Šta kuvamo danas 9

Ja npr nikada nisam volela pilav jer ga moja mama kuva samo
I ne svidja mi se taj njen i sad se setim ukusa i teksture
Bljak
Ali od bivse sveki je mljac i ja spremam takav i taj obozavamo
To samo kuvano to necu ni da cujem
Pilav je iz rerne :mafijas:

E vis nije mi ni palo na pamet da uzmem u obzir da ne misli on na kuvani hbt :think:

Jaaaaa
Sunes par kasika cije
Zgnjecis bananu i i dodas ssa volis od voca
Nalijes mlekom i ostavis u frizider
Polako bre zenska glavo :lol:
Upravo ga zvacem

IMG_20240531_120903592_AE.jpg

Nego, pitam zbog odnosa semenki i jogurta. Nikako da pogodim. Ili mi bude previse semenki pa bude tvrd, ili premalo pa mi bezi sa kasike (ko danas).
Ima li neka matematika za odnos?

I ja s mlekom, 240 ml mleka i četiri kašike čia semena, malo meda, nekad i kakao. Prenoći, bude extra. Ne dodajem voće.
To podelim sa mamom ili detetom kao desert.
E ovo je vec neka info koja mi treba
Aj probacu, ja pravim oko pola litre jogurta, znaci da roknem 8 kasika
Pre neki dan sam stavila 10 bilo tvrdo bas previse.... Sad sam 5-6 i vodenasto mi je
Aj probacu 8

• Podržavam
Reactions: Red
Ја сам негде видела како слузаво изгледа кад их оставе у води да набубре, мислим да је Дајв качила, можда грешим. Тако целе су биле.

Mislim da ne
To je lan o kome pricas
da u pravu si pomešala sam sa lanom ali sam citala i za cija semenke da se pomesaju sa cim se konzumiraju i samelju u blenderu..pre toga se natope u vodi..iskreno onako sluzave ne bih mogla da ih jedem i pitam se kako smo do sada živeli bez cija semenki koje su od pre nekoliko godina dospele u interesovanje javnosti ali ..svakako da su dobe imaju one omega ili sta vec u sebi, i ko može da ih jede treba da ih konzumira

da u pravu si pomešala sam sa lanom ali sam citala i za cija semenke da se pomesaju sa cim se konzumiraju i samelju u blenderu..pre toga se natope u vodi..iskreno onako sluzave ne bih mogla da ih jedem i pitam se kako smo do sada živeli bez cija semenki koje su od pre nekoliko godina dospele u interesovanje javnosti ali ..svakako da su dobe imaju one omega ili sta vec u sebi, i ko može da ih jede treba da ih konzumira
Немам ја проблем са тим да једе ко шта воли и шта му прија или треба, ја имам проблем са собом, па се радије држим сарми и пасуља :lol:

Back