Šta kažete, da li devojka treba da radi u trudnoći?

Nije muski kutak mesto gde dodjete vi besne i nesretne zene pa se ispraznjavate nad muskarcima koji nemaju postovanja prema sebi iako imamo takve muskarce papucare na temi koji odmah priskoce i prime pljuvacinu i gluposti koje pricate , svim srcem , po navici jer tako rade i u realu.

Ponosni jer su tako jos jednom pokazali sta je po njihovom dozivljaju pravi muskarac, krpa za brisanje, usluznik , utrenirani koji je jedino tako i mogao da dobije nesto sto lici na postovanje a nije postovanje nego posluznicki odnos sa zenama..

Svu nervozu i nezadovoljstvo istresi mami i tati, kao i ostale sojke sto u istom maniru dolaze na ovaj pdf.
Niko , iako uprava foruma to forsira, nije dosao da bi ovde izigravao majmuna zarad zadovoljstva i seljackih potreba uprave i bliskih im forumasha..
Medjutim dil izmedju kliktanja i tog samoljublja je ipak postignut ...
 
Nije muski kutak mesto gde dodjete vi besne i nesretne zene pa se ispraznjavate nad muskarcima koji nemaju postovanja prema sebi iako imamo takve muskarce papucare na temi koji odmah priskoce i prime pljuvacinu i gluposti koje pricate , svim srcem , po navici jer tako rade i u realu.

Ponosni jer su tako jos jednom pokazali sta je po njihovom dozivljaju pravi muskarac, krpa za brisanje, usluznik , utrenirani koji je jedino tako i mogao da dobije nesto sto lici na postovanje a nije postovanje nego posluznicki odnos sa zenama..

Svu nervozu i nezadovoljstvo istresi mami i tati, kao i ostale sojke sto u istom maniru dolaze na ovaj pdf.
Niko , iako uprava foruma to forsira, nije dosao da bi ovde izigravao majmuna zarad zadovoljstva i seljackih potreba uprave i bliskih im forumasha..
Medjutim dil izmedju kliktanja i tog samoljublja je ipak postignut ...
Ja samo kažem šta mislim o muškarcima,a to misle i druge devojke,kada kažem svi muškarci,mislim na sve sa kojima sam imala priliku da izadjem na dejt,pocnu da pričaju o seksu,pa onda govore kako bih ti nabio u tu tvoju lepu cupi i tako dalje,a kad se spomene ozbiljna veza i deca tokom konverzacije oni pobegnu.Dakle,da li imaš dokaz da nisam u pravu?
 
Ja pričam o onima sa kojima sam imala priliku da dejtujem
Pa sama si pravila izbore, od onog sto ti je bilo u okruzenju, a to sto biras takve, to je tvoj problem, a ne to sto radis ovde...
Svet je pun nesretnih seljanki koje ne znaju sta im treba niti biraju ono sto im treba...
Nepristojno je i vrlo neljudski da dolazis kod drugog u kucu i istresas mu svoja sr.anja....to su tvoja sr.anja i ti ih regulisi tamo gde mozes ili u svojoj kuci...

A najveci problem zena danas je to da nisu videle nista osim K od kulture....a i to K je iz druge reci.....a ne iz te...
Uzmi sebe za primer....ti si po svim merilima kulture osoba koja se ne moze tako nazvati...uvredljiva, ne zna da razmislja, ne razliku svoje posledice od okolnosti, po narodnom kazivanju verovatno bi bila etiketirana kao glupacica....ali ja ne pratim tvoju situaciju, pa ne znam nista o tebi, ali znam kako se ponasas ovde a to je rugoba od osobe..
 
Pa sama si pravila izbore, od onog sto ti je bilo u okruzenju, a to sto biras takve, to je tvoj problem, a ne to sto radis ovde...
Svet je pun nesretnih seljanki koje ne znaju sta im treba niti biraju ono sto im treba...
Nepristojno je i vrlo neljudski da dolazis kod drugog u kucu i istresas mu svoja sr.anja....to su tvoja sr.anja i ti ih regulisi tamo gde mozes ili u svojoj kuci...

A najveci problem zena danas je to da nisu videle nista osim K od kulture....a i to K je iz druge reci.....a ne iz te...
Pa prvo,da li si cuo za dvolicnost?Muškarac priča sve divno tako da pristaneš da izadješ na dejt,a onda na tom dejtu pokaze da je samo želeo seks.
 
Po tvom ponasanju, bolje da otvoris temu na zenskom kutku zasto izlazim i biram i uzivam u kretenima....

Mozda bi tako vise spoznala svoju pravu prirodu...
Ti idalje ne kapiraš?Isto kao što glume muškarci,tako glume i devojke,ako tebi devojka kaže sve lepo,ti kao ne bi izašao na dejt,nisam ja kriva tome što neće da kažu prave namere do izlaska,a kad izadju,onda jaoj uzbudjen sam,ovo,ono.
 
Ko sad širi mržnju?Ajde ne vredjaj,ti mene ne poznajes i ne mozes da sudis,pozz.Ako ti ova tema smeta,ne odgovaraj.
Ako za tebe odvojimo nekog muskarca koji nije kreten, ne bi bilo fer prema drugim devojkama koje su manje kretenke od tebe...
Mora da se racionalise sa finim muskarcima....samo najboljim devojkama , najlepsim , najugodnijim i najvrednijim...

I Bog je tako naredio, da u ;drustvu najbolje pridruzimo najboljima...najvrednije sa najvrednijima...
 
Ako za tebe odvojimo nekog muskarca koji nije kreten, ne bi bilo fer prema drugim devojkama koje su manje kretenke od tebe...
Mora da se racionalise sa finim muskarcima....samo najboljim devojkama , najlepsim , najugodnijim i najvrednijim...

I Bog je tako naredio, da u ;drustvu najbolje pridruzimo najboljima...najvrednije sa najvrednijima...
Rekla bih da ti nisi oženjen i da imaš čudna shvatanja,a mene nemaš pravo da nazivaš kretenkom,neću više da se raspravljam sa tobom jer vidim da si psiho.Pozzz.
 
Jok nego cu da pustam kao ovi kreteni bez identieta da svaka kretenusha zapishava po finim muskarcima..
Pa gde bi mi bio kraj u realu kad bih pustio da svaka kretenka kaze ono sto je navikla da prica...Niti bi bilo zabave niti bi ostale ove sto nisu kretenke u nasoj blizini...

Mora adekvatno , prema kretenkama moras cvrsto , nema tu smrdljivo i na finjaka...nema se vremena da ti cekas da kretenka shvati da je kretenka...
 
Poooz,
evo jedne teme za sve muškarce.Da li mislite da devojka treba da radi u trudnoći?Ako je odgovor da,do koliko meseci bi devojka u trudnoći trebala raditi?Zašto mislite da treba da radi?Oni koji odgovore sa ne,neka obrazlože zašto ne.
Napomena:Neka svako pojedinačno iznese svoje mišljenje i odgovori na postavljena pitanja u datoj temi.


Treba da radi doklen god ona sama oseća da može. Isključivo njeno pravo da odluči treba ili ne i dokle.
 

Back
Top