Šta kupiti devojci za 8. mart

0b338b36-1386-457a-a832-6606ad6e2f05-800x600.jpeg
 
Купи јој нешто што воли у складу са њеним интересовањима + вибратор јер то ће јој показати да је волиш и да ниси себичан, да ти је битно њено задовољство а и боље пластични швалер него да нађе правог хахахах
sta ce joj vibrator kada je ja zadovoljavam, uostalom odakle ta ideja da bi trazila svalera
i takav neosnovan stav da muskarac koji je pazljiv nema druge kvalitete kao i da je zadovoljjavanje zene neka obaveza koja nadilazi granice sposobnosti muskarca

kada smo kod toga, ja sam maestralan ljubavnik
imao sam previse zena u zivotu i zato sam kao iskusan odabrao da paznju i energiju usmerim na jednu zenu
penis mi je 20 cm 22 u fulu
o vestinama tj mojim skilovima u seksu ne zelim da govorim
napomenucu samo da ne postoji zena koju nisam zadovoljio i pritom to nikad nije bio imperativ
dakle sta god da radim - dobro je
uostalom moja samouverenost na tom polju potice velikim delom odatle
mada sam ja prilicno samouveren na svim poljima u tjivotu.

sto se tice tog predloga recicu da je izuzetno glup
nesebicnost je nesto sto se ne treba dokazivati
a pogotovo ne tako
 
sta ce joj vibrator kada je ja zadovoljavam, uostalom odakle ta ideja da bi trazila svalera
i takav neosnovan stav da muskarac koji je pazljiv nema druge kvalitete kao i da je zadovoljjavanje zene neka obaveza koja nadilazi granice sposobnosti muskarca

kada smo kod toga, ja sam maestralan ljubavnik
imao sam previse zena u zivotu i zato sam kao iskusan odabrao da paznju i energiju usmerim na jednu zenu
penis mi je 20 cm 22 u fulu
o vestinama tj mojim skilovima u seksu ne zelim da govorim
napomenucu samo da ne postoji zena koju nisam zadovoljio i pritom to nikad nije bio imperativ
dakle sta god da radim - dobro je
uostalom moja samouverenost na tom polju potice velikim delom odatle
mada sam ja prilicno samouveren na svim poljima u tjivotu.

sto se tice tog predloga recicu da je izuzetno glup
nesebicnost je nesto sto se ne treba dokazivati
a pogotovo ne tako
javi kad budeš slobodan
da se vidi ta 22ojka ;)
 
Svaki forumaš koji po sopstvenom priznanju ima manji od 20cm je obična sirotilja. Ne treba se mnogo obazirati na takve luzere. Svaka žena zaslužuje muškarca koji je po sopstvenom priznanju veoma obdaren a i galantan kada je 8. mart u pitanju.

Jer što kaže veliki filozof našeg vremena Post Malone,

Girl, I like you, I do
I wanna be your friend,
go shoppin' in the Benz
I like you, I do, I do.
 
Zavisi u kom je fazonu žena, nismo sve iste, ja bih uvek volela umesto slatkiša i cveća da mi se pokrije neki mesečni ili životni izdatak, npr. članarina za teretanu


Lego buket

10313_Box1_v29-830x830.jpg


Biblioteka grada Beograda ima 50% popusta na godišnju članarinu za 8. mart, a verujem i ostale gradske biblioteke

Obuke za vožnju daju popust za žene za 8. mart

Bocu vina vinarije Aleksić koju drže 3 sestre

flasa_0014_zuti-cvet-flasa.jpg
 

Back
Top