Šta bi radio da saznaš da deca nisu tvoja?

Pre svega, da bi neko došao da ti kaže uopšte da te voli, a ne da te zaista voli, taj neko ne može imati loše ili zle namere ka tebi, to pre svega. Dalje, ako neko nema takve namere ka tebi, on ti neće ni podvaliti tuđe dete ili još gore više njih. Što znači, tu možda postoji ljubavi, ali sa tvoje strane.

Što se mene tiče, spaliću most, svet i sve svetove okolo, Bog je tu da prašta, a ja to nisam.
a strah da te ne izgubi (a iskreno te voli) ako saznas istinu?
 
a strah da te ne izgubi (a iskreno te voli) ako saznas istinu?

Druže, neko ko se inicijalno plaši da te ne izgubi neće ni raditi stvari koje će dovesti do toga.

Evo, da ti obrazložim to na banalan način. Kupiš fiću staru 50 godina, olinjalu i zarđalu, nju možeš i da ostaviš otključanu, jer se ne plašiš da će da ti nestane i tako je i tretiraš. Ali da vidim da li bi novu A8 ili S klasu ostavio otključanu i da li bi te bolelo uvo. Hoću reći, nešto što voliš tretiraš kao da ti je stalo. Pa i nove patike kad kupiš ne izuvaš ih patikom o patiku bar prvih ne znam ni ja koliko. One za koje te boli uvo ni ne pertlaš.

Dakle, ona se boji da te ne izgubi jer time gubi nekoga ko će preuzeti uloge koje ona ne može da pruži, ne zato što si bitan ti kao ti.
 
Druže, neko ko se inicijalno plaši da te ne izgubi neće ni raditi stvari koje će dovesti do toga.

Evo, da ti obrazložim to na banalan način. Kupiš fiću staru 50 godina, olinjalu i zarđalu, nju možeš i da ostaviš otključanu, jer se ne plašiš da će da ti nestane i tako je i tretiraš. Ali da vidim da li bi novu A8 ili S klasu ostavio otključanu i da li bi te bolelo uvo. Hoću reći, nešto što voliš tretiraš kao da ti je stalo. Pa i nove patike kad kupiš ne izuvaš ih patikom o patiku bar prvih ne znam ni ja koliko. One za koje te boli uvo ni ne pertlaš.

Dakle, ona se boji da te ne izgubi jer time gubi nekoga ko će preuzeti uloge koje ona ne može da pruži, ne zato što si bitan ti kao ti.
zanemarimo ekonomsku stranu, recimo da je dama nezavisna , ima lovu i nema nikakav interes da te ganja radi bogatstva. Njena jedina zelja je da te ima pored sebe i da je volis............a plasi se da ce da te izgubi ako saznas istinu o detetu.......a i sam si rekao kako bi ti postupio....i ona to zna.
 
Iskreno,jednom se moze desiti,neka greska ili sticaj okolnosti ili ne znam sta...ali bas da troje djece rodi sa drugim je namjera,i to podla i govori o karakteru te osobe.Nema tu nikakve ljubavi.
Osoba je bez karaktera,savjesti,a mislim i niske inteligencije,jer ne razmislja kako ce to uticati i na djecu i na muza,dakle, porodicu.
 
zanemarimo ekonomsku stranu, recimo da je dama nezavisna , ima lovu i nema nikakav interes da te ganja radi bogatstva. Njena jedina zelja je da te ima pored sebe i da je volis............a plasi se da ce da te izgubi ako saznas istinu o detetu.......a i sam si rekao kako bi ti postupio....i ona to zna.

Njena jedina želja da je da te ima pored sebe i da je voliš ne bi onda imala veće želje da je je*e neki tip i još svršava u nju.

Jedno ti potire drugo.

Ako je moja jedina želja da volim jednu ženu, ne mogu baš da pričam kako mi je to jedina želja i uredno svršavam u druge uz realnu mogućnost da svršavanjem u ženu ne postoji mogućnost da dobiješ televizor, no dete.
 
Njena jedina želja da je da te ima pored sebe i da je voliš ne bi onda imala veće želje da je je*e neki tip i još svršava u nju.

Jedno ti potire drugo.

Ako je moja jedina želja da volim jednu ženu, ne mogu baš da pričam kako mi je to jedina želja i uredno svršavam u druge uz realnu mogućnost da svršavanjem u ženu ne postoji mogućnost da dobiješ televizor, no dete.
ovde se valjda govori o osobi koja je u brak unela tudju decu a ne da ih je rodila za vreme braka u svaleraciji sa drugima ?
To je sasvim druga prica.
 
ovde se valjda govori o osobi koja je u brak unela tudju decu a ne da ih je rodila za vreme braka u svaleraciji sa drugima ?
To je sasvim druga prica.

Bukvalno tema počinje sa:

"U visokoprofilnom brakorazvodnom slučaju koji je izazvao burne debate u Kini, muškarac se razveo od svoje žene nakon 16 godina kada je saznao da nijedno od troje dece koje je rodila tokom braka nije njegovo."

Čitate li vi nešto pre nego što se upustite u diskusiju?
 
Bukvalno tema počinje sa:

"U visokoprofilnom brakorazvodnom slučaju koji je izazvao burne debate u Kini, muškarac se razveo od svoje žene nakon 16 godina kada je saznao da nijedno od troje dece koje je rodila tokom braka nije njegovo."

Čitate li vi nešto pre nego što se upustite u diskusiju?
da sam procito do kraja ne bi se ni ukljucio u diskusiju.
Treba otvoriti pdf. Ku.rve.
Ovu temu ne zasluzuje nijedan podforum.
 
Мало се чудим онима који се чуде, да постоје и такве жене...

Превараната мушких и женских, колико хоћеш...

Чак у овом случају није ни важно шта каже закон,на његовој је страни, шта год одлучио...

Сасвим је људски,емотивно гледати на ту децу...али не бих могао да пређем преко свега...
Њих би виђао често а њу никада, то би био једини услов....
 
Dužnost? Pa ne. Ja kao roditelj moram da zaslužim da deca brinu o meni kada ostarim. Sve je to reciprocitet.

Како ти то мислиш да заслужујеш, ко је тај који ће оцењивати заслуге... Неки судија дред?!? Меритократски?!?

Опет неки покушаји посипања пепелом... :kafa:
 
већина људи није ни свјесна у каквом окружењу живе
људи су гвна пуно чешће него што нијесу
преварити, слагати, опљчкати, чак и убити није ништа, све да задовоље своје најниже порив

није ријетко да људи схвате да су живили лаж
 
Presaviješ tabak i tužiš ta tri oca, ili jednog, kolikogod da ih ima ustvari, za troškove koje si imao u tih 16god, za gajenje njihove dece. Gospođu takođe, za povređene emocije i prevaru, koja je i finasijska jer si njih četvoro pomagao toliko dugo i imao realne troškove. Tužiš za svesvno poigravanje sa tvojim ličnim životom i dovođenje u zabludu, pa im naplatiš i za nemanje porodice koju si mogao da imaš da te obmanama nisu zadržali . Nek podignu kredite, isplate te, a ti promeniš kontinent, navike, proživiš drugi život. Patnja ? Za kim ? Prevarantima ? Jok. Sažaljevati sebe ? Čemu. Da se izmeni ne može. Ako je postojala dobra komunikacija sa decom, ponuditi im da krenu sa tobom, pa će gospođa ostati bez svog isplaniranog lažnog života sama, sa kreditom do guše.
 
Не знаш никада како ће те оценити. Само, Сви ми мислимо да смо их добро васпитали, па ће нам добрим вратити.

Зато не треба ништа од деце очекивати, ако дође нешто добро, добро дошло
Pa da, upravo tako. Napisala sam koliko zaslužimo. To je njihova procena, ne moja.
 
Presaviješ tabak i tužiš ta tri oca, ili jednog, kolikogod da ih ima ustvari, za troškove koje si imao u tih 16god, za gajenje njihove dece. Gospođu takođe, za povređene emocije i prevaru, koja je i finasijska jer si njih četvoro pomagao toliko dugo i imao realne troškove. Tužiš za svesvno poigravanje sa tvojim ličnim životom i dovođenje u zabludu, pa im naplatiš i za nemanje porodice koju si mogao da imaš da te obmanama nisu zadržali . Nek podignu kredite, isplate te, a ti promeniš kontinent, navike, proživiš drugi život. Patnja ? Za kim ? Prevarantima ? Jok. Sažaljevati sebe ? Čemu. Da se izmeni ne može. Ako je postojala dobra komunikacija sa decom, ponuditi im da krenu sa tobom, pa će gospođa ostati bez svog isplaniranog lažnog života sama, sa kreditom do guše.
:fdlan:...нема ништа од тога

Овакав сценарио нема ни у Холивуду....иако се тамо тужакају сваких 5 минута...
 
..
:fdlan:...нема ништа од тога

Овакав сценарио нема ни у Холивуду....иако се тамо тужакају сваких 5 минута...
Misliš ?
Kina je to :manikir:

IMG_20240321_224234.jpg


Chess Strategy GIF by Jasmine Star
 
Pa voleo ju je, ali to vise nije bila njegova kcer, vec kcer od tog drugog muskarca, koji je isto zeleo da bude tata i prihvati je kao svoju.
Nije bila jednostavna situacija.
Mada je to dete, sada vec zena, uvek govorila da je Falco njen tata, jer je uz njega odrastala.
Ne secam se sada kada je Falco poginuo, ni koliko je ona tada imala godina. Morala bih proveriti.
Kada je Katarina imala 7 godina ustanovljeno je da on nije otac.
Kada je Katarina imala 12 godina, on je poginuo u saobraćajnoj nezgodi (1998).
 

Back
Top