Razveden muškarac

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.517
Da li su razvedeni muškarci uopšte primamljiv tip muškarca ?

razlika je ogromna izmedju onog sto je napustio od onoga koji je napušten

Kom tipu bi dali šansu ?

Manite me pričom o ljubavi i zaljubljivanju i da fol nema veze kad ipak ima veze

Muškarac koji je napustio je odlučan tip
Muškarac koji je napušten je psihički manje stabilan i emotivno narušen

Dakle

A što muškarac?
Da je ovu temu otvorio muškarac sa istim pitanjem o razvedenim ženama ti prva bi mu oko iskopala i optužila ga da je ženomrzac.
To je tako primitivno razmišljati o tome, dijeliti ljude i klasificirati po bilo kojem osnovu da se evo ja u ime normalnih ženskih bića izvinjavam svim muškarcima, kako razvedenim tako i onima koji će tek to biti ;)

A što muškarac?
Da je ovu temu otvorio muškarac sa istim pitanjem o razvedenim ženama ti prva bi mu oko iskopala i optužila ga da je ženomrzac.
To je tako primitivno razmišljati o tome, dijeliti ljude i klasificirati po bilo kojem osnovu da se evo ja u ime normalnih ženskih bića izvinjavam svim muškarcima, kako razvedenim tako i onima koji će tek to biti ;)
Zato je i otvorila.
Provlači se ovde dosta negativno gledište na razvedenu ženu.

Žene koje donose odluku o izboru muškarca na osnovu procene drugih žena su slab karakter i prezira vredne...
Dobar deo žena je baš takav i to je deo njihove prirode. Koliko puta vidim momke koji su solo i nijedna devojka ne obraća pažnju na njega. Čim našao devojku, odjednom se interesuju za njega.. Ne možeš ih kriviti za to. Isto kao što muškarac biološki traži mladju ženu jer zna da je ona "kvalitetnija" za produženje vrste.

Dobar deo žena je baš takav i to je deo njihove prirode. Koliko puta vidim momke koji su solo i nijedna devojka ne obraća pažnju na njega. Čim našao devojku, odjednom se interesuju za njega.. Ne možeš ih kriviti za to. Isto kao što muškarac biološki traži mladju ženu jer zna da je ona "kvalitetnija" za produženje vrste.
O ovome ti pričam @Ne može ...

:bljak:

Back