Sta igrate trenutno?

Isuse, ova tema i dalje postoji, kao da sam je juče napravio, a ne pre 15 godina. Ovo je šok za mene.

Da, igram Witchera 3, spremam se da pređem na Warhammer 2 Total War.

Veruj mi, znam kako je. Matematicki gledano, ja sam pre koji mesec proveo pola zivota na forumu (racunajuci datum registracije). Eto, tvoj username, tab-ov username, sve su mi to poznati jos iz tog perioda.

Ja se igram sa Fallout Shelterom na PC-u, i SNES/Sega emulatorom. Prelazim Sonic naslove ali bez koriscenja save state-ova tako da jeste zabavno ali i ne tako lako.
 
Veruj mi, znam kako je. Matematicki gledano, ja sam pre koji mesec proveo pola zivota na forumu (racunajuci datum registracije). Eto, tvoj username, tab-ov username, sve su mi to poznati jos iz tog perioda.

Ja se igram sa Fallout Shelterom na PC-u, i SNES/Sega emulatorom. Prelazim Sonic naslove ali bez koriscenja save state-ova tako da jeste zabavno ali i ne tako lako.

Znam. Kapiram skroz. Odavno sam prestao da dolazim ovde, ali, s vremena na vreme, jedno godišnje, bacim pogled na forum.
I najveći trip, bože dragi, jeste to što kada je ova tema osnovana ja još nisam završio ni osnovnu školu, a sada radim tri posla i ne znam gde mi je glava.
Život leti.

Oprostite na offtopicu. Neću više.
 
Pre nedelju dana sam se konačno ohrario da pokušam Dark Souls...ali sam počeo od 2 pošto kažu da je ona laksa od 1 i 3 pa rekoh da okušam sreću prvo na njoj...
Ako je ova laka onda mogu samo da zamislim kakve su tek 1 i 3.Uspeo sam nekako da pređem onaj uvodni teren do Madžule i pomislio da nije srašno,ohrabrio se...nekako stigo u neku ruševinu gde je neka okamenjena ženska i vidim vrata ne mogu da se otvore,pogledam levo ima neka vrata a iza njih nekakva rugoba...ja reko ne može da izađe,stao ja gledao ga(da znam budala sam),on razbio vrata,pregazio me onako nemilosrdno i evo već nedelju dana pokušavam da se obračunam s njim iz principa...Skapirao sam da ima neki ritam al se uvek zeznem...
 
Tamo jos ne trebas da ides, tako da drugim putem neces da imas problema :) U tome je i poenta u DS serijalu, da otkrijes gde, da farmas usput i da se lvl-ujes, onda je sve na nekom pristupacnom levelu.
ahaa,znači previše rano sam otišo na tu stranu,onda nije ni čudo što se nedelju dana natežem s njim i ne mogu mu ništa :hahaha: kakav sam tvrdoglav ko zna koliko bih još pokušavao da se obračunam s njim.
Hvala :D
 
Blacksad: Under the Skin

blacksad-under-the-skin-news-reviews-videos-1024x568.jpg


Detektivska igra bazirana na istoimenom stripu. Sa elementima noir filmova, krimi-drame, akcije... Grafika je možda mogla biti "upeglanija", kontrole isto nisu baš najsrećnije, ali priča i glasovna gluma su savršenstvo. :ok:
 
Igra se reklamira na Steam-u na naslovnoj, posto je izasla iz Early Access, ali dobila za sad mixed review-ove
zbog bagova.
Ima bagova ali nista strasno, malo su razmazeni zapadnjaci.,
imala je vecu prodaju nego sto su ocekivali, prvih par dana su padali serveri nije moglo da se igra online..
mada ja igram samo offline :) , pa mi to nije smetalo.,
jedini bug je bio da mi se zablokirao boss fight na kraju a3, i ugasio igru pokrenuo ponovo i sledeci put je proslo ok.
Neki pisu da su izgubili ceo stash, sve nestalo :P

 

Back
Top