusije je neophodno. Teme koje počinju i završavaju sa 'Šta mislite o ....' ne vode nikakvoj diskusiji i kao takve će biti posmatrane.

http://forum.krstarica.com/showthre...umu-politika?p=8925254&viewfull=1#post8925254
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top