Šta kuvamo danas 9

Kao da sam je ja rodila. :) :) Ali ako ti je za neku utehu - sve ce se to promeniti kad malo poraste. :)
Dok sam bila dete bilo je vise stvari koje nisam jela, nego onih koje sam jela. Jadna moja mama samnom. :rumenko:
Da se mene pitalo zivela bih na krompiru na razne nacine, hlebu, kajmaku i paradajzu.
I prsuti!
Нудила сам јој данас сатараш или запечене макароне. Немој да се мучиш, скувала си ручак за 2 дана да одмориш, јешћу мортаделу :sad2:
Сад не знам кад ћу следећи пут кувати пуњене паприке :rida:

Mi danas kupus sa flekicama (makarone koje glume flekice :lol:)
Posto moj mesozder bez mesa oce d'umre od gladi, nista ga ne drzi kupis, onda je dobio pojacanje u vidu moje kajgane koju obozava :lol:
E da mi je neko reko da ce neko na kajganu da mi otkine ne bih mu verovala :lol:
Aj razumem na punjene paprike, sarme, paprikase, al kako na kajganu. Doduse ja pravim one perverzne kajgane, ne obicne prazne, nego sa svim i svacim, al opet... :lol:

Danas se krčkala celo popodne.
20130119_195858.jpg

Je l verujes da onaj moj prozdrljivac sve voli ali ima jedno jelo koje ne voli i gadi mu se - pilav :zeek:
To mi davno jos reko
Uopste ne mogu da ukapiram zasto
A meni to drugo omiljeno jelo, posle punjrnih paprika
I sve kao ajde napravicu sebi nekad malu tepsijicu a njemu nesto drugo...i nikako ... Tako da se meni ustvari jede pilav nenormalno :aha:

Juce je dosao s posla i rekoh ajde kazuj sta ces...pa spremi ti sta hoces.....a ja to mrzim najvise....mnogo mi je lakse da mi kaze sta hoce ja to spremim i gotovo...ovako dok ja smislim....
Kaze jede mi se opet tvoja kajgana :rotf:
I tako mu spremim to i salatu, umlatio je sve dobro tanjir nije pojeo....
Svasta cu da vidim majke mi :lol:

Oce za vikend leskovacku muckalicu. Moze!
Zetu rodjendan u nedelju, pravicu tortu za sve nas, oce neku vocnu

Otvoricu ketering :rotf:

Je l verujes da onaj moj prozdrljivac sve voli ali ima jedno jelo koje ne voli i gadi mu se - pilav :zeek:
To mi davno jos reko
Uopste ne mogu da ukapiram zasto
A meni to drugo omiljeno jelo, posle punjrnih paprika
I sve kao ajde napravicu sebi nekad malu tepsijicu a njemu nesto drugo...i nikako ... Tako da se meni ustvari jede pilav nenormalno :aha:

Juce je dosao s posla i rekoh ajde kazuj sta ces...pa spremi ti sta hoces.....a ja to mrzim najvise....mnogo mi je lakse da mi kaze sta hoce ja to spremim i gotovo...ovako dok ja smislim....
Kaze jede mi se opet tvoja kajgana :rotf:
I tako mu spremim to i salatu, umlatio je sve dobro tanjir nije pojeo....
Svasta cu da vidim majke mi :lol:

Oce za vikend leskovacku muckalicu. Moze!
Zetu rodjendan u nedelju, pravicu tortu za sve nas, oce neku vocnu

Otvoricu ketering :rotf:
Čudan smo mi narod tako mnogi ne vole ta neka jela, a drugi bi jeli to nešto svaki dan. Napravi sebi pa mozda se prevari da proba, moguće da je nekad negde jeo gde je kuvarica omanula, pa zato...probaj podsetnik mu ko zna mozda zavoli 😉
Ja imam od juče onu divnu mesnu čorbu, pa cu to, a imam i voća nekim čudom mi se jede.

Čudan smo mi narod tako mnogi ne vole ta neka jela, a drugi bi jeli to nešto svaki dan. Napravi sebi pa mozda se prevari da proba, moguće da je nekad negde jeo gde je kuvarica omanula, pa zato...probaj podsetnik mu ko zna mozda zavoli 😉
Ja imam od juče onu divnu mesnu čorbu, pa cu to, a imam i voća nekim čudom mi se jede.
Nemam pojma, mama mu lepo kuva, znam da nije izbirac sve je jeo sto mu skuva... Al za pilav ni da cuje :lol:
Probacu, spremim sebi pa ako oce neka proba...

Back