Razveden muškarac

nista emotivniji nego tvoje vredjanje i proglasavanje mene za "simpa" zato sto ti se ne svidja moj post... to sto se hvatas za formu umesto za sustinu ne menja nista
Ne dopada mi se kako razmišljaš, i moj savet i dalje stoji, nemoj simpovati. Osećam kao da žensko piše, a ne muškarac.
Eh, eh, eh. Ja ubijam vreme pre nego što odem da spavam u dijalogu sa tobom. Zapanjujuće je da si tako vatreno odreagovao. Mogao si reći "Nisam feminista, nisam simp, zašto si stekao takav utisak, šta te je navelo da to pomisliš."

Pre bih rekao da si ti promašio i formu i suštinu.

Ne dopada mi se kako razmišljaš, i moj savet i dalje stoji, nemoj simpovati. Osećam kao da žensko piše, a ne muškarac.
Eh, eh, eh. Ja ubijam vreme pre nego što odem da spavam u dijalogu sa tobom. Zapanjujuće je da si tako vatreno odreagovao. Mogao si reći "Nisam feminista, nisam simp, zašto si stekao takav utisak, šta te je navelo da to pomisliš."

Pre bih rekao da si ti promašio i formu i suštinu.
ok klinja idi spavaj... jedno jesi u pravu, nisam trebao ovoliko da se majem sa budalom

I dalje ne vidim sto to toliko tragično shvataš ❓
Samo trebaš promeniti pogled

Žena koja bira medjeda i kao sto ti kažeš mrzi muškarce neće ima nikakvog posla sa muškarcima sto znaci vi muškarci ste apsolutno na sigurnom jer muškarac uopšte nije u njenom fokusu ‼️

Da joj bre dignete spomenik u znak zahvalnosti ‼️
Problem je što ta takva žena širi svoju mržnju na druge žene.
Ti si klasičan primer takve osobe.

Razvedeni muškarci, kao i razvedene žene, razvedeni su iz najrazličitijih razloga. Ne može se to svesti samo na ostavljeni i ko je ostavio..

Imaju pravo na drugo izvlačenje, ako žele.

Da li su razvedeni muškarci uopšte primamljiv tip muškarca ?

razlika je ogromna izmedju onog sto je napustio od onoga koji je napušten

Kom tipu bi dali šansu ?

Manite me pričom o ljubavi i zaljubljivanju i da fol nema veze kad ipak ima veze

Muškarac koji je napustio je odlučan tip
Muškarac koji je napušten je psihički manje stabilan i emotivno narušen

Dakle

Дакле ево мојих запажања.
ПРВУ сам елиминисао , била превише лепа али...
Друга дошла после прве и то млађа 15 година.
Зато СВАКА ПРВА треба бити бивша.

Kom tipu bi dali šansu ?

Manite me pričom o ljubavi i zaljubljivanju i da fol nema veze kad ipak ima veze

Dakle

Kada sam pre mnogo godina upoznala nekoga, nisam znala da je oženjen. Od poznanika smo postali prijatelji. I zaljubila sam se. Mislila sam da sam ga zavolela.

Bila sam mu rame za plakanje dok je bio oženjen i rame za plakanje kada se, posle dosta vremena, razveo. Nisam ja bila uzrok razvoda. Nismo bili u ozbiljnoj emotivnoj vezi. Više je to bila platonska, obostrana ljubav.

I kako smo počeli da se družimo, tako smo i prestali. Neko vreme sam bila ljuta. Sada više nisam. Duga je to priča i nije za ovu temu, nije za ove kasne sate.

Što se boldovanog tiče, ne znam odgovor. Postoje i odlučni i slabi muškarci. Takođe, postoje i odlučne i slabe žene.

Jedno sveto pravilo, ne veruj šta forumašice govore jer je sve to izveštačeno. Žene neće ni uživo da kažu šta misle, a tek online. Jedino Pauli kapa dole. Ostale..

Dobro. Ako se šališ, besmislena je šala. Ako si ozbiljan...

Kom tipu bi dali šansu ?

Dakle
Playboy

Razvedeni muškarci, kao i razvedene žene, razvedeni su iz najrazličitijih razloga. Ne može se to svesti samo na ostavljeni i ko je ostavio..

Imaju pravo na drugo izvlačenje, ako žele.

IMG-d3412342d17b1b6b49d6427c8c96cf2d-V.jpg

Kom tipu bi dali šansu ?

Dakle

Pa mora prvo da mi se ponudi onaj što ga je šutnula žena i onaj drugi koji je sam otišo.
Da ih trošim neko vreme i da ustanovim razliku. Pa ti javljam

Da li postoji takav muškarac koji je presavio list i odlučio da se razvede jer mu žena nije opeglala gaće od kako su se venčali?
Da li muškarci odlaze iz braka svojevoljno?
ne bih rekla.

Poslednja izmena:

Back