Sta igrate online

Pozz...
Treba mi usluga za jednu igricu preko Fb.
Znaci samo vi mene dodate ili ja vas za prijatelja i onda vam ja posaljem SAMO 1 game request vi ga prihvatite napraviti nalog za tu igricu i tjt.Posle mene izbrisete sa liste prijatelja i igricu slobodno blokirate.Kako god zelite.Meni bi to puno znacilo a vama je samo 5 min.
Ako neko zeli da mi pomogne posaljite mi pp.Hvala
 
Grepolis

VGGvi5dam1NnPe_FgkumZh8O3cD1I0YrTy8ERIbuoaSkomBAcXfVZA3TLf1MQRQ7i_8g=w705
 
Ako se neko uopste seca rodonacelnika svih RTSova, od sada mislim bataljenog Westwood-a.... Dune 2...

Sada moze da se igra online, dune-live (ili bese live-dune :think: )... tako nekako se zove sajt z:)


p.s. ono za sta je nekada bio potreban cpu, grafika i ko zna sta jos, se sada 'krcka' u okviru jednog tab-a u browseru... cudo kako tehnika napreduje
 
eRepublik je masivna mrežna igra igranja uloga, društvena i strateška igra koja se igra u Web pregledniku, koju je proizvela tvrtka eRepublik Labs. Igra je pokrenuta 21. rujna 2008. i dostupna je besplatno putem Interneta. Radnja igre je smještena u tzv. eSvijetu gdje se igrači, koji se nazivaju još i građani ili egrađani, uključuju u nacionalnu politiku, ekonomiju i pokretanje tvrtki te ratovanje protiv drugih država.

Hrvatska je pod okupacijim Srbije(opet) i nalazimo se u Indiji...plan je vratiti se na Balkan ali to nije trenutno moguce jer je Srbija brojcano nadmocnija,pridruzite nam se i pomozzite eHrvatskoj.

http://www.erepublik.com/en/referrer/ER0sensei

Kad se registrirate imat ce te mene kao prijatelja...posaljite mi ingame poruku i ja cu vam vrlo rado pomoc i uputiti u igru.

o7

p.s. o7 je salutiranje...o je glava a 7 ruka :)
 
Link: www.kraljevine.com

Odlicna besplatna browser igra. Simulacija srednjeg veka. Za igricu nije potrebno mnogo vremena, bazira se na forumima i cetu, a ima i gameplay deo. Trenutno, Srbija je dosta napredovala i bori se za prevlast na Balkanu. U ratu smo sa Albanijom i njenim saveznicima (Kraljevina dve Sicilije, Kraljevina Firenca i ostale italijanske kraljevine..), a nas saveznik je Bosna, koju su nedavno pokorili.

Za svako pitanje, obratite mi se privatnom porukom ili u tamo u igri (nick Atomski_mrav).
 
Iskreno neznam ni sam a oni nece da mi kazu. Ono sto mi pada na pamet je da su me neki prijavili za koriscenje botova posto sam 2-3 dana farmao 10+ sati. E sad to sto sam davao bratu da mi farma a posle i sam farmao, ove iz blizarda ne interesuje. Da stvar bude jos gora acc mi je star 7 godina pa sam sigurno bio hakovan 2-3 puta, i ovo je valjda prelilo casu. Ali boli me patka, ova igra tera koju sam poceo je mnoooogo bolja bar kad je svet i lvlovanje u pitanju, videcu kakav je end game. Uostalom ineteresovanje za wow sam izgubio onog dana kad sam ubio Artasa, ovo do sada me drzala neka inercija, i bilo je vreme da predjem dalje.. poz
 

Back
Top