Quantcast

Sta igrate trenutno?

bmaxa

Ističe se
Poruka
2.422
Sredili su sad igru ja je uzeo 4 godine kasnije da ispeglaju gameplay, ovo je fenomenalno. Ja evo igram dve nedelje daleko sam od dobrog srednjeg
broda kamoli nekog velikog. Stos je da kada uzmes brod treba ti jos mnogo para da doteras brod da bude kako treba i sad ima sletanje na planete
pa lovci iz broda i inzenjeri koja moras da pronadjes da ti dorade brod. Tu su i egzoticna oruzja i ostalo sto moze da unapredi brod.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.262
Sredili su sad igru ja je uzeo 4 godine kasnije da ispeglaju gameplay, ovo je fenomenalno. Ja evo igram dve nedelje daleko sam od dobrog srednjeg
broda kamoli nekog velikog. Stos je da kada uzmes brod treba ti jos mnogo para da doteras brod da bude kako treba i sad ima sletanje na planete
pa lovci iz broda i inzenjeri koja moras da pronadjes da ti dorade brod. Tu su i egzoticna oruzja i ostalo sto moze da unapredi brod.
Sada bas gledam, ne kapiram, ispada da ponovo moram da kupim. Mislim nema opcije download, samo buy now, a sve radi i mail i sifra.

Dakyorlando

Elita
Poruka
16.640
Indivisible

Solidna RPG platforma. Crtež i animacija super, muzika i glasovna gluma isto odlični, dobro osmišljena i ispričana priča sa obiljem zanimljivih likova. Mana joj je što posle nekog vremena postane repetitivna i borbe se otegnu u beskraj. Ali priča te vuče da teraš dalje i vidiš šta će se još dogoditi.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.262
Ja sam je uzeo za 6 i po evra sada na crni petak. Ide bozcni popust uskoro.
Nemam pojma, uspeo sam da namestim. Nasao i kako da download uradim i cini mi se da imam osnovnu verziju, usao i nemam pojma al imam onaj brod od 1m kredita ili tako nesto. Ubedjen sam da sam imao neki za 150-160m al nema veze.

Sta tebi pise kada startujes igru iz onog startup programa;
meni pise:
Elite Dangerous
Elite Dangerous: Arena
Single Player Combat Training.

bmaxa

Ističe se
Poruka
2.422
Ima horizons i osnovna. Kada udjem u igru ima open, private, i solo, te arena i training koji ide u vise varijanti, od combat do vezbanja sletanja i voznja srv.

edit:
ovo private je super kad nadjes neku grupu koja nece da te upucava pa imas komunikaciju sa ostalima bez bojazni da ce biti frustrirajuce ;)

Poslednja izmena:

LokiMacak

Zainteresovan član
Poruka
368
ja se posle milion godina vratio na Skyrim...a da me pita čovek zašto ne bih znao da odgovorim tačno jer je puna onih čuvenih bethesdinih bagova,i grafika nije nešto kad se gleda po današnjim standardima...ali ima neki svoj šarm...to i može da se nađe bukvalno mod za skoro sve što ti duša poželi :D
Inače za Elder Scrolls sam se zaitereovao tek od Oblivena i to samo zato što Patrik Stuard radeo glas za cara Uriela Septema i tako se navuko na bogati lor

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.262
ja se posle milion godina vratio na Skyrim...a da me pita čovek zašto ne bih znao da odgovorim tačno jer je puna onih čuvenih bethesdinih bagova,i grafika nije nešto kad se gleda po današnjim standardima...ali ima neki svoj šarm...to i može da se nađe bukvalno mod za skoro sve što ti duša poželi :D
Inače za Elder Scrolls sam se zaitereovao tek od Oblivena i to samo zato što Patrik Stuard radeo glas za cara Uriela Septema i tako se navuko na bogati lor
Imaš teksture za igru da skineš negde, mislim da su 100gb ili tako nesto, igra izgleda sa njima bolje nego bilo koja nova igra, al ti treba zver od grafičke da potera.

animalbear

Početnik
Poruka
4
rsz_6858661_preview.png

Sea of thieves - igram je već godinu ipo (bukvalno od dana kad je izašla) i jedina je igra koju maltene svaki dan mogu da obiđem.

Skoro su proslavili 10 mil. igrača, pa me baš interesuje da li ima naših da je igra? Vidim da je Hrvati spomenu tu i tamo, ali Srbija i ne baš.
Kapiram da je naveći problem što Xbox / Windows 10 prodavnica nativno radi u svega 20 i kusur zemalja, a naravno da mi nismo u jednoj od njih.

Ukoliko nekoga zanima - Sea of thieves je sandbox igra u kojoj si ti pirat koji skuplja zlatnike / kosturske glave / razno blago zarad reputacije i još više blaga. Odličan izgled igre ume poprilično da opusti, ali i da poprilično digne pritisak kada na tebe krene drugi brod / megalodon / kraken:

Po serveru (mapi) može da bude do 6 broda, a ima 3 vrste broda sa kojim možete da plovite:
- Sloop (namenjen za 1 do 2 igrača)​
- Brig (za 2 do 3 igrača)​
- Gallion (3 do 4 igrača)​
Eto, navukao sam ortaka da proba pre nekih 6-7 meseci i evo bar 2-3 puta nedeljno zaplovimo pa ako još neko bude zaintrigiran, javite se da napravimo neki diskord :pivce:
Inače sama mehanika igre je odlićna (plovidba na moru, borba mačevima, kopanje blaga itd), stoga ume da bude dosta repetativno (klasičan grind), ali se developeri trude da ubacuju neki nov update jednom mesečno, pa to bude dosta da je održi u životu.

White Guar

Zainteresovan član
Poruka
102
Скајрим ме је прво разочарао јер сам хардкор Моровинд фан али некако му се увек враћам, малтене на свака 2-3 месеца морам да осетим ту магичну атмосферу и музику. Сва срећа модови покривају готово сваки аспект игре а ја углавном не могу без оних који додају имерзивност (не могу да поднесем оне стрелице и путоказе на екрану).
Углавном најбоље од Скајрима (као и од сваке Бетесдине игре) добијам ролплејом и ограничавањем карактера. Можда и најбољи гејмплеј ми је био у улози вигиланта Стендара, има добар мод који дозвољава да се учланиш и добијаш рендом квестове, па чак и обично патролирање (углавном бих патролирао са још једним вигилантом). Пошто је њихова класа прилично неизбалансирана то ми је дало разлог више да тактизирам, плус то што нема крађе јер си практично паладин, ловиш вештице, вампире, даедре где стигнеш..Ма могао бих о овим играма до сутра да пишем. :lol:

Manifold

Ističe se
Poruka
2.607
Dovrsavam poslednju ekspanziju Witcher 3. Uglavnom igram JRPG igre zbog njihove linearnosti i krace duzine, ali ako Witcher 3 nije najboljih 200 sati koje sam potrosio na igru nek sam proklet.

Pored toga slabo sta igram. Sve mi dosadilo