Šta mislite? Molitva!

da li se molite grupno?

  • da

    glasova: 3 30,0%
  • ne

    glasova: 1 10,0%
  • ne molim se nikad

    glasova: 2 20,0%
  • samo sam za sebe se molim

    glasova: 2 20,0%
  • dodaj komentar

    glasova: 2 20,0%

  • Ukupno glasova
    10
Животиње немају душу.
Немају слободу.
Ми људи имамо слободу.
Што се тиче твоје теме, кад те мука ухвати, не филозофираш много него се молиш.
Питај путнике у авиону који пада како би изгледао свет без молитве.
Nadam se da se šališ za životinje XD. Mislio si verovatno da su manje inteligentne od nas i da nam mozak nije isti. Inače telo bez duše ne može da funkcioniše.
 
Ja ne verujem u objektivnu delotvornost bilo kakve molitve, osim u smislu autosugestije, placeba.
Kaд будеш видео слепе које прогледају и неме које проговоре, биће ти јасно. Слеп од рођења прогледа, нема ту плацеба.
Nadam se da se šališ za životinje XD. Mislio si verovatno da su manje inteligentne od nas i da nam mozak nije isti. Inače telo bez duše ne može da funkcioniše.
Зашто би се шалио, животиње немају душу, ниси информисан очигледно.
Немају слободу, крећу се у оквиру унапред дефинисаних модела понашања.
 
Kaд будеш видео слепе које прогледају и неме које проговоре, биће ти јасно. Слеп од рођења прогледа, нема ту плацеба.

Зашто би се шалио, животиње немају душу, ниси информисан очигледно.
Немају слободу, крећу се у оквиру унапред дефинисаних модела понашања.
A gde to ima ?
Vodi me da mi pokazes i prepisujem ti kucu i dzip na tvoje ime ODMAH
 
Pokazi mi konkretko i zaradi. Da vodimo nekog sa onkologije da ozdravi
Почео си да измишљаш.
Рекао сам ти да су неки већ оздравили. Зашто окрећеш тему да неко мора да оздрави да би било истина ? Заболела те је истина.
Sta je, ne zelis pare ili lazes ?
Књиге у шаке, постоје забележена чуда Светог Василија Острошког, Богородице Тројеручице... Информиши се мало.
 
Почео си да измишљаш.
Рекао сам ти да су неки већ оздравили. Зашто окрећеш тему да неко мора да оздрави да би било истина ? Заболела те је истина.

Књиге у шаке, постоје забележена чуда Светог Василија Острошког, Богородице Тројеручице... Информиши се мало.
Knjiga sam se nacitao i lazi naslusao.
Daj konkretno da nekoga ozdravimo bajo moj
 
Knjiga sam se nacitao i lazi naslusao.
Ниси.
Daj konkretno da nekoga ozdravimo bajo moj
Чим дођемо до истине, бегаш.
Уплаши се ти од истине, нездрави разуме.
Чим си чуо да су се чуда догодила, променио си плочу.
 
Хајдемо од почетка. Много болесних је оздравило, то што си се ти уплашио од доказа, то је већ твоја ствар. Тражио си доказе, сад ти џаба да бегаш.
Trazio sam dokaze i dobio svedocenja tj suplje price.
Ajde da ozdravimo nekog bolesnog, zasto bezis od toga.
Ajde budi human
 
Хајдемо од почетка. Много болесних је оздравило, то што си се ти уплашио од доказа, то је већ твоја ствар. Тражио си доказе, сад ти џаба да бегаш.
Jel smatraš da ti bolesni ne bi ozdravili bez molitve? Pun klinac ljudi bolesnih pa većin ozdravi bez ikakve molitve. Ljudima je izgleda lakse da se mole za zdravlje kad su bolesni nego da isto sačuvaju dok su zdravi.
 
Jel smatraš da ti bolesni ne bi ozdravili bez molitve?
Не пратиш тему од почетка.
Pun klinac ljudi bolesnih pa većin ozdravi bez ikakve molitve.
Мислиш да слепи прогледају без молитве ? Или да људи што не могу да добију децу тек тако сами од себе добију децу ? Ниси информисан.
Ljudima je izgleda lakse da se mole za zdravlje kad su bolesni nego da isto sačuvaju dok su zdravi.
Па кад ниси никад видео људе које је мука натерала да дођу да се помоле и које је званична медицина одбацила. Зато овако и размишљаш и то је у реду.
 

Back
Top