Sta igrate trenutno?

Evolucija

Obećava
Poruka
85
Spyro reignited
144874-games-review-hands-on-spyro-reignited-trilogy-initial-review-the-most-lovingly-created-remaster-image1-vxmzkwb904.jpg

White Guar

Primećen član
Poruka
924
Nabacio 10+ sati na ovo. Japanski indie psihološki horor gde u ulozi mlade lepotice bariste služimo goste u pseudostarbaksu u večernjim satima dok nas proganja jezivi manijak. Igra je 80% opuštajući simulator bariste gde pripremamo razne napitke i 20% psiho horor.

maxresdefault.jpg

sreckom92

Ističe se
Poruka
2.269
Kad bih znao sta ce im toliko na disku… igraci je uglavnom hvale… no zadnji put sam se upecao sa cyberpunk 2077, kupio na GOG-u, sto je veci zez,
sad mi trazi 500GB mesta za patch?! A ne mogu da povucem na Linux, tupavi GOG nije napravio klijenta za Linux...
Evo ne znam ni ja...
Igra nije losa, ali iskreno izgleda da je i 60GB mnogo za sadrzaj koji je trenutno prisutan... Grafika je dobra, ali nije spektakularna.
Cutscenes, zvuk, dijalog, efekti...nista od toga preterano zastupljeno i impresivno.
U svakom slucaju je dobra igra, ali eto...

bmaxa

Elita
Poruka
23.607

Jivaro

Početnik
Poruka
46
Sada igram ovo:
220px-Ghost_of_Tsushima.jpg

Sjajna, zaista izvanredna igra. Sada sam na polovici ( jer očito GOW-Ragnarok - neće doći ove godine), i uživam u igrici. Masu opcija, masu položaja, masu oružja ( pored osnovne: katane) je sadržano u ovoj igri. Sucker Puch Productions - ja napravio sjajnu igru. Svaka čast - ali baš: svaka čast. Moja preporuka za igru: 9/10.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.