Sta igrate trenutno?

Pa sad kopija. Pravili su igre po knjigama, ne mogu da naprave strategiju u metrou.

Metro igre su odlicne kako god da se gleda na njih.

A druga stvar je multiplejer igre stare nekoliko godina. Moze da se desi da to sve lepo kupis i platis i nema nikoga. Posle dve - tri godine prodje moda i gotovo. Evo na primer Heroes of the storm se sada posle tri godine ceka 10 minuta na partiju, a free je. Izlaze nove stvari i ljudi idu dalje.

Znam nego kazem, sunjanje, gasenje baklji, razliciti nacini prelazenja igre ili delova, dal ces da pobijes sve ili stealth...
Onaj No man's sky je vise survival igra,ima aspekte MP al nisu presudne za igranje.
 
No Man's Sky me podseca na Starbound.

Drugim recima, tu nema neke posebne price, vec grinding-a. moze da bude interesantno, pogotovo u multiplayeru sa prijateljima, ali to je zabava koja bi trajala najvise mesec dana, a relativno nedelju do dve. Igra koja bi se igrala jednom u par meseci, cisto kada nema nista drugo.

Za novac koji trazi na STEAM-U je cist lopovluk, pogotovo zato sto mogu vrlo lako da unajme nekoga ko ce da sredi pricu kako bi ljudima bilo interesantnije i kako bi inace grindy igra imala nekog smisla (slicno kao subnautica sto su sredili).

Umesto No Man's Sky moja sugestija je Subnautica koja pruza slican atmosferski dozivljaj, doduse u drugacijem settingu.
 
No Man's Sky me podseca na Starbound.

Drugim recima, tu nema neke posebne price, vec grinding-a. moze da bude interesantno, pogotovo u multiplayeru sa prijateljima, ali to je zabava koja bi trajala najvise mesec dana, a relativno nedelju do dve. Igra koja bi se igrala jednom u par meseci, cisto kada nema nista drugo.

Za novac koji trazi na STEAM-U je cist lopovluk, pogotovo zato sto mogu vrlo lako da unajme nekoga ko ce da sredi pricu kako bi ljudima bilo interesantnije i kako bi inace grindy igra imala nekog smisla (slicno kao subnautica sto su sredili).

Umesto No Man's Sky moja sugestija je Subnautica koja pruza slican atmosferski dozivljaj, doduse u drugacijem settingu.

No man's sky je mnogo napredovao i dosta toga su izmenili. Dopada mi se ideja, survival i napredovanje, kreces od nule i tezis ka necemu, razvijas skolove i tako to. Recimo kao EVE online al sa manje Mulitiplayer-a
 
Da, naravno. Imam obicaj da trazim neke igre koje su zaboravljeni dragulji. Dobro, SOTN svakako nije zaboravljen :mrgreen: , pogotovo ne sada uz silnu Castlevania podrsku sa Netflix-a.

Kupio sam produzni USB kabl od 4-5m (nisam siguran) i imam jedan XBOX-like gamepad koji koristim. TV povezan direktno na GPU i slika se prenosi preko HDMI-a.

Na Emu postoje neke fore kada se igraju 2D/3D igre, tj. koji plugini su najbolji da se koriste za koju svrhu. Neki su bolji za pixele, neki su bolji za celshading i sl tome.

Ovo redovno igram kada mi je dosadno, imam par save points-a i onda podjem igru za odredjenim save korupcijama ili sa odredjenim oruzjem (tipa Muramasa), ili sa kompletnom opremom za Alucarda (cheat Death).

Ima jos par sjajnih PS1 naslova, recimo Cool Boarders 3, Suikoden I i II, Tekken 3 i sl. Ali SOTN je klasa iznad po mom misljenju.
 
HOI 4. Bas kompleksna. Ceo vikend igram. Izbegavao sam da je kupim iz nekog razloga, ali kako je izasao MtG DLC, uzmem i DLC i igru i nisam se razocarao. Ovo je time sinker za one koji vole kompleksne strategije.
 
Trenutno ne igram nista,pokusavam naci igricu koju sam vidio na reklami prije par dana,ali nisam vidio naziv igrice,sve sto znam je da bas lici na idle heroes,ali nije IH,jer su leveli oznaceni sa S,SR,SS,SSR,na oglasu sam vidio da se kombinuje 3 lika lvl S,da bi dobio istog samo lvl SR,isto to je uradjeno sa 3 mača i 3 štita,i na kraju lik lvl SR,mač lvl SR,štit lvl SR,i dobijes dosta promjenjenog lika lvl SSR,pa eto ako neko zna koja je igra,neka javi
 
Sa paradoxovim strategijama ne mozes da omasis, oni su specijalisti za to. Recimo heart of iron iv je kompleksnija, samo uzmi ovaj novi DLC man the guns.
Stavis Expert AI 4.0, i bas bude teska.
Stellaris je takodje super, ali nije toliko komplikovana ko hearts i on ima AI mod. Imam skoro sve od njih. Izasla je Imperator Rome pre neki dan, ne znam kakva je,
mozda i to pogledas.
 

Back
Top