Na Hitlerov rođendan izglasana pomoć za Ukrajinu, mislite li da je to slučajno?

Па то сигурно нису Американци који нису ни нација, јер како ћеш бити нациста, ако немаш нацију. Најбољи пример је затворски систем, јер када се Американци нађу у затвору, они се природно деле на црнце, на белце и на латионосе и ту нема мешања и било какве приче, свако са својима и мржња и убијање друге или треће групе.
С.А.Д. (+ЕУ) су глобалистичка творевина, која промовише све оно против чега се нацизам борио, мешање раса, ЛГБТ, масовне миграције, јеврејски лоби, масонерија, левичарски лоби итд.
U zatvoru se niko ne deli prirodno, vec postoje izdefinisane totalitaristicke grupe, i pojedinac nema nikakav izbor, osim tog da se privoli tim totalitaristickim grupama podeljenim po rasnom sistemu, da bi preziveo.

To je prirodno isto kao sto je prirodan beton ili haubica.

Ljudskom bicu je prirodno da gleda svoje dupe i svoj individualni interes.

U zatvorima USA je sistem podeljen po rasama, i pojedinac bira na osnovu tog vec datog sistema.

Da u USA zatvorima postoje grupe gej/transgender/WOKE pajser kao jedini izbori za totalitarne grupe koje moras da biras da bi preziveo, ti isti individualni tipovi bi se tako delili.

Ovako, takvih grupa nema. Ima arijevaca, koji su doduse svi redom gejevi po USA zatvorima, tako da ne znam da li se to racuna u prave arijevce.
 
Autorska
Retko ko je ovo na početku primetio samo je čuo za 61 milijardu dolara izglasano u Kongresu USA za pomoć Ukrajini.
Sada po mom mišljenju mislim da nacisti tj.fašisti kao vladari iz senke u USA vladaju i vode ovaj rat koji sigurno ide ka Svetskom ratu.
Namerno, garant, zato sto je Hitlerov rodjendan

Da li mislis da su i Hamas teroristi namerno izvrsili pokolj nad gostima muzickog festivala na oktobar 7 na Putinov rodjendan?

Ja mislim da jesu, jer je on njihov idol i vodja, Iranci mu spremili poklon da odvuku NATO pomoc iz Ukrajine
 
У политици нема случајности.
Ili to, ili ima na milijarde rodjendana i dogadjaja u istoriji, a samo 365 dana u godini i uvek mozemo naci neciji rodjendan, nekoga koga smatramo dobrim ili zlom osobom, ili neki dogadjaj koji je bitan


Recimo na 24februar je dan kada je zapocela Oktobarska revolucija u Rusiji 1917-e po starom kalendaru (pravoslavnom)

Mislis li da je namerno Putin krenuo u rat na 24 a ne 23 ili 26-og?
 

Back
Top