Na Hitlerov rođendan izglasana pomoć za Ukrajinu, mislite li da je to slučajno?

Ironiju ostavi kada braniš lično Vučića.Ovde to ne pali.
sinko, u svaki dan od svih 365 dana u godini , nesto se znacajno u istoriji dogodilo. Zato sam ironican.
Sacu i za tebe da nadjem sta se "veliko" dogodilo 101-ve godine ano domini...........broj koji ti stoji na avataru. Jel to slucajno il se iza "nesko101" krije neka zlokobna poruka ?

Autorska
Retko ko je ovo na početku primetio samo je čuo za 61 milijardu dolara izglasano u Kongresu USA za pomoć Ukrajini.
Sada po mom mišljenju mislim da nacisti tj.fašisti kao vladari iz senke u USA vladaju i vode ovaj rat koji sigurno ide ka Svetskom ratu.

Trebali su izglasati vojnu pomoć još 18.12. 2023. na Staljinov rođendan ali se nisu uspjeli tada dogovoriti.

Autorska
Retko ko je ovo na početku primetio samo je čuo za 61 milijardu dolara izglasano u Kongresu USA za pomoć Ukrajini.
Sada po mom mišljenju mislim da nacisti tj.fašisti kao vladari iz senke u USA vladaju i vode ovaj rat koji sigurno ide ka Svetskom ratu.
Nikako nije slučajno, nacisti su to.
Nisam ja ovca da vjerujem mainstream medijima

sinko, u svaki dan od svih 365 dana u godini , nesto se znacajno u istoriji dogodilo. Zato sam ironican.
Sacu i za tebe da nadjem sta se "veliko" dogodilo 101-ve godine ano domini...........broj koji ti stoji na avataru. Jel to slucajno il se iza "nesko101" krije neka zlokobna poruka ?
Misliš li da je film 101 dalmatimac slučajno ima isto broj kao i Nesko?
:think:
I don't think so....

I ne samo to.

main-qimg-0d6b0312009edf91a01ce84c2106cef0-lq.jpg

Autorska
Замисли да Хитлера оживе и да му кажу да су С.А.Д. имале обојеног председника чија партија заговара ЛГБТ и масовне обојене миграције, кога је наследио неки излапели старац који шаље милијарде долара неком Јеврејину, кога Путин назива нацистом, а Путин совјетска комуњара који у исто време финансира многе европске националистичке и фашистичке покрете и партије на западу. Али ни то није довољно, него још и Јевреје називају нацистима, а Израел геноцидном нацистичком државом.
Па Хитлер би се упуцао базуком овог пута.

Ви комуњаре, као да сте плаћени да радите и спинујете за глобалисте и да пљујете по десничарској идеологији.

A зашто ви комуњаре т.ј. глобалисти славите 5. маја Дан Европе ? Баш случајно 5. маја ? Баш случајно 5. маја када је рођен Карл Маркс ваш најзначајнији идеолог, баш на његов рођендан ?

Poslednja izmena:
Замисли да Хитлера оживе и да му кажу да су С.А.Д. имале обојеног председника чија партија заговара ЛГБТ, кога је наследио неки излапели старац који шаље милијарде долара неком Јеврејину, кога Путин назива нацистом, а Путин совјетска комуњара који у исто време финансира многе европске националистичке и фашистичке покрете и партије на западу. Али ни то није довољно, него још и Јевреје називају нацистима, а Израел геноцидном нацистичком државом.
Па Хитлер би се упуцао базуком овог пута.

Ви комуњаре, као да сте плаћени да радите и спинујете за глобалисте и да пљујете по десничарској идеологији.

A зашто ви комуњаре т.ј. глобалисти славите 5. маја Дан Европе ? Баш случајно 5. маја ? Баш случајно 5. маја када је рођен Карл Маркс ваш најзначајнији идеолог, баш на његов рођендан ?
A zašto ti prvo nisi pogledao kad je stvarno Dan Evrope?. Da ti pomognem - 9. maj, a ne 5.
https://sr.wikipedia.org/wiki/Дан_Европе

Onda bi trebale sve EU zemlje da na zastave,novcu,proizvodima,postanskim markama itd zakace kukaste krsteve da se vise ne kriju iza neke kvazi demokratije

Pogledajte prilog 1536493
ЕУ не крије своје сатанистичке симболе, имају жуте петокраке, као и све комуњаре. А Швабе су од Словена украли коловрат, као и од источних народа.

Njegova ideologija je zestoki nacionalizam, i totalitarna centralna vlast.

Pitam se bas ko je najslicniji toj njegovoj ideologiji danas u Evropi. :think:
Па то сигурно нису Американци који нису ни нација, јер како ћеш бити нациста, ако немаш нацију. Најбољи пример је затворски систем, јер када се Американци нађу у затвору, они се природно деле на црнце, на белце и на латионосе и ту нема мешања и било какве приче, свако са својима и мржња и убијање друге или треће групе.
С.А.Д. (+ЕУ) су глобалистичка творевина, која промовише све оно против чега се нацизам борио, мешање раса, ЛГБТ, масовне миграције, јеврејски лоби, масонерија, левичарски лоби итд.

Piše 5. i 9., ali znam da ovde pominju samo onaj drugi. Inače u EU je zabranjeno slavljenje totalitarnih režima u koje spadaju i komunistički.
Za to vreme u Rusiji se sve više ponovo slavi Staljin.
Па пропутуј мало Европом, упознај непријатеља. Више сам комунистичких споменика и спомен паркова видео у Берлину, него у читавој Србији са све осталим СФРЈ републикама.
Чак и Беч има таквих примера.
https://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_War_Memorial_(Vienna)

1280px-Vienna-Red-Army-Monument-7091.jpg

Detail of stone tablet with the text of the order of the Supreme Commander-in-Chief I.V. Stalin in connection with the capture of Vienna on April 13, 1945.

2008 Гоогле покреће свој веб претраживач Гоогле Цхроме баш на Недићев рођендан.

2019 – Представнички дом Сједињених Држава први пут опозива Доналда Трампа. Баш на Стаљинов рођендан, као да не знамо да демократе имају лево крило комуњара.

Back