Šta je muškarac?

znaci, drugari... u pravu ste... nisam ni ja bas zadovoljan time kako je ovaj svet ispao... verujem da tek onaj sto ga je napravio vrti glavom u neverici... a jeste li znali da su tek od skora poceli da uraganima daju muska imena? pre su se svi zvali kao zene... i, jeste li provalili koliko je vise viceva smisljeno u kojima se prica o tome kako zene varaju... kako hoce da urade sve i svasta... a kako je to u zivotu skroz obrnuto... i jos mnogo primera ima... al', necu ja sad da budem izdajica...

:heart: Srechom ima i onih koji imaju i srce a ne samo reproduktivni organ..
 
Evo konacnog odgovora na temu: MUSKARAC JE!!!
(citaj samo crvena slova)
Tog svog prcu od 3 centimetra čuvaj za bliznakinje Desanku i Ljevanku Šaković. Ja sam pre par meseci javno rekao da mi je čoldo dug 15,7 cm i ne stidim se toga. Mogu da razumem zašto me napada ona Slavka, ali ne razumem šta hoće ovaj dečačić. Dečko, promašio si, mene ne zanima ni tvoja niti bilo čija prda.

Povraćam figurativno kad god pomislim na ljude. Fizički sam potpuno zdrav, bolestan sam jedino u glavu.

Za bolje od polovnjaka i nisi.

Bio sam nevin do 22-ge. Davno to beše. Nisam već 10 godina. Zakasnila si.

Učestvujem samo u solo varijanti - ja sa nekoliko devica. Omnes in unum.

Dosta je za danas.


Kad vas hefta Đorđo Andesilić
svi da lijepo odjenete minić.


Laku noć kompleksaši.

:worth::worth::worth: :super: :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Citat:
Original postavio WEISHAUPT
Za mene je to potpuno normalno. nemaš nikakve šanse da se zaraziš. Ovako udri u najgušći saobraćaj. Kad samo pomislim na utakmicu i stadion pun ljudi, pa da se svi odjednom izsexaju - mašala kakva bi to orgija bila. Samo naprijed!


Kakva gay-fantazija...
 

Back
Top